Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Dodaj zlecenie
Zaloguj się Zarejestruj się
Dodaj zlecenie
Strefa wykonawcy

“Od tej pory korzystam tylko z Otomistrz” – Wywiad z Wykonawcą

“Od tej pory korzystam tylko z Otomistrz” – Wywiad z Wykonawcą
May 17, 2023 695

W dzisiejszych czasach, kiedy konkurencja w branży remontowo-budowlanej rośnie, ważne jest znalezienie sposobu na wyróżnienie się spośród innych wykonawców. To właśnie z myślą o tym powstał serwis Otomistrz, który pomaga wykonawcom zyskać nowych klientów i osiągnąć sukces w swojej działalności. Porozmawialiśmy z naszym wykonawcą, który dzięki Otomistrz zyskał nowych klientów.

Z tego artykułu dowiesz się, jak on się przekonał do skorzystania z Otomistrz, jak nasz serwis pomógł mu zyskać nowych klientów oraz zlecenia budowlane, a także czy poleca go innym wykonawcom. Jeśli się zastanawiasz nad tym, żeby zacząć świadczyć usługi na naszym portalu, zachęcamy do przeczytania tego artykułu!

Na początek: kim jest nasz współrozmówca?

Pan Michał S. uprzejmie się zgodził podzielić się z nami swoim doświadczeniem korzystania z Otomistrz. Wykonawca świadczy usługi z takich kategorii:

Pracuje w województwach Kujawsko-Pomorskim, Mazowieckim oraz Warmińsko-Mazurskim.

Wywiad z Panem Michałem

Jakie usługi Pan świadczy?

Najbardziej interesuje mnie montaż mebli. Wszystkich, do salonów kuchennych, biurowych, ogólnie różnego rodzaju meble. Zajmuję się również wykończeniem wnętrz, świadczę usługi złotej rączki, wykonuję usługi malarskie, natomiast nie skupiam swojej uwagi tak mocno na tych usługach, ale też ich wykonuję. Raczej przy okazji, gdy realizuję zlecenia na montaż mebli i kontakt z klientem się przedłuża, on może mnie zapytać, czy pomalowałbym mu mieszkanie, lub czy położyłbym mu panele, to wtedy się zgadzam.

W jaki sposób szukał Pan zlecenia przed rejestracją na Otomistrz?

Wcześniej nie używałem żadnych dodatkowych źródeł, bo miałem kilka swoich stałych klientów i też musiałem troszeczkę się skupić na swojej pracy podstawowej. Nie zależało wtedy mi bardzo na znalezieniu nowych klientów. Teraz od momentu jak kolega mi powiedział, że coś takiego istnieje, postanowiłem spróbować.

Jak długo Pan korzysta z Otomistrz?

Niedługo, chyba z 3 miesięcy.

Skąd Pan się dowiedział o Otomistrz i dlaczego się zarejestrował jako wykonawca?

O Otomistrz usłyszałem od kolegi, który zobaczył portal na Facebooku i od tej pory korzystam tylko z Otomistrz. Pomyślałem, czemu nie spróbować, i tak mi poszło.

Jakie były Pana pierwsze wrażenia po rejestracji w naszym serwisie?

Na początku dużo mi kosztowało psychicznie, żeby spróbować, zapłacić, zrobić przelew i te tokeny dostać. Ale ogólnie jak zobaczyłem, ze zlecenia wpływają i że to funkcjonuje, to zobaczyłem, że ci klienci naprawdę są wiarygodni. Dalej było coraz lepiej i jakoś tak się do tego przekonałem. To jest po prostu moje mentalne, bo wiadomo, ludzi są różni, niektórzy ryzykują od razu, a niektórzy nie są tacy odważni, bo w dzisiejszych czasach człowiek liczy swoje groszy i ciężko jest wydać na start jakieś tam parę złotych, ale wiadomo, żeby coś zacząć, trzeba coś dać od siebie.

Jakie korzyści Pana zdaniem wynikają z korzystania z Otomistrz jako wykonawcy?

Na pewno łatwość kontaktu, łatwość znalezienia klientów. Nie uda się mieć tylko tych swoich stałych klientów, trzeba też pozyskiwać tych nowych, którzy mogą Cię polecić kolejnym klientom.

Czy korzystanie z Otomistrz pozwoliło Panu na zwiększenie liczby zleceń?

