Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Elektryk w Gorzowie Wielkopolskim

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Elektryk w Gorzowie Wielkopolskim w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
316
2 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
2 001
6 / dziennie

Elektryk Gorzów Wielkopolski: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy
W
Wacław
Szybko i niedrogo. Jakość pracy bardzo dobra. Polecaam
M
Marian4k
Kilka razy zamawiałem wykonanie usług na Otomistrz. Wszystko w porządku, polecam.
O
Olga_Shss
Korzystam z serwisu od dłuższego czasu. Głównym plusem jest szybkość i wygoda tworzenia zgłoszeń, a także otrzymywania na nie odpowiedzi. Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalamy z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu. Jest okej korzystajcie śmiało.
N
Nikk125
Skontaktowałem się z wykonawcą dość szybko. Zamówienie również zostało zrealizowane szybko. Jestem bardzo zadowolony polecam na 100%, pozdrawiam

Dlaczego warto zdecydować się na usługi elektryczne w Gorzowie Wielkopolskim z serwisu OTOmistrz?

Elektryka

Cenniki firm z naszego serwisu OTOmistrz na usługi elektryczne w Gorzowie Wielkopolskim są naprawdę niskie, a stałym klientom dodatkowo przysługują rabaty. Z warunkami ich udzielenia możesz zapoznać się po skontaktowaniu z naszym doradcą. Wśród innych zalet zamówienia usług elektryka w Gorzowie Wielkopolskim z naszego serwisu OTOmistrz warto wymienić:

 • Pracę 24/7, pozwalającą na bieżąco rozwiązywać problemy klientów;
 • Szybki przyjazd specjalisty pod wskazany adres w Gorzowie Wielkopolskim – czas dojazdu wynosi maksymalnie 40 minut;
 • Możliwość opłaty usług gotówką lub przelewem bankowym;
 • Wykonywanie usług bez przedpłaty.

Cennik prac elektrycznych (bez kosztu materiałów) znajduje się w naszym serwisie – firmy pracują dokładnie i sumiennie, od razu ustalając z klientem koszt świadczonych usług. Zatem możesz mieć pewność: współpracując z firmami z naszego serwisu OTOmistrz nie przepłacasz, a jednocześnie otrzymujesz usługi naprawdę wysokiej jakości.
Elektrycy w Gorzowie Wielkopolskim zatrudnieni w firmach z naszego serwisu OTOmistrz to certyfikowani specjaliści posiadający zezwolenia niezbędne do wykonywania prac elektrycznych. Pracując od kilku lat na polskim rynku, zebraliśmy zespół elektryków i staliśmy się partnerami dużych firm elektrycznych, które zapewniają naszym klientom zniżki na produkty elektryczne.
Czy świadczysz usługi elektryczne w Gorzowie Wielkopolskim? Zostań wykonawcą w OTOmistrz!

Dlaczego warto wybrać elektryków w Gorzowie Wielkopolskim z serwisu OTOmistrz?

Jeśli jest Ci potrzebny zawodowy elektryk w Gorzowie Wielkopolskim – trafiłeś na odpowiednią stronę. Od kilku lat firmy prezentowane w naszym serwisie OTOmistrz świadczą wysokiej jakości usługi elektryczne, gwarantując każdemu klientowi profesjonalizm, terminowość i, oczywiście, jedne z najniższych cen na usługi elektryczne w Gorzowie Wielkopolskim.
Firmy z serwisu OTOmistrz są gotowe podjąć się najbardziej skomplikowanych zleceń, w tym zrealizować takie prace, jak:

 • Tworzenie instalacji elektrycznej w domach i biurach;
 • Instalacja licznika;
 • Instalacja gniazd i przełączników;
 • Kruszenie ścian pod instalację elektryczną;
 • Podłączenie lamp i żyrandoli;
 • Układanie ogrzewania podłogowego;
 • Tworzenie systemów uziemienia i ochrony odgromowej;
 • Instalacja klimatyzatorów itp.

Można zamówić także usługi audytu energetycznego w Gorzowie Wielkopolskim, a prace tego typu są wykonywane zgodnie z polskim i międzynarodowym prawem.

Szybka pomoc elektryczna

Obecnie brak prądu lub problemy z urządzeniami elektrycznymi praktycznie w całości pozbawiają nas możliwości normalnego funkcjonowania. W serwisie OTOmistrz można znaleźć usługę szybkiej pomocy elektrycznej w Gorzowie Wielkopolskim. Firmy indywidualnie podchodzą do wykonania każdego zadania, a wszystkie usterki eliminują szybko, profesjonalnie i, co najważniejsze, niedrogo. W razie potrzeby prezentują także zalecenia dotyczące renowacji instalacji elektrycznych w Państwa biurach i mieszkaniach. Elektryk w Gorzowie Wielkopolskim profesjonalnie usunie awarię, uporządkuje instalację elektryczną, panel elektryczny, wymieni przełączniki, gniazdka, zawiesi żyrandole, kinkiety oraz zamontuje osobny kabel do pralki, klimatyzatora, zmywarki. W razie potrzeby firmy z serwisu OTOmistrz udzielają również fachowych porad.
Warto zapamiętać! Prawidłowe okablowanie elektryczne to Twoje bezpieczeństwo!

Pomiary elektryczne

Sprawnie funkcjonująca instalacja elektryczna to kwestia nie tylko komfortu, ale także bezpieczeństwa. Firmy z serwisu OTOmistrz oferują kwalifikowane pomiary elektryczne w Gorzowie Wielkopolskim w oparciu o wymagania normy PN-EN 60304-6-61, w tym:

 • Prawidłowość stworzonej instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych i biurach;
 • Rezystancję izolacji;
 • Badanie ciągłości przewodów ochronnych i rezystancji uziemienia;
 • Analiza skuteczności ochrony przeciwpożarowej itd.

Usługa pomiarów elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim może być zamówiona zarówno jednorazowo (po naprawie lub zmianie instalacji elektrycznej), jak i okresowo. W tym drugim przypadku elektryk w Gorzowie Wielkopolskimbędzie sprawdzał stan instalacji elektrycznych we wskazanym lokalu raz na pięć lat. Firmy z naszego serwisu świadczą także usługi o charakterze dodatkowym – wykonują audyt instalacji odgromowych, różnych typów wyłączników różnicowoprądowych itp.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Elektryk w Gorzowie Wielkopolskim na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Elektryk w Gorzowie Wielkopolskim należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Elektryk w Gorzowie Wielkopolskim?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Elektryk w Gorzowie Wielkopolskim telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Elektryk w Gorzowie Wielkopolskim?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Elektryk w Gorzowie Wielkopolskim starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Elektryk w Gorzowie Wielkopolskim jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Elektryk w Gorzowie Wielkopolskim jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Elektryk w Gorzowie Wielkopolskim?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Elektryk w Gorzowie Wielkopolskim ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.