Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Budowa domku letniskowego w Gdańsku

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Budowa domku letniskowego w Gdańsku w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
324
3 / dziennie

Budowa domku letniskowego Gdańsk: Wykonawcy blisko mnie

D
Daniel Godz

Gdańsk

Nowy

* szpachlowanie * malowanie * tapetowanie * układanie glazury * sufity podwieszane * konstrukcje G-K * układanie paneli * ko...

P
Paweł Jaśniewski

Gdańsk

Nowy

Firma ogolnobudowlana założona 5 Stycznia 2015 roku. posiadam koparko ładowarkę Jcb cx4 zakupiona nową 3 lata temu. Bardzo d...

A
Artur Tuchlin

Gdańsk

Nowy

Dzień dobry. Zajmujemy się hydroizolacją piwnic, ścian, stropów, szyby windowe baseny, zbiorniki wodne, iniekcje krystaliczn...

P
Patryk cieslak

Gdańsk

Nowy

Nasze prace wykonywane są z pasj😀

A
Artur Hinc

Gdańsk

5.0

Witam, Zajmuje się pracami wykończeniowymi,stolarskimi ,glazurniczymi,prace ogrodowe,buduje domki tarasy,elewacje.

M
Master Bud

Gdańsk

4.8

Kompleksowe wykonanie prac budowlanych +48 575 877 119 whatsApp +380980790269 Remonty - mieszkan * biur * domow * salonow *...

Vladislav Akulov

Gdańsk

5.0

Dzień dobry Jesteśmy firmą zajmującą się montażem pomp ciepła i klimatyzatorów, również montażem każdego rodzaju urządzen og...

S
Slawomir konczyk

Gdańsk

Nowy

Oferuje usługi budowlane od 12 lat remonty wykonczenia instalacje hydrauliczne elektryczne stany surowe

K
Kamil Ćwikliński

Gdańsk

Nowy

Kilka lat doświadczenia zdobyte w Polsce jak i za granicą

Budowa domku letniskowego Gdańsk: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Projektowanie i budowa domków letniskowych

Budownictwo

Budowa i przebudowa domków letniskowych w Gdańsku odbywa się zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i ze zgłoszeniem budowy, a cały proces przebiega pod kontrolą doświadczonych inżynierów.
Maksymalna powierzchnia domku letniskowego zbudowanego na działce 500 m² lub mniejszej może wynosić 35 m²: projektanci i budowlańcy dokładnie przestrzegają tego warunku. Cena murowanych domów letniskowych w Gdańsku zaczyna się od 3000 zł za każdy metr kwadratowy, domków drewnianych – od 1200 zł za metr kwadratowy, natomiast z bali – od 1500 zł za metr kwadratowy.

Dlaczego warto zdecydować się na budowę domku letniskowego przez fachowców z OTOmistrz?

Zamawiając budowę domków letniskowych u ekipy fachowców posiadających duże doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych i wykończeniowych w Gdańsku i okolicach możesz mieć pewność, że:

 • Do budowy Twojego domku letniskowego będą wybrane przystępne cenowo materiały, które następnie będą poprawnie wykorzystane podczas wykonywania prac budowlanych;
 • Na wszystkie zrealizowane konstrukcje zostanie udzielona wieloletnia gwarancja;
 • Twój dom letniskowy będzie maksymalnie komfortowy, bezpieczny i wygodny;
 • W razie potrzeby powierzchnia domku letniskowego może zostać dodatkowo powiększona, możliwe jest również przerobienie konstrukcji w wysokiej jakości dom mieszkalny;
 • Jeśli wystąpi potrzeba, ekipa budowlana pomoże uzyskać wszystkie dokumenty, które są niezbędne do eksploatacji domku letniskowego w Gdańsku zgodnie z prawem.

Budowa domków letniskowych: zakres usług

Ekipa budowlana w Gdańsku może zrealizować zarówno budowę domku letniskowego od zera, jak i rozbudowę już istniejącego (aż do przeróbki w całoroczny). Do budowy domków letniskowych są wykorzystywane różne materiały, w tym:

 • Panele drewniane, których cechami wyróżniającymi są: solidność, komfort, przyjazność dla środowiska oraz szybki czas budowy.
 • Bale lub drewno. Te materiały umożliwiają wybudowanie domu nawet w ciągu jednego sezonu, pozwalają na wzniesienie pięknych i niedrogich konstrukcji.
 • Murowane. Dość drogie, ale wyróżniające się niezawodności i wytrzymałością.

Najpopularniejsze są domy murowane. Są uważane za kapitałowe, niezawodne i trwałe. Także dość często są budowane szkieletowe domki letniskowe.
Budowa domków letniskowych w Gdańsku przebiega w kilku etapach:

 • Przygotowanie placu budowy;
 • Tworzenie fundamentu;
 • Stawianie ścian i wykonywanie stropów;
 • Prace dociepleniowe;
 • Wykończenie budynku.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Budowa domku letniskowego w Gdańsku na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Budowa domku letniskowego w Gdańsku należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Budowa domku letniskowego w Gdańsku?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Budowa domku letniskowego w Gdańsku starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Budowa domku letniskowego w Gdańsku jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Budowa domku letniskowego w Gdańsku jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Budowa domku letniskowego w Gdańsku?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Budowa domku letniskowego w Gdańsku ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.