Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Automatyka do bram w Zielonej Górze

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Automatyka do bram w Zielonej Górze w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
3
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
27
3 / dziennie

Automatyka do bram Zielona Góra: Wykonawcy blisko mnie

Piotr Kamzol

Zielona Góra

Nowy

Firma założona w 2016 roku. Zajmujemy się potrzebami naszych klientów w zakresie instalacji elektrycznych (pomiary elektrycz...

Automatyka bramowa

Zielona Góra

5.0

Witam serdecznie jestem instalatorem automatyki bramowej na swoje prace Udzielam gwarancji i sumiennego podejścia do zleceni...

M
Marcin Klupczyński

Zielona Góra

Nowy

Zapraszam do kontaktu w kwestiach montazu / serwisu elektryki / IT / elektroniki / automatyki domowej. 695/ 622/ 040

Seweryn Skrzypek

Zielona Góra

Nowy

Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej, wyróżniam się szeroką wiedzą oraz wysoką kulturą pracy. Do każdego...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

Za porozumieniem z Wykonawcą

Jaki rodzaj bramy posiadasz?

przesuwna

Jak często brama będzie używana?

kilka razy dziennie

Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?

nie potrzebuję dodatkowych usług

Kto będzie dostarczał materiały?

wykonawca

Ile obiektów planuje się zainstalować?

1 - 2

Opisz zadanie

Określ termin realizacji

Za porozumieniem z Wykonawcą

Jaki rodzaj bramy posiadasz?

skrzydłowa

Jak często brama będzie używana?

kilkanaście razy dziennie

Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?

nie potrzebuję dodatkowych usług

Kto będzie dostarczał materiały?

ja

Ile obiektów planuje się zainstalować?

1 - 2

Opisz zadanie

Montaz napędu tylko prawe skrzydło,podłączenia prąd z regulacją

Automatyka do bram Zielona Góra: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Montaż automatycznych systemów do otwierania i zamykania bram w Zielonej Górze

Instalacje, naprawa i serwis

Na OTOmistrz możesz zlecić wykonanie różnych prac związanych z automatyzacją bram wjazdowych, w tym: instalację napędów, siłowników i innych elementów automatyzujących, a także naprawę różnego rodzaju bram automatycznych i półautomatycznych. Montaż elementów automatycznych może odbywać się dla bram segmentowych, skrzydłowych, przesuwnych, rolowanych i innych.
Zakres prac związanych z montażem automatyki do bramy obejmuje:

 • Sporządzenie projektu;
 • Wykonanie pomiarów;
 • Bezpośredni montaż urządzeń;
 • Ustawienie urządzeń kontrolnych.

Zamówienie automatyzacji bramy w Zielonej Górze: dlaczego warto szukać specjalisty na OTOmistrz?

Fachowcy, których usługi są dostępne do zamówienia na portalu OTOmistrz, są gotowi do realizacji całego zakresu usług związanych z projektowaniem i realizacją systemu do automatycznego otwierania bramy. Innymi atutami wyszukiwania ekspertów na tym portalu są:

 • Możliwość zamówienia indywidualnie opracowanego systemu otwierania bramy, który będzie niezawodnie działał w każdej sytuacji;
 • Dokładny dobór elementów automatycznych, które maksymalnie spełniają oczekiwania klientów;
 • Możliwość automatyzacji zarówno bram skrzydłowych, jak i przesuwnych;
 • Dostępność do zamówienia prac związanych nie tylko z montażem, ale także obsługą i naprawą automatycznych bram;
 • Terminowość realizacji zleceń, przystępny cennik usługi montażu bram automatycznych w Zielonej Górze, zniżki dla klientów hurtowych;
 • Dostępność ofert zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm;
 • Świadczenie usług w Zielonej Górze, a także możliwość zamówienia przyjazdu fachowca poza miasto;
 • Udzielanie gwarancji na wszystkie wykonane prace.

Montaż siłowników do bram

Siłowniki są instalowane na bramach skrzydłowych na wąskich lub szerokich słupkach i umożliwiają ich otwieranie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz posesji. Montując siłowniki do bram automatycznych fachowcy w Zielonej Górze zwracają szczególną uwagę na to, by zachować maksymalny kąt otwarcia bramy, gdyż zwiększa to wygodę jej użytkowania, a także dokładnie dobierają kable zasilające, których długość powinna wynosić minimalnie 3 metry, a także które powinny posiadać odpowiednio dobrą warstwę izolacji. Siłowniki są mocowane do słupków bramy w taki sposób, by nie przeszkadzały eksploatacji systemu, a jednocześnie była możliwa ich bezproblemowa obsługa. Dodatkowa uwaga jest zwracana na jakość połączenia siłownika z płytą sterującą bramy.

Montaż napędów do bram

Do instalacji w Zielonej Górze dostępne są różne rodzaje napędów, pasujące do bram przesuwnych i rozwieranych, a także furtek. Cena montażu napędu do bramy zależy od rodzaju napędu. Na przykład, w przypadku bramy skrzydłowej koszt usług będzie wynosił ok. 900-1000 zł, natomiast za automatyzację bramy garażowej zapłaci się już około 700-800 zł. Instalacja napędu to rozwiązanie, z którego mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, którym zależy na wygodzie użytkowania bram automatycznych oraz ich maksymalnym bezpieczeństwie.

Montaż automatu do bramy przesuwnej

Montaż automatyki bramowej w Zielonej Górze jest przeprowadzany zarówno w bramach jednoskrzydłowych, jak i dwuskrzydłowych. Fachowcy największą uwagę poświęcają zapewnieniu funkcjonalności systemu, wykorzystując podczas montażu nowoczesny i jakościowy sprzęt, elementy montażowe oraz dokonując bezpiecznego podłączenia bramy do źródła zasilania prądem. Mechanizm do bramy jest wybierany na podstawie wymagań klienta, po dokładnym opracowaniu planu całego ogrodzenia.

Naprawa bram automatycznych

Fachowe serwisowanie, a także naprawa bram automatycznych powinny być dokonywane przez elektryków posiadających odpowiednie doświadczenie i uprawnienia. Najczęściej występuje potrzeba usunięcia awarii o charakterze mechanicznym, w tym może to być: skręcenie lub zerwanie linek, pęknięcia sprężyn, uszkodzenia wózków bramy przesuwnej lub rolek, czasem pojawia się też potrzeba usunięcia usterek związanych z uderzeniem samochodu w skrzydło bramy. Ekspertom można również powierzyć bezpośrednią naprawę uszkodzonej automatyki, w tym: sterownika, siłowników, prowadnic, fotokomórek itp.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Automatyka do bram w Zielonej Górze na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Automatyka do bram w Zielonej Górze należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Automatyka do bram w Zielonej Górze?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Automatyka do bram w Zielonej Górze starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Automatyka do bram w Zielonej Górze jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Automatyka do bram w Zielonej Górze jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Automatyka do bram w Zielonej Górze?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Automatyka do bram w Zielonej Górze ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.