Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Budowa domu szkieletowego

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Jesteś gotowy do znalezienia Wykonawcy?
Zacznij

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Budowa domu szkieletowego: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy
W
Wacław
Szybko i niedrogo. Jakość pracy bardzo dobra. Polecaam
M
Marian4k
Kilka razy zamawiałem wykonanie usług na Otomistrz. Wszystko w porządku, polecam.
O
Olga_Shss
Korzystam z serwisu od dłuższego czasu. Głównym plusem jest szybkość i wygoda tworzenia zgłoszeń, a także otrzymywania na nie odpowiedzi. Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalamy z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu. Jest okej korzystajcie śmiało.
N
Nikk125
Skontaktowałem się z wykonawcą dość szybko. Zamówienie również zostało zrealizowane szybko. Jestem bardzo zadowolony polecam na 100%, pozdrawiam
Jesteś gotowy do znalezienia Wykonawcy?
Czekać...

Szybka budowa domów szkieletowych w Polsce

W porównaniu z budową tradycyjną, dom szkieletowy powstaje w ciągu trzech lub czterech miesięcy, o wiele mniejszym kosztem. Taka technologia cały czas nabiera popularności przez stosunkowo niski cennik domów szkieletowych, energooszczędność, ekologiczność, krótkie terminy wykonania, możliwość realizacji niezależnie od pory roku.
Cala drewniana konstrukcja mocuje się na szkielet, ocieplana wełna mineralna. Trwałość takiego typu budynku zależy przede wszystkim od jakości drewna, które koniecznie ma być suche oraz kwalifikacji wykonawców. Po zakończeniu wszystkich prac przy budowie domu szkieletowego, zaraz można się wprowadzać. W drewnianym domku szkieletowym najlepiej się sprawdza ogrzewanie nadmuchowe lub ciepła podłoga na podczerwień.

Dlaczego warto wybrać wykonawcę domu szkieletowego na OTOmistrz

Łatwo trafić na złego wykonawcę i później mieć dużo problemów, zamiast się cieszyć przytulnym domem szkieletowym. Nasza platforma współpracuje ze sprawdzonymi firmami budującymi domy szkieletowe oraz ich producentami. To są specjaliści mające najlepsze kwalifikacje dysponujący nowoczesnym sprzętem. Wykonują indywidualne projekty budownictwa szkieletowego wraz z kosztorysem, mają też duży katalog gotowych projektów licznych typów budynków z możliwością dopasowania do preferencji zleceniodawcy.
Specjaliści współpracujący z nami, projektują i wykonują domy szkieletowe tak, by były wygodne i przytulne oraz służyły następnym pokoleniom. Realizują zlecenia w dokładnie wcześniej umówionych terminach i przystępnych cenach budowy domów szkieletowych. Po uzgodnieniu szczegółów i podpisaniu umowy, gwarantują jakość i niezmienne warunki w trakcie budowy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Budowa domu szkieletowego na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Budowa domu szkieletowego należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Budowa domu szkieletowego?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Budowa domu szkieletowego telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Budowa domu szkieletowego?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Budowa domu szkieletowego starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Budowa domu szkieletowego jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Budowa domu szkieletowego jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Budowa domu szkieletowego?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Budowa domu szkieletowego ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.