Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Instalacja gazowa w Katowicach

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Instalacja gazowa w Katowicach w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
504
3 / dziennie

Instalacja gazowa Katowice: Wykonawcy blisko mnie

Jan Łosiewicz

Katowice

5.0

Witam. Zajmujemy się kompleksowym remontem mieszkań,biur itd. Jeśli jakieś pracę nie są przez nas wykonane staramy się pomóc...

Marek Siwecki

Katowice

Nowy

Wykonuje kompleksowe remonty mieszkań

S
Szymon Drzęźla

Katowice

5.0

Czesc jeżeli trafiłeś/aś na moją stronę to pewnie potrzebujesz pomocy ☺️ Od 2015 roku zajmuje się montażem mebli nie tylko t...

Nikola Bud

Katowice

Nowy

🧑‍🔧🧑‍🔧🧑‍🔧1.Wszystkie rodzaje prac hydraulicznych. ⚡⚡⚡2.Wszystkie rodzaje prac elektro montażowych. 🧑‍🏭🧑‍🏭🧑‍🏭3.Prace spawalni...

Dominik Gajek

Katowice

Nowy

USŁUGI URZĄDZENIAMI WYSOKOCIŚNIENIOWYMI - WYNAJEM... MYCIE WYSOKOCIŚNIENIOWE - kostki brukowej, ogrodzeń, elewacji, dachów,...

A
Adam Teperek

Katowice

5.0

Wykończenie wnętrz i remonty. Panele podłogowe, płytki, malowanie ścian i gładzie instalacje elektryczne i sanitarne, wymian...

Ł
Łukasz Długajczyk

Katowice

5.0

Witam 😁 Zapraszam do współpracy 😁

R
Roman Pniok

Katowice

Nowy

Witam posiadam doświadczenie w branży budowlanej wykonuję rematy mieszkanie od A do Z

Szymon Stolarz

Katowice

5.0

Stolarz z wieloletnim doświadczeniem i zapleczem. Wykonawca mebli ogrodowych, krzesła, ławy, altanki, zadaszenia, płoty drew...

Instalacja gazowa Katowice: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Usługa tworzenia instalacji gazowej: podstawowe charakterystyki

Złota rączka

Zamówienie fachowych usług instalacji gazowej w Katowicach – to gwarancja oszczędności Twojego czasu, pewności niezawodności dobranego sprzętu, a także jakości wykonanej pracy związanej z podłączeniem Twojego domu w Katowicach do sieci gazowej. Są dwie podstawowe opcje opracowania instalacji gazowej dla budynków mieszkalnych – dostawa gazu ziemnego lub, w przypadku braku głównego gazociągu, autonomiczne połączenie z instalacją zbiornika gazu do przechowywania skroplonego gazu.
Proces montażu instalacji gazowych w Katowicach przebiega w kilku etapach:

 • Opracowanie projektu instalacji gazowych;
 • Uzyskanie niezbędnych pozwoleń;
 • Przeprowadzenie prac podstawowych;
 • Podpisanie umowy z operatorem, który będzie dostarczał gaz;
 • Diagnostyka systemu w Katowicach, usunięcie ewentualnych wad;
 • Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna w Katowicach.

Dlaczego warto zlecić tworzenie instalacji gazowej w domu naszym fachowcom?

Na naszym portalu zamówisz zarówno usługi przeróbki istniejącej instalacji gazowej, jak i jej projektowania i montażu od nowa.
Wśród setek ofert łatwo wybierzesz firmę zakładającą instalacje gazowe w domu w Katowicach, której efektem pracy będzie:

 • Maksymalne bezpieczeństwo instalacji tworzonych z przestrzegania wszystkich zasad bezpieczeństwa;
 • Niska cena montażu ogrzewania gazowego;
 • W sieci nie będą występować spadki ciśnienia;
 • Twoje mieszkanie/biuro będzie całkiem autonomiczne, jeśli chodzi o ogrzewanie i podgrzewanie gorącej wody;
 • Koszt gazu w Katowicach będzie niższy w porównaniu do innych źródeł energii;

Przez długi czas instalacja nie będzie wymagała naprawy. Cena usług fachowców jest uwarunkowana zakresem zamawianych zleceń. Na przykład koszt tworzenia projektu dla domu jednorodzinnego w Katowicach waha się w granicach 1500 – 2000 zł, natomiast tworzenie instalacji w pomieszczeniu o powierzchni do 15 metrów kwadratowych będzie kosztowało dodatkowo około 2000 zł. Tyle samo zapłacimy za usługi geodezyjne, których potrzeba może pojawić się podczas wykonywania prac w domach jednorodzinnych. Dodatkowo do kosztu tworzenia instalacji gazowej w Katowicach należy dołączyć usługi ekipy montażowej i zakup materiałów: tu ceny oscylują w granicach 200 zł za każdy metr kwadratowy.

Montaż instalacji gazowej w Katowicach: podstawowe rodzaje prac

Jeśli Twój dom jednorodzinny ma dostęp do sieci gazowej, warto zastanowić się nad montażem bezpiecznej i wydajnej instalacji gazowej. Pamiętaj jednak, że tego typu prac nie można realizować samodzielnie – podczas montażu będziesz potrzebował pomocy doświadczonej ekipy, którą znajdziesz dosłownie w kilkanaście minut korzystając z naszego portalu.
Aby systematycznie mieć dostęp do gazu – w domu lub firmie w Katowicach – ważne jest, aby poprawnie zrealizować montaż sieci dystrybucji gazu, a także systematycznie dokonywać jej serwisowania i naprawy.
Niezależnie od tego, czy posiadasz gazową instalację grzewczą LPG, czy też masz dostęp do gazu ziemnego, fachowcom wyszukanym na naszym portalu zlecisz:

 • Projektowanie instalacji gazowej w Katowicach;
 • Podłączenie systemu do źródła dostarczania gazu znajdującego się na zewnątrz budynku lub do scentralizowanej sieci instalacji grzewczej;
 • Montaż wszystkich elementów, niezbędnych w celu niezawodnego oraz bezpiecznego dopływu gazu w Katowicach;
 • Natychmiastową awaryjną naprawę lub konserwację instalacji gazowej;
 • Renowację starych elementów instalacji gazowej w Katowicach itp.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Instalacja gazowa w Katowicach na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Instalacja gazowa w Katowicach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Instalacja gazowa w Katowicach?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Instalacja gazowa w Katowicach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Instalacja gazowa w Katowicach jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Instalacja gazowa w Katowicach jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Instalacja gazowa w Katowicach?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Instalacja gazowa w Katowicach ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.