Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Cyklinowanie parkietu w Krakowie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Cyklinowanie parkietu w Krakowie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
159
3 / dziennie

Cyklinowanie parkietu Kraków: Wykonawcy blisko mnie

S
Sebastian Kazior

Kraków

5.0

Witam Moja firma świadczy usługi w zakresie cyklinowania i lakierowania, olejowania oraz układania podłóg drewnianych. Zapra...

J
Jan Bugaj

Kraków

Nowy

Zajmuje się układaniem parkietu paneli cyklinowanie i lakierowaniem parkietu podłogi drewniane

D
Dawid Dąbrowiak

Kraków

Nowy

Profesjonalne usługi wykończeniowe wewnątrz i zewnątrz budynku . Profesjonalne podejście do pracy i klienta .

T
Tadeusz Bańdo

Kraków

Nowy

Świadczymy usługi montażu mebli wszystkich producentów oraz produkujemy meble na wymiar

D
Damian Strzała

Kraków

Nowy

Jeśli chcesz powierzyć stresujący remont firmie budowlanej, to dobrze trafiłeś. Zajmujemy się ekskluzywnym wykończeniem mies...

Ryszard Paciorek

Kraków

Nowy

profesjonalne podejście do zleceń iaki klieta pełna obsługa doradztwo zakup materiałów

Piotr Master

Kraków

Nowy

Cześć! Robimy wykończenia wnętrz i inne prace od ponad 10lat. Zawsze jest dokładnie i na czas. Zapraszam do kontaktu. Wycena...

Rafał B

Kraków

5.0

Wieloletnie doświadczenie układaniu wszelakich podłóg jak i malowanie ścian ukladanie płytek Doświadczenie : Ponad 10 lat w...

R
Rafał oczkoś

Kraków

Nowy

Oferuje usługi remontowo wykończeniowe mieszkań oraz domów: malowanie, gładzie,fufity podwieszane, układanie płytek, biały m...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

19.07.2022

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

tak lakierowania / olejowania

tak, uzupełnienia ubytków w podłodze

inne (opiszę w ostatnim kroku)

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

15 - 30 m²

Czy istnieje potrzeba pomalowania desek farbą olejną?

nie wiem

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

wykonawca

Opisz zadanie

Dzień dobry Potrzebuję przeprowadzić renowację parkietu. Kraków ul. Lipska. 2 pokoje- 20m2-buk oraz 11m2-dąb. Cyklinowanie, uzupełnianie ubytków w pokoju 20m2 (drugi pokój nie wymaga uzupełnienia ubytków) oraz lakierowanie. Proszę o informację dotyczącą ceny oraz czasu wykonania usługi. Zależy mi na szybkiej realizacji. Dziękuję

Cyklinowanie parkietu Kraków: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Osobliwości świadczenia usługi cyklinowania parkietu w Krakowie

Prace wewnątrz

Wszystkie prace w Krakowie realizowane są w okresie od 1 do 3 dni. Dokładny termin wykonania prac zawsze jest ustalany z klientem i zależy przede wszystkim od powierzchni pomieszczenia. Specjaliści posiadają zarówno klasyczne, jak i potężne maszyny do cyklinowania, a także nowoczesne odkurzacze, pozwalające realizować prace o dowolnym poziomie złożoności. Odpowiednio oczyszczone i odnowione powierzchnie podłogowe pokrywane są wysokiej jakości lakierami, w tym wyprodukowanymi przez tak znane firmy, jak Remmers i Synteco. Prace związane z cyklinowaniem parkietu w Krakowie przebiegają w kilku etapach:
Przygotowanie parkietu przez właściciela. Przed przyjazdem naszego pracownia zalecamy wynieść z pokoju wszystkie meble, a następnie dokładnie sprawdzić podłogę pod kątem obecności w niej gwoździ i innych drobnych elementów które mogą spowodować uszkodzenie sprzętu.

  • Przygotowanie parkietu przez pracownika, polegające na usunięciu uszkodzonego górnej warstwy pokrycia podłogowego. Takie rozwiązanie jest po prostu niezbędne w sytuacjach, kiedy parkiet został zalany i drewno stało się czarne.
  • Usunięcie z powierzchni pyłu. Na tym etapie dokonywane jest nie tylko czyszczenie parkietu, ale i dokładne zbadanie jego stanu. Jeśli na powierzchni parkietu wykryte zostaną jakiekolwiek uszkodzenia w postaci pęknięć, nasi pracownicy rzetelnie je wyeliminują za pomocą szpachli.
  • Realizacja szlifowania nawierzchni z wykorzystaniem precyzyjnych urządzeń oraz dodatkowe czyszczenie powierzchni.
  • Pokrycie podłogi lakierem lub olejem (na żądanie klienta).

Dlaczego warto wybrać naszych wykonawców dla cyklinowania podłogi w Krakowie?

Cyklinowanie parkietu w Krakowie od wielu lat pozostaje jedna z najpopularniejszych usług naszej platformy. Zarejestrowani fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji renowacji podłóg w zabytkowych kamienicach i współczesnych wnętrzach, a także dysponują nowoczesnymi narzędziami, pozwalającymi bez kurzu, ekologicznie i szybko realizować renowację parkietu w pomieszczeniach o dowolnym rozmiarze i kształcie.
Często klienci pytają o to, ile kosztuje cyklinowanie parkietu w Krakowie? Koszt usługi zależy przede wszystkim od powierzchni, która poddawana jest renowacji, jej typu i naniesionych na nią warstw lakieru. Po pierwszej realizacji usługi fachowcy zawsze zachęcają klientów do jej ponownego zamówienia za 5-10 lat – obniża to cenę cyklinowania podłogi w Krakowie i pozwala dłużej zachować żywotność podłogi.

Cyklinowanie parkietu w Krakowie

Jeśli marzysz, by Twoja podłoga ponownie stała się gładka, piękna i błyszcząca, już teraz skontaktuj się z jednym z fachowców, zarejestrowanych na naszej stronie który szczegółowo opowie o świadczonych usługach i pomoże złożyć zamówienie. Ze swojej strony czołowi wykonawcy gwarantują profesjonalne podejście do realizacji każdego zlecenia w Krakowie i okolicach, podpisanie szczegółowej umowy i, oczywiście, jedne z najniższych w Krakowie cen na cyklinowanie parkietu.
Cyklinowanie parkietu w Krakowie pod klucz to odpowiedzialny i czasochłonny proces, który wymaga odpowiedniego podejścia do pracy. Właściwe i wysokiej jakości cyklinowanie parkietu może przedłużyć czas jego użytkowania na wiele lat i nadać mu doskonały wygląd. Zachęcamy do zlecenia realizacji tego typu prac specjalistom z naszego serwisu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Cyklinowanie parkietu w Krakowie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Cyklinowanie parkietu w Krakowie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Cyklinowanie parkietu w Krakowie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Cyklinowanie parkietu w Krakowie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Cyklinowanie parkietu w Krakowie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Cyklinowanie parkietu w Krakowie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Cyklinowanie parkietu w Krakowie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Cyklinowanie parkietu w Krakowie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.