Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Kierownik budowy

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Jesteś gotowy do znalezienia Wykonawcy?
Zacznij

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Kierownik budowy: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy
W
Wacław
Szybko i niedrogo. Jakość pracy bardzo dobra. Polecaam
M
Marian4k
Kilka razy zamawiałem wykonanie usług na Otomistrz. Wszystko w porządku, polecam.
O
Olga_Shss
Korzystam z serwisu od dłuższego czasu. Głównym plusem jest szybkość i wygoda tworzenia zgłoszeń, a także otrzymywania na nie odpowiedzi. Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalamy z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu. Jest okej korzystajcie śmiało.
N
Nikk125
Skontaktowałem się z wykonawcą dość szybko. Zamówienie również zostało zrealizowane szybko. Jestem bardzo zadowolony polecam na 100%, pozdrawiam
Jesteś gotowy do znalezienia Wykonawcy?
Czekać...

Kim jest Kierownik Budowy?

Kierownik budowy nadzoruje działania na placu budowy, planuje strategię projektu i musi identyfikować i rozwiązywać nieoczekiwane problemy. Często decyzje te muszą być podejmowane szybko, aby dotrzymać terminów.

Do funkcji kierownika budowy należy m.in:

 • Przygotowywanie i negocjowanie kosztorysów, budżetów i harmonogramów pracy;
 • Koordynowanie wszystkich projektów i budowy oraz prowadzenie dokumentacji budowy;
 • Raportowanie postępów prac i spraw budżetowych dla klientów;
 • Współpraca z architektami i inżynierami;
 • Sprawuje nadzór budowlany;
 • Przestrzeganie się wymogów prawnych, przepisów budowlanych i przepisów bezpieczeństwa oraz innych przepisów i dokumentacji budowy, pomoc w uzyskaniu pozwolenia;
 • Nadzorowanie budowy obiektu, kierowanie robotami budowlanymi;

W zależności od projektu kierownicy budowy mogą kontaktować się z prawnikami i urzędnikami samorządowymi. Na przykład, pracując na terenie należącym do miasta lub budynkach komunalnych, menedżerowie czasami konsultują się z członkami rady miejskiej, aby upewnić się, że przestrzegane są wszystkie przepisy.

Dlaczego warto zatrudnić Kierownika Budowy?

Porozmawiajmy o tym, dlaczego warto zatrudnić kierownika budowy:

 • Profesjonalne zarządzanie. Dobry kierownik budowy biegle posługuje się specjalistycznymi metodami i technikami, aby skutecznie zarządzać procesami planowania, projektowania, budowy i oceny projektu. Kierownik budowy projektu pomoże skutecznie zorganizować budowę na każdym etapie budowy;.
 • Oszczędności. Po określeniu szczegółowego zakresu prac i określeniu całkowitego budżetu projektu na wczesnym etapie poprzedzającym budowę, określane są możliwości oszczędności. W tym obszarze kierownicy budowy pomagają, zapewniając techniki budżetowania, usługi szacowania kosztów i profesjonalne opinie na temat planu projektu. 
 • Terminy. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy przestrzeganie się terminów. Kierownik podaje informację klientowi, kiedy należy oczekiwać rezultatów. Bez planowania czas może być bezcelowo poświęcany na działania, które nie pomagają w ukończeniu