Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Dodaj zlecenie
Zaloguj się Zarejestruj się
Dodaj zlecenie
Strefa wykonawcy

W jakim mieście największy popyt na fachowców? Sprawdź, gdzie zarobisz!

W jakim mieście największy popyt na fachowców? Sprawdź, gdzie zarobisz!
Jun 30, 2022 978

W naszej kolejnej infografice porównamy różne miasta Polski pod względem ilości zamówień. Losowo wybraliśmy 5 miast Polski, żeby stworzyć dokładną reprezentację rynku popytu, a także stworzyliśmy statystykę na podstawie ostatnich 5 miesięcy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jakim mieście zarobisz najwięcej! 

Styczeń

W styczniu liderem wśród zaprezentowanych miast wypadł Szczecin, a Warszawa z Wrocławiem podzieliły między sobą drugie miejsce. Już na tym etapie możemy zdradzić, że w zachodniopomorskim częściej korzystają z usług fachowców, ale to też jest szansa, aby zająć jeszcze stosunkowo pustą niszę w innych miastach!

wykres zarobkow Styczeń

Luty

W ostatnim miesiącu zimy sytuacja trochę się zmieniła oprócz jednego: Szczecin pozostał liderem, nabrał jeszcze 4 procent w porównaniu ze styczniem. Jeżeli zacząłeś się zastanawiać nad przeprowadzką do Szczecina, nie warto! Sytuacja podana na wykresach jest bardzo dynamiczna i ulega zmianom co miesiąc. Nie każdego miesiąca potrzebujemy np. wywozu śmieci i to jest naturalne! Widzimy, że Warszawa straciła 12 procent popytu, ale tylko na chwilę.

wykres zarobkow Luty

 

Marzec

Początek wiosny zaskoczył nas ogromnym wzrostem popytu na usługi w Warszawie (a przecież zdradzaliśmy, że takie wahania mają miejsce). Lublin, a w szczególności Kraków, są najbardziej stabilnymi miastami, chociaż, jak widać, w marcu Lublin dostał się aż na drugie miejsce. Zachodniopomorskie pozostaje liderem też w marcu.

 

wykres zarobkow Marzec

Kwiecień

Wahania popytu aż do 14% w górę odczuł na sobie Wrocław w kwietniu, nabrały na popularności usługi także w Krakowie – widzimy pozytywną dynamikę i to nie może nas nie cieszyć. Lublin powrócił do swojej pozycji sprzed kilku miesięcy; Procent popytu w Warszawie zmalał.

wykres zarobkow Kwiecień

Maj

To się wydarzyło! Sami nie możemy uwierzyć w to, że Szczecin przestał zajmować pierwsze miejsce i ustąpił Wrocławiu! Na drugim miejscu znalazł się Lublin i to jest rewelacyjny wynik dla miasteczka o dość niskiej populacji w porównaniu do innych, większych miast. Kraków też nabrał kilka procent, w przypadku z Warszawą nic się nie zmieniło w porównaniu z zeszłym miesiącem.

wykres zarobkow Maj

Co to daje?

Przede wszystkim, od kogo jeszcze dostaniecie takie informacje?:) Chętnie dzielimy się z naszymi fachowcami informacją, która pomoże zrozumieć rynek i wiedzieć, w jakim kierunku podążać. Nawet jeżeli jesteś mistrzem z małego miasteczka, możesz z mniejszą konkurencją znaleźć stałych klientów i zająć pustą niszę w swojej miejscowości. Przecież każdy posiada mieszkanie i każdemu przynajmniej raz na jakiś czas są bardzo potrzebni fachowcy! Przypominamy, że to jest statystyka losowo wybranych 5 miast, to nie są najpopularniejsze miasta na obszarze całej Polski. Jeśli chcesz zobaczyć statystykę Twojego miasta czy województwa, warto śledzić nasze aktualności i zaobserwować nasze media społecznościowe!

Potrzebuję pomocy z...