Na razie z Otomistrz to są pojedynczy klienci, i na razie jeszcze od nich nie dostałem poleceń innym, liczę na jakieś polecenia od tych osób w przyszłości.

Po jakim czasie po rejestracji Pan zauważył napływ zleceń?

Ciężko powiedzieć, ale myślę, że gdzieś około tygodnia czasu. Początki są zawsze trudne. Na początku ciężko było się z klientem umówić, ale później po jakimś tygodniu czasu, jak tylko dostałem zlecenie, od razu staram się dzwonić, żeby jednak to zlecenie dostać.

Czy nasz serwis jest łatwy w obsłudze i czy dostępne funkcje są przyjazne dla wykonawców?

Tak, oczywiście! Bardzo fajnie, że klienci też piszą, co dokładnie chcą złożyć, nawet zdjęcia czasem wrzucają. Uważam, że naprawdę jest bardzo fajnie to rozbudowane i naprawdę czytelne.

Jakie są ogólne wrażenia Pana z korzystania z Otomistrz i czy poleciłby Pan go innym wykonawcom?

Oczywiście, pewnie, że tak. Ogólne wrażenie mam dobre, naprawdę.

Jakie są Pana zdaniem minusy Otomistrz? Co byśmy mogli poprawić?

Ja bym nie zmieniał czegoś, co funkcjonuje. Cały czas rozwijacie portal, więc jeśli będzie się doskonalić, będzie super.

Czy Pan korzysta z naszej aplikacji mobilnej? Jak Pan ocenia wygodę jej użytkowania?

Aplikacja dla mnie jest bardzo czytelna, korzystam tylko z niej, to znaczy nie korzystam ze strony internetowej. Aplikacja działa, jest szybka, więc też jestem na pewno zadowolony. Czekam, aż aplikacja będzie troszeczkę szybciej powiadamiała o nowych zleceniach, które się pojawiają. Jednak nie mogę narzekać, już jest trochę szybciej, niż było do tej pory.

Jak Pan ocenia naszych klientów, czy jest Pan zadowolony ze współpracy z nimi?

Uważam, że klienci są wiarygodni, sprawdzeni, więc nie mam większego problemu, żeby się do nich nie dodzwonić. Poza tym Dział Obsługi Klienta czasem sam mi pomaga w sytuacji, gdy klient się nie odzywa i zwraca mi tokeny. Klienci są różni, wiem to z doświadczenia, ale ogólnie wszystko jest w porządku.

Jakie wnioski możemy wyciągnąć?

Podsumowując wywiad z naszym wykonawcą, jasno wynika, że korzystanie z Otomistrz przynosi realne korzyści i pozwala osiągnąć sukces w branży remontowo-budowlanej. Oto główne wnioski:

  • Otomistrz zapewnia łatwość kontaktu i umawiania się z klientami. Dzięki temu można pozyskać nowych klientów i rozszerzyć swoją bazę klientów;
  • Żeby zwiększyć szansę na zdobycie klienta, po pojawieniu się zlecenia na koncie należy nie zwlekać i jak najszybciej zadzwonić do klienta w celu umówienia się na konkretny termin.
  • Serwis pozwala na zwiększenie liczby zleceń. Choć na początku może być trudno, po pewnym czasie zaczynają napływać zlecenia z wybranych kategorii, np. zlecenia na instalację elektryczną, zlecenia na usługi malarskie itd.;
  • Wykorzystanie Otomistrz jako narzędzia do pozyskiwania klientów jest wygodne i intuicyjne. Serwis oferuje zrozumiałe funkcje, a klienci często dostarczają dokładne informacje i zdjęcia dotyczące owego zlecenia;
  • Współpraca z klientami na Otomistrz jest zadowalająca. Klienci są wiarygodni, a Dział Obsługi Klienta służy wsparciem w przypadku trudności;
  • Aplikacja mobilna Otomistrz jest wygodna w użyciu i zapewnia szybki dostęp do nowych zleceń. Jest to praktyczne narzędzie dla wykonawców;

Otomistrz to nie tylko skuteczne narzędzie do zdobywania klientów, ale również platforma, która ciągle się rozwija i dąży do doskonalenia swoich funkcji.

Rejestracja na Otomistrz może być kluczem do sukcesu w branży remontowo-budowla nej i znaleźć zlecenia na instalacje sanitarne, budowlane, usługi sprzątania i wiele więcej, Serdecznie zachęcamy do rejestracji!
Zarejestruj się teraz

Potrzebuję pomocy z...