Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Balustrady drewniane

Skorzystaj z OTOmistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Balustrady drewniane: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy
W
Wacław
Szybko i niedrogo. Jakość pracy bardzo dobra. Polecaam
M
Marian4k
Kilka razy zamawiałem wykonanie usług na Otomistrz. Wszystko w porządku, polecam.
O
Olga_Shss
Korzystam z serwisu od dłuższego czasu. Głównym plusem jest szybkość i wygoda tworzenia zgłoszeń, a także otrzymywania na nie odpowiedzi. Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalamy z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu. Jest okej korzystajcie śmiało.
N
Nikk125
Skontaktowałem się z wykonawcą dość szybko. Zamówienie również zostało zrealizowane szybko. Jestem bardzo zadowolony polecam na 100%, pozdrawiam

Usługi naszych wykonawców

Budownictwo

Balustrada wykonana z drewna to solidny, elegancki i efektowny produkt, który stanie się dodatkiem do wewnętrznych lub zewnętrznych funkcjonalnych elementów budynków – schodów, balkonów, tarasów itp. Takie konstrukcje mają niezrównaną wytrzymałość i trwałość, z łatwością mogą tolerować wszelkie negatywne wpływy środowiska.
Nasi wykonawcy oferują szereg usług w zakresie produkcji i montażu balustrad z drewna różnych gatunków. W celu wyliczenia kosztów pracy wystarczy skontaktować się z fachowcem.
Montaż drewnianych balustrad przebiega w kilku etapach. Przed montażem dokonywane są pomiary, tworzone są szkice, wykonywane są elementy składowe – cokoły, tralki, słupy, poręcze itp. Następnie przeprowadza się:

  • Montaż cokołów końcowych i narożnych przenoszących główny ładunek na uprzednio przygotowaną powierzchnię;
  • Montaż podstawy balustrady – dolna belka poprzeczna łącząca ze sobą cokoły;
  • Mocowanie dolnych elementów niezbędnych do dalszego montowania tralek do podstawy;
  • Instalację tralek;
  • Montaż poręczy z jednoczesną kontrolą jakości mocowania.

Dlaczego warto wybrać wykonawców z naszej platformy?

Do wykonywania balustrad drewnianych przez wykonawców, zarejestrowanych na naszej platformie, wybierane są wyłącznie materiały najwyższej jakości – niezależnie czy chodzi o konstrukcje w 100% wykonane z drewna, czy też o balustrady drewniane z elementami metalowymi. Mają sprawdzonych dostawców materiałów stosowanych w procesie realizacji zleceń, a więc mogą zagwarantować ich niezawodność przez cały okres eksploatacji. Żeby wydłużyć okres żywotności balustrady, mogą dodatkowo zrealizować jej malowanie.
Balustrady drewniane są lekkie, a ponadto drewno pozwala nadać balustradzie dowolny kształt, wykonać ją w stylu łączącym z innymi drewnianymi obiektami w pomieszczeniu. Koszt montażu metra balustrady różni się w zależności od złożoności i lokalizacji konstrukcji.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Balustrady drewniane na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Balustrady drewniane należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Balustrady drewniane?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Balustrady drewniane telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Balustrady drewniane?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Balustrady drewniane starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Balustrady drewniane jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Balustrady drewniane jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Balustrady drewniane?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Balustrady drewniane ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.