Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Czyszczenie komina

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów o Czyszczenie komina

J
Jolanta Masiul
5.0
Jestem zadodwolona z wykonanej pracy. Już na następny dzień po złożeniu zamówienia Pan przyjechał i wszystko sprawnie wykonał. Polecam!
Średnia ocena klientów:
5.0
O
Ozden celik
5.0
Super wykonana praca. Pan Piotr ma dużą wiedzę, wszystko to co zrobił wytłumaczył. Szybki kontakt i wszystko sprawnie załatwione!!

Dlaczego warto wybrać firmę kominiarską z naszego serwisu OTOmistrz?

W niektórych przypadkach czyszczenie komina można przeprowadzić samodzielnie, jednak w skomplikowanych sytuacjach nie da się wykonać tego typu prac bez pomocy naszych kominiarzy, a mianowicie wtedy, gdy:

  • Komin jest pokryty gęstą warstwą stałej sadzy (taka sytuacja ma miejsce wtedy, kiedy używane jest mokre drewno opałowe);
  • Ściany komina są stare i zniszczone, a sadza mocno do nich przylega;
  • Nie chcesz lub nie umiesz wykonywać tak trudnej i naprawdę brudnej, a poniekąd także niebezpiecznej, pracy.

Decydując się na współpracę z firmami prezentowanymi w naszym serwisie OTOmistrz możesz być pewien wybrania przez specjalistów jak najbardziej skutecznego sposobu czyszczenia komina — chemicznego lub mechanicznego, a także naprawdę niskiego cennika usług kominiarskich!

Usługi kominiarskie w serwisie OTOmistrz

W naszym serwisie prezentowane są firmy świadczące usługi kominiarskie, obsługujące klientów nawet w najdalej położonych zakątkach Polski, funkcjonujące od kilku lat. Posiadają zatem duże doświadczenie w obsłudze obiektów o różnym poziomie zanieczyszczenia, a także nowoczesny sprzęt, pozwalający jakościowo i skutecznie usuwać różne rodzaje sadzy, olejów i innych zanieczyszczeń. Usługi kominiarskie dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Firmy posiadają niezbędne uprawnienia do wykonania prac na wysokości, a na zrealizowane prace udzielają gwarancji. Dbają także o to, by koszt czyszczenia komina pozostawał przystępny dla klientów.
Cennik usług kominiarskich jest dostępny w naszym serwisie, zatem można samodzielnie dokonać wyceny czyszczenia komina od dołu (jest to o wiele bardziej skuteczna metoda niż domowe rozwiązania, na przykład — czyszczenie komina obierkami). Cena czyszczenia komina ustalana jest ostatecznie przed rozpoczęciem realizacji zlecenia i zapisywana w umowie, co oznacza, że nie ulega później zmianom.