Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Automatyka do bram w Chorzowie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Automatyka do bram w Chorzowie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
102
3 / dziennie

Automatyka do bram Chorzów: Wykonawcy blisko mnie

Ł
Łukasz Matyszczak

Chorzów

Nowy

Witam! Doradzam i pomagam w podjęciu decyzji. Pracuję cicho, czysto i kameralnie. Pracuję solidnie i uczciwie. Oprócz tego w...

B
Bartosz M

Chorzów

Nowy

Wykonuje •instalacje elektryczne w domkach jednorodzinnych, mieszkaniach •usuwaniem awarii elektrycznych. •naprawą niedziała...

Andrzej S

Chorzów

Nowy

Prace remontowe i budowanie to moje hobby

Krzysztof Pawłowski

Chorzów

Nowy

Wykonujemy wszelkiego rodzaju remonty mieszkań, biur, lokali, budynków użyteczności publicznej, pomieszczeń technicznych. Us...

Automatyka do bram Chorzów: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Montaż automatycznych systemów do otwierania i zamykania bram w Chorzowie

Instalacje, naprawa i serwis

Na OTOmistrz możesz zlecić wykonanie różnych prac związanych z automatyzacją bram wjazdowych, w tym: instalację napędów, siłowników i innych elementów automatyzujących, a także naprawę różnego rodzaju bram automatycznych i półautomatycznych. Montaż elementów automatycznych może odbywać się dla bram segmentowych, skrzydłowych, przesuwnych, rolowanych i innych.
Zakres prac związanych z montażem automatyki do bramy obejmuje:

 • Sporządzenie projektu;
 • Wykonanie pomiarów;
 • Bezpośredni montaż urządzeń;
 • Ustawienie urządzeń kontrolnych.

Zamówienie automatyzacji bramy w Chorzowie: dlaczego warto szukać specjalisty na OTOmistrz?

Fachowcy, których usługi są dostępne do zamówienia na portalu OTOmistrz, są gotowi do realizacji całego zakresu usług związanych z projektowaniem i realizacją systemu do automatycznego otwierania bramy. Innymi atutami wyszukiwania ekspertów na tym portalu są:

 • Możliwość zamówienia indywidualnie opracowanego systemu otwierania bramy, który będzie niezawodnie działał w każdej sytuacji;
 • Dokładny dobór elementów automatycznych, które maksymalnie spełniają oczekiwania klientów;
 • Możliwość automatyzacji zarówno bram skrzydłowych, jak i przesuwnych;
 • Dostępność do zamówienia prac związanych nie tylko z montażem, ale także obsługą i naprawą automatycznych bram;
 • Terminowość realizacji zleceń, przystępny cennik usługi montażu bram automatycznych w Chorzowie, zniżki dla klientów hurtowych;
 • Dostępność ofert zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm;
 • Świadczenie usług w Chorzowie, a także możliwość zamówienia przyjazdu fachowca poza miasto;
 • Udzielanie gwarancji na wszystkie wykonane prace.

Montaż siłowników do bram

Siłowniki są instalowane na bramach skrzydłowych na wąskich lub szerokich słupkach i umożliwiają ich otwieranie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz posesji. Montując siłowniki do bram automatycznych fachowcy w Chorzowie zwracają szczególną uwagę na to, by zachować maksymalny kąt otwarcia bramy, gdyż zwiększa to wygodę jej użytkowania, a także dokładnie dobierają kable zasilające, których długość powinna wynosić minimalnie 3 metry, a także które powinny posiadać odpowiednio dobrą warstwę izolacji. Siłowniki są mocowane do słupków bramy w taki sposób, by nie przeszkadzały eksploatacji systemu, a jednocześnie była możliwa ich bezproblemowa obsługa. Dodatkowa uwaga jest zwracana na jakość połączenia siłownika z płytą sterującą bramy.

Montaż napędów do bram

Do instalacji w Chorzowie dostępne są różne rodzaje napędów, pasujące do bram przesuwnych i rozwieranych, a także furtek. Cena montażu napędu do bramy zależy od rodzaju napędu. Na przykład, w przypadku bramy skrzydłowej koszt usług będzie wynosił ok. 900-1000 zł, natomiast za automatyzację bramy garażowej zapłaci się już około 700-800 zł. Instalacja napędu to rozwiązanie, z którego mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, którym zależy na wygodzie użytkowania bram automatycznych oraz ich maksymalnym bezpieczeństwie.

Montaż automatu do bramy przesuwnej

Montaż automatyki bramowej w Chorzowie jest przeprowadzany zarówno w bramach jednoskrzydłowych, jak i dwuskrzydłowych. Fachowcy największą uwagę poświęcają zapewnieniu funkcjonalności systemu, wykorzystując podczas montażu nowoczesny i jakościowy sprzęt, elementy montażowe oraz dokonując bezpiecznego podłączenia bramy do źródła zasilania prądem. Mechanizm do bramy jest wybierany na podstawie wymagań klienta, po dokładnym opracowaniu planu całego ogrodzenia.

Naprawa bram automatycznych

Fachowe serwisowanie, a także naprawa bram automatycznych powinny być dokonywane przez elektryków posiadających odpowiednie doświadczenie i uprawnienia. Najczęściej występuje potrzeba usunięcia awarii o charakterze mechanicznym, w tym może to być: skręcenie lub zerwanie linek, pęknięcia sprężyn, uszkodzenia wózków bramy przesuwnej lub rolek, czasem pojawia się też potrzeba usunięcia usterek związanych z uderzeniem samochodu w skrzydło bramy. Ekspertom można również powierzyć bezpośrednią naprawę uszkodzonej automatyki, w tym: sterownika, siłowników, prowadnic, fotokomórek itp.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Automatyka do bram w Chorzowie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Automatyka do bram w Chorzowie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Automatyka do bram w Chorzowie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Automatyka do bram w Chorzowie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Automatyka do bram w Chorzowie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Automatyka do bram w Chorzowie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Automatyka do bram w Chorzowie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Automatyka do bram w Chorzowie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.