Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Czyszczenie komina w Płocku

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Czyszczenie komina w Płocku w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
42
3 / dziennie

Czyszczenie komina Płock: Wykonawcy blisko mnie

Mariusz Mysiorski

Płock

5.0

Usługi kominiarskie Usługi transportowe do 3.5t Przeprowadzki przewozy

Piotr Fryczy

Płock

Nowy

Witam.mam 15-letnie doświadczenie w oferowanych usługach. Zapraszam do kontaktu.

Kamil Mieszkowski

Płock

Nowy

Witam Serdecznie Nasza Firma zajmuje się kompleksowymi usługami ogólnobudowlanym Zapraszamy do Kontaktu

P
Piotr Stojak

Płock

5.0

Czyszczenie mechaniczne , regulatory oszczędzające opał ,usuwanie gniazd ptasich z kominów,nie jestem kominiarzem i nie podb...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

Za porozumieniem z Wykonawcą

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach

więcej niż 7

Jakiego rodzaju opału używasz?

drewna

węgla

Brykiet torfowy

Jaki jest rodzaj budynku, w którym powinna zostać zrealizowana usługa?

dom jednorodzinny

Ile pięter jest w budynku, w którym powinno zostać zrealizowane zlecenie?

1

Opisz zadanie

Czyszczenie komina z sadzy i smoly

Czyszczenie komina Płock: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Fachowe czyszczenie komina w Płocku

Czyszczenie komina

Zamawiając w naszym serwisie firmę do fachowego czyszczenia komina w Płocku możesz być pewien świetnych efektów zrealizowanego zlecenia, a także niskiej ceny usług kominiarskich. Dlaczego należy systematycznie czyścić komin? Oto kilka powodów:

  • Zapewnienie większej wydajności pracy kotła;
  • Zmniejszenie zużycia paliwa;
  • Poprawienie ciągu;
  • Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa (nie dopuszczenie do sytuacji trafienia sadzy do zapłonu).

Polecamy zamawiać usługi firm kominiarskich w Płocku z naszego serwisu OTOmistrz przynajmniej raz na rok, przed rozpoczęciem sezonu grzewczego.
Zostanie wtedy dokonany przegląd komina, a także jego precyzyjne czyszczenie z usunięciem zarówno sadzy, jak i smoły. Koszt prac kominiarza obejmuje pełen zakres prac porządkowych, w tym dostawę niezbędnego sprzętu na miejsce wykonywania zlecenia. Jak często należy zamawiać usługi fachowców z serwisu OTOmistrz w Płocku? Jest to zależne od kilku czynników:

  • Częstotliwości używania komina;
  • Materiału, z jakiego wykonany jest komin;
  • Paliwa wykorzystywanego do ogrzewania pieca;
  • Parametrów technicznych komina.

Dlaczego warto wybrać firmę kominiarską w Płocku z serwisu OTOmistrz?

Każdy kominiarz w Płocku, zatrudniony w firmie z serwisu OTOmistrz to fachowiec z wieloletnim doświadczeniem, umiejący posługiwać się nowoczesnym sprzętem i dokonywać jakościowego czyszczenia kominów, połączonych z różnymi urządzeniami grzewczymi.
Przed przystąpieniem do czyszczenia komina w Płocku są przeprowadzane prace przygotowawcze, które polegają na zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników. Posiadanie specjalnych zezwoleń, a także zatrudnianie fachowych alpinistów przemysłowych pozwala świadczyć usługi w budynkach o dowolnej wysokości, a w przypadku pracy na wysoko położonych obiektach obowiązkowo są mocowane liny zabezpieczające, które gwarantują bezpieczeństwo poruszania się fachowców po dachu.
W razie potrzeby dokonywane są badania komina za pomocą urządzeń komputerowych, pozwalających dokładnie zidentyfikować stopień i rodzaj zanieczyszczenia. Do bezpośredniej realizacji zleceń są wykorzystywane specjalne szczotki kominiarskie zasilane elektrycznie, gdyż to właśnie tego typu narzędzia pozwalają na najbardziej jakościową realizację zamówień. Cena czyszczenia komina przewiduje usunięcie sadzy nie tylko z rury, ale także oczek wentylacyjnych, co pozwala również zwiększyć wydajność funkcjonowania urządzeń grzewczych.
Po zakończeniu prac każdy klient uzyskuje niezbędny komplet dokumentów dotyczących aktualnego stanu komina, zaleceń odnośnie jego konserwacji, a także zobowiązań gwarancyjnych.

Mechaniczne czyszczenie komina w Płocku

Mechaniczne czyszczenie komina w Płocku — to tradycyjny i w wielu przypadkach naprawdę skuteczny sposób na pozbycie się brudu i sadzy. Realizując tego typu zlecenia firmy z serwisu OTOmistrz wykonują zarówno czyszczenia komina od dołu, jak i prace na różnej wysokości, pozwalające jak najbardziej precyzyjnie usunąć wszystkie zanieczyszczenia. Dobrze orientują się także i udzielają zaleceń odnośnie skutecznej i bezpiecznej eksploatacji urządzeń grzewczych w taki sposób, by poziom zanieczyszczenia komina był minimalny. Czyszczenie komina może odbywać się zarówno od dołu, jak i z góry, z wykorzystaniem okienka do rewizji. Sadza zostaje skutecznie usuwana ze ścian komina, ten sposób świetnie sprawdza się też do usunięcia złóż skamieniałej sadzy.

Chemiczne czyszczenie komina w Płocku

Chemiczne czyszczenie komina w Płocku wykonywane jest z wykorzystaniem efektywnych środków czyszczących, zawierających chemikalia rozkładające sadzę. Tego typu usługa świadczona jest najczęściej w celach profilaktycznych, a konkretny reagent, wykorzystywany w trakcie pracy wybierany zostaje w oparciu o stopień zanieczyszczenia i typ komina. Na przykład firmy z naszego serwisu OTOmistrz stosują różne środki do chemicznego czyszczenia kominów w domach mieszkalnych i w przedsiębiorstwach. Obsługując klientów w Płocku najczęściej stosują odtłuszczacze w postaci proszku: dobrze się sprawdzają, są dość przyjazne dla środowiska i usuwają osady węglowe nie tylko w kominie, ale także w samym urządzeniu grzewczym. W szczególnie trudnych przypadkach firmy decydują się na połączenie metody chemicznej i mechanicznej.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Czyszczenie komina w Płocku na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Czyszczenie komina w Płocku należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Czyszczenie komina w Płocku?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Czyszczenie komina w Płocku starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Czyszczenie komina w Płocku jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Czyszczenie komina w Płocku jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Czyszczenie komina w Płocku?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Czyszczenie komina w Płocku ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.