Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Cięcie Betonu

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Cięcie Betonu: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy
W
Wacław
Szybko i niedrogo. Jakość pracy bardzo dobra. Polecaam
M
Marian4k
Kilka razy zamawiałem wykonanie usług na Otomistrz. Wszystko w porządku, polecam.
O
Olga_Shss
Korzystam z serwisu od dłuższego czasu. Głównym plusem jest szybkość i wygoda tworzenia zgłoszeń, a także otrzymywania na nie odpowiedzi. Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalamy z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu. Jest okej korzystajcie śmiało.
N
Nikk125
Skontaktowałem się z wykonawcą dość szybko. Zamówienie również zostało zrealizowane szybko. Jestem bardzo zadowolony polecam na 100%, pozdrawiam

Na czym polega usługa cięcie betonu?

Budownictwo

Właściciele mieszkań, przeprowadzając remont, podchodzą do kwestii przebudowy w nowy sposób, chcąc dostosować wnętrze do współczesnych wymagań. Po wyeliminowaniu przegród wewnętrznych i zmianie konfiguracji otworów można wizualnie zwiększyć ilość wolnej przestrzeni. Сięcie ścian, które jest postępową techniką technologiczną, pozwala na realizację pomysłu. Za jego pomocą w ścianach z cegły, żelbetu, kamienia i betonu powstają otwory o oryginalnym kształcie i różnych rozmiarach, a także wykonuje się otwory do instalacji hydraulicznej i nie tylko.

Jeśli chcesz wyburzyć ścianę nośną, ten fakt należy zgłosić w urzędzie, przygotować projekt budowlany i uzyskać pozwolenie. Pytanie, czy go otrzymasz, czy nie, zależy od wielu szczegółów, w tym wieku budynku, kształtu i struktury architektonicznej, materiału ściany oraz nośności. W każdym razie, jeśli otrzymasz odmowę, nie ma opcji, żebyś wyburzył tę ścianę. Jest to nie tylko nielegalne, ale niesie ze sobą poważne konsekwencje.

Jeśli otrzymasz pozwolenie, możesz rozpocząć demontaż wybranej części ściany. W tym celu możesz użyć staromodnej metody, która polega na użyciu młotka i dłuta. Metoda jest prosta i niedroga, ale dość czasochłonna. Jednocześnie nietrudno wyobrazić sobie chmurę pyłu wiszącą w powietrzu i szorstkie, nierówno wybite końce otworu z wystającymi końcami zwory.

Usługa cięcia betonu jest wielką sztuką, która jest uważana za bardzo czasochłonną i odpowiedzialną pracę, która wymaga maksymalnej odpowiedzialności, uważności i profesjonalizmu.

Jaki są metody cięcia betonu?

 • Profesjonalne cięcie z pomocą techniki diamentowej – diamentowe narzędzie do cięcia betonu jest ciche, nie wibruje i jest znacznie szybsze w użyciu. Maszyna wykonująca cięcie żelbetu zgodnie z prowadnicami mocowana jest do zaznaczonej wcześniej ściany za pomocą kotew. Cięcie w betonie wykonuje się po obu stronach ściany etapami, wykonując nacięcia. Cięcie diamentowe pozwala bardzo precyzyjnie ciąć według zaznaczonej linii, które nie wymagają dalszej obróbki, więc taki sposób jest wykorzystywany dla cięcia w ścianach otworów okiennych, drzwiowych, otworów wentylacyjnych oraz dylatacyjnych.
 • Cięcie bezpyłowe betonu – taka metoda jest możliwa dzięki zastosowaniu techniki diamentowej na mokro, przy której pył nie unosi się w powietrzu.Dla tego że jest brak pyłów w powietrzu to pozwala jeszcze sprawniej wykonać cięcie posadzek betonowych bądź stropów. Bezpyłowe cięcie jest polecane przy pracach wewnątrz budynku. Dopływ dużej wody znacznie tłumi powstawanie charakterystycznego hałasu wydobywającego się z przecinarki albo narzędzi do cięcia, więc można się nie przejmować że to będzie bardzo przeszkadzać sąsiadom.
 • Dla cięć konstrukcji poziomych (schodów, podłóg) stosują specjalne tarcze tnące z powłoką diamentową o dużej średnicy i grubości, które umożliwiają wykonywanie cięć w różnych konstrukcjach.

Grubość ściany jest jednym z głównych wskaźników, za pomocą którego określa się, której metody cięcie żelbetonu i narzędzi należy użyć:

 • Szlifierka kątowa poradzi sobie z ścianą małej głębokości, która nie przekracza 10 cm.
 • Gdy grubość płyty betonowej wynosi 8-10 cm, do pracy niezbędna jest maszyna o zwiększonej mocy.
 • Gdy grubość płyty betonowej wynosi 15-16 cm, stosuje się piłę tarczową, której średnica tarcz powinna wynosić 350-400 mm. Jeśli używana jest szlifierka, praca będzie musiała być wykonana w kilku etapach, bo inaczej narzędzie może się przegrzać i pęknąć.
 • Jeśli beton ma grubość 30 cm lub więcej, używa się specjalnego narzędzia do cięcia ścian – ręcznego lub maszynowego.
 • Beton, którego grubość sięga 60 mm, jest cięty za pomocą narzędzi takich jak piły łańcuchowe i przecinaki pierścieniowe.
 • Płyta betonowa, której grubość przekracza 60 cm, jest cięta za pomocą specjalnego sprzętu. Używany jest dysk o średnicy 100 mm lub większej.

Ile Kosztuje Cięcie Betonu?

Cena różni się w zależności od:

 • rozmiaru i głębokości otworu;
 • grubości i rodzaju materiału;
 • trudności prac;

Oprócz zaznaczonych kryteriów ważna też jest metoda wykonania i zastosowane narzędzia. Na koszt może mieć również wpływ wytrzymałość konstrukcji, która jest zwykle wyższa w przypadku ścian nośnych niż w przypadku zwykłych przegród wewnętrznych. Trudno samodzielnie ocenić wytrzymałość betonu, ale specjaliści bezbłędnie określą te parametry, dokonają analizy i podadzą cenę za cięcie betonu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Cięcie Betonu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Cięcie Betonu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Cięcie Betonu?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Cięcie Betonu telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Cięcie Betonu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Cięcie Betonu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Cięcie Betonu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Cięcie Betonu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Cięcie Betonu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Cięcie Betonu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.