Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim

22.01.2022 Audyt energetyczny
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV, Tomaszów Mazowiecki
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Audyt energetyczny
Ocena pracy mistrza:
D
Daria, Tomaszów Mazowiecki
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Audyt energetyczny
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Tomaszów Mazowiecki
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Audyt energetyczny
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław, Tomaszów Mazowiecki
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Audyt energetyczny
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek, Tomaszów Mazowiecki
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Audyt energetyczny
Ocena pracy mistrza:
A
Artur, Tomaszów Mazowiecki
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Audyt energetyczny
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18, Tomaszów Mazowiecki
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Audyt energetyczny
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna, Tomaszów Mazowiecki
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim: Powiązane usługi

Montaż instalacji odgromowej Liczba mistrzów: 8
Elektryk Liczba mistrzów: 8
Instalacja elektryczna Liczba mistrzów: 8

Audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim: jak świadczona jest ta usługa?

Prace w zakresie audytu energetycznego w Tomaszowie Mazowieckim są przeprowadzane w kilku etapach:

 • zbieranie danych na temat ocenianego obiektu;
 • analiza istniejących umów zawartych z organizacjami dokonującymi zaopatrzenia w energię;
 • analiza kosztów energii elektrycznej, ciepła, wody, gazu;
 • oględziny budynków, konstrukcji, głównych urządzeń technologicznych, kotłowni;
 • analiza otrzymanych danych, obliczenia, wyznaczenie miejsc ubytków i wycieków;
 • opracowanie raportu z audytu energetycznego, paszportu energetycznego, raportu technicznego;
 • koordynacja działań energooszczędnych z klientem;
 • wdrażanie środków oszczędzania energii, redukcja kosztów.

Czas trwania analizy energetycznej w Tomaszowie Mazowieckim zależy od złożoności obiektu, liczby pomiarów i szczegółowości zebranych informacji.

Cena audytu energetycznego jest uwarunkowana wielkością obiektu, na którym wykonywane są prace, a także ich zakresem. Im większy obiekt, tym droższy audyt energetyczny, a mówiąc o wielkości obiektu uwzględniono:

 • liczbę i powierzchnię budynków;
 • ilość linii i kompleksów produkcyjnych;
 • liczbę oddziałów;
 • występowanie parkingu;
 • posiadanie własnych kotłowni itp.

Dlaczego warto złożyć zamówienie audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim na OTOmistrz

Zlecając wykonanie fachowego audytu energetycznego w Tomaszowie Mazowieckim ekspertom możesz mieć pewność, że rzetelnie podejdą do każdego z etapów realizacji Twojego zlecenia, zadbają o maksymalnie dokładną ocenę funkcjonowania wszystkich urządzeń energetycznych na obiekcie, a także ustalą problemy, które powodują nadmierne zużycie lub stratę energii. Nawiązując współpracę z fachowcami na OTOmistrz uzyskujesz także takie korzyści:

 • Możliwość zamówienia specjalisty do wykonania zlecenia w dowolnej dzielnicy, a także w okolicach miasta;
 • Nawiązanie współpracy na naprawdę opłacalnych warunkach: koszt audytu energetycznego będzie maksymalnie niski, gdyż współpraca będzie nawiązana bez udziału pośredników;
 • Po ukończeniu prac dostaniesz dokumentację, dokładnie charakteryzującą sytuację w Twoim domu lub zakładzie produkcyjnym, którą następnie możesz złożyć w odpowiednich instytucjach, na przykład w celu uzyskania dofinansowania;
 • Audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim jest realizowany zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, a także z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi zapewniających maksymalną precyzyjność dokonywanych pomiarów.

Audyt energetyczny domu w Tomaszowie Mazowieckim

Audyt energetyczny w domach jednorodzinnych i mieszkaniach w Tomaszowie Mazowieckim to usługa obejmująca badania techniczne i sporządzenie dokumentacji, do której dostosowanie się pozwala znacznie zredukować zużycie energii. W trakcie procedury audytu energetycznego mieszkania eksperci identyfikują sposoby oszczędzania  i optymalizacji kosztów zużywanej energii. Podstawą do udzielenia fachowych porad jest ustalenie obszarów problemowych w ścianach, oknach, sufitach, systemach inżynieryjnych, przez które dochodzi do utraty ciepła. Po przeprowadzeniu tej procedury audytor energetyczny może obiektywnie określić stan i zidentyfikować źródła strat energii, wskazać przyczyny marnotrawstwa oraz zaproponować możliwości eliminacji i zapobiegania zidentyfikowanym problemom.

Audyt energetyczny przedsiębiorstwa w Tomaszowie Mazowieckim

Usługa audytu energetycznego przedsiębiorstw  obejmuje:

 • Przeprowadzenie kompleksowej oceny działalności przedsiębiorstwa w celu określenia wskaźników efektywności energetycznej, możliwości oszczędności energii i poprawy efektywności energetycznej.
 • Opracowanie listy rozwiązań, które mogą służyć oszczędzaniu energii i poprawie efektywności energetycznej.
 • Opracowanie paszportu energetycznego –  dokumentu, w treści którego, na podstawie wyników audytu energetycznego, są podsumowane rzeczywiste i zalecane wskaźniki efektywności energetycznej oraz program działań na rzecz realizacji istniejących rezerw oszczędności energii.

Czas i koszt przeprowadzenia audytu energetycznego w przedsiębiorstwach w Tomaszowie Mazowieckim, obejmującego także sporządzenie paszportu energetycznego i raportu, są uwarunkowane następującymi czynnikami:

 • Ilość obiektów, które będą podlegać analizie;
 • Powierzchnia obiektów, na których dokonywany jest audyt;
 • Charakter produkcji przedsiębiorstwa.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii audyt energetyczny w Tomaszowie Mazowieckim ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.