Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Budowa ścianki działowej

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Projektowanie i wykonywanie ścian działowych

Ściany działowe są przeważnie konstrukcjami stacjonarnymi, chociaż istnieje także możliwość stworzenia mobilnych rozwiązań, które można rozsuwać lub składać. Do zamówienia jest dostępne wykonanie ścian działowych z różnych materiałów, w tym z cegły lub pustaków, bloczków silikatowych, betonu komórkowego, szklanych pustaków itp.
Proces stawiania ścianek działowych jest uwarunkowany tym, z jakiego materiału są wykonane. Z tego powodu najczęściej zamawianą opcją są konstrukcje z karton gipsu: wytrzymałe, lekkie, a jednocześnie mające naprawdę przystępną cenę.
Fachowe projektowanie ścian działowych pozwala na ich instalację w każdym pomieszczeniu, w tym o wysokim poziomie zawilgocenia (do 85%), na przykład w kuchni lub łazience.

Dlaczego zamówienie wykonania ścian działowych na OTOmistrz będzie odpowiednim rozwiązaniem?

Na OTOmistrz znajdziesz liczne ekipy budowlane, gotowe wykonać ściany działowe z różnych materiałów (cegły, bloczków silikatowych, drewna, szkła, płyt karton gips itp.) o różnej konstrukcji – stacjonarne, przesuwne lub składane. Zamawiając takie przegrody możesz zapewnić maksymalną wygodę korzystania z wnętrz, racjonalnie podzielić je na strefy funkcjonalne, zapewnić większą dźwiękoszczelność. Wśród innych zalet współpracy z fachowcami można wyróżnić:

  • Przystępną cenę projektowania i budowy ścian działowych;
  • Wykonanie każdej ściany działowej w zwięzłej zgodności z życzeniami klienta;
  • Realizację prac montażowych i budowlanych na podstawie podpisanej z klientem umowy;
  • Udzielenie gwarancji na wszystkie zrealizowane prace;
  • Możliwość ukrycia pod ścianami kabli, rur i innych elementów;
  • Odporność utworzonych ścian działowych na ogień;
  • Zapewnienie idealnie gładkiej powierzchni ścian, w razie potrzeby – wykonanie ich wykończenia w taki sposób, by idealnie dopasowywały się do wnętrz pomieszczenia, w którym są montowane.