Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Dodaj zlecenie
Zaloguj się Zarejestruj się
Dodaj zlecenie
Strefa wykonawcy

Otomistrz otrzymał inwestycje od Phase One Karma

Otomistrz otrzymał inwestycje od Phase One Karma
Aug 16, 2022 846

Z radością chcielibyśmy ogłosić, że firma IT Phase One Karma zdecydowała się zainwestować w Otomistrz. To partnerstwo nie tylko przyspieszy nasz rozwój, ale także wzbogaci naszą platformę o zaawansowane technologie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, czyniąc ją jeszcze bardziej innowacyjną i skuteczną.

Otomistrz to nie tylko platforma; to społeczność, która skupia osoby potrzebujące usług domowych z profesjonalistami, którzy te usługi świadczą. Od remontów po sprzątanie, platfirma umożliwia użytkownikom łatwe znalezienie i oferowanie usług w swojej lokalnej społeczności. Co wyróżnia Otomistrz, to zaawansowany system dobierania wykonawców do zleceń, oparty na najnowszych technologiach AI i uczenia maszynowego.

Phase One Karma, znana z pasji do technologii i wsparcia dla innowacyjnych projektów, dostrzegła potencjał Otomistrz i postanowiła wesprzeć nasz rozwój. „Zastosowanie naszego doświadczenia w tworzeniu technologii opartych na uczeniu maszynowym może dać Otomistrz nowe możliwości, przekształcając go w produkt nie tylko zaawansowany technologicznie, ale także niezwykle przydatny dla użytkowników,” wyjaśnia Artem Fenkovskyi, współzałożyciel Phase One Karma. O tej firmie IT można dowiedzieć się więcej na Wikipedia.

Naszym celem jest stworzenie produktu, który nie tylko ułatwi codzienne życie, ale również zapewni wykonawcom większy dostęp do zleceń, minimalizując tym samym konkurencję i zwiększając ich zadowolenie z pracy. Dzięki technologii AI, system nauczy się rozumieć potrzeby klientów oraz umiejętności i doświadczenie wykonawców, aby zoptymalizować dopasowanie między nimi.

„Jesteśmy na początku fascynującej drogi. Planujemy wprowadzić więcej innowacyjnych rozwiązań, które sprawią, że korzystanie z naszych usług będzie jeszcze bardziej korzystne dla użytkowników. Współpraca z Otomistrz z pewnością przyniesie sukcesy obu stronom. To the point!” – podkreśla z entuzjazmem Artem Fenkovskyi.

Inwestycja Phase One Karma w Otomistrz to krok w stronę przyszłości, w której innowacja i technologia służą ludziom, ułatwiając im życie i pracę. Dzięki naszej współpracy, Otomistrz ma szansę stać się liderem na rynku usług domowych, oferując użytkownikom nie tylko wysoką jakość usług, ale także wygodę i bezpieczeństwo. Zapraszamy do śledzenia naszych dalszych działań, które z pewnością przyniosą wiele korzyści i nowych możliwości dla wszystkich użytkowników Otomistrz.

Potrzebuję pomocy z...