Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Zaloguj się jako wykonawca Zostań wykonawcą
Wszystkie usługi Blog Kontakt

8 przypadków, kiedy remont zakończył się stwierdzeniem “Dobra, zostawmy tak, jak jest”

Jul 15, 2022 Ciekawostki 586

Zawód fachowca jest fascynujący, ale także ma sporo wyzwań. Każdy mistrz pewnie miał do czynienia z dziwnymi, niewiarygodnymi i wręcz komicznymi sytuacjami, związanymi z klientami. Czytaj dalej i dowiesz się, jak domowi majsterkowicze oryginalnie naprawiają krany i klamki do drzwi, a także jak Klient próbował zaoszczędzić na sufitach napinanych oraz jak Mistrz ledwo nie zwariował w trakcie remontu.

W życiu każdego mężczyzny po czterdziestce nieuchronnie przychodzi moment, kiedy postanawia naprawić kran. I wydawałoby się… No cieknie ten kran od półtora roku, a klucze nastawne leżą w szafce w korytarzu od osiemnastu lat i co z tego? Szmata owinięta w miejscu przecieku prawie nie jest zardzewiała i zgniła… Ale nie. Pewnego dnia mężczyzna wstaje i mówi do siebie – „Jestem mężczyzną!”. I idzie naprawić kran. Kreatywne rozwiązania, które spotkały naszych mistrzów, gdy przyszli naprawić to, co naprawił czyjś mąż, zadziwiają wyobraźnię. Zapoznamy Cię z geniuszami myśli remontowo-budowlanej i zdecydujemy, którego z nich można uważać za najlepszego inżyniera:

Jeżeli myśleliście, że oprócz kranów ręka mężczyzny nie dosięgnęła do innych przedmiotów, bardzo się mylicie. Nasi mistrzowie widzieli również, jak kreatywnie można naprawić klamkę do drzwi wejściowych. Osobom, które się domyśliły do takich rozwiązań, można wręczyć dyplom inżyniera

Uczynić dom nie poznania możemy nie tylko my, ludzie. Mamy jeszcze naszych wiernych pomocników – zwierząt. Wielu właścicieli ma rację, pisząc książki lub kręcąc programy telewizyjne o pomysłowych i bardzo zabawnych wybrykach swoich zwierząt. Skradzione męskie majtki i buty sąsiadów, podarte rolki papieru toaletowego, zniszczone meble to tylko początek listy występków futrzastych chuliganów. Czasem nasi Klienci wysyłają nam zdjęcia tego, co zepsuli ich ulubieńcy, a czasem sami fachowcy trafiają na niszczenie wszystkiego dookoła przez zwierzaków. Zobacz sam:

Jak widzimy, zawód fachowca jest pełen niespodzianek! Ale mamy nadzieję, że nadal one będą tylko pozytywne. Podziel się w komentarzach sytuacjami, z którymi miałeś do czynienia – może jakoś trafiłeś na dziwnego klienta albo widziałeś, jak zwierzęta zniszczyli meble w mieszkaniu? Nie zapomnij o podesłaniu tego artykułu kolegom i znajomym, pewnie się pośmieją i opowiedzą swoje historie na ten temat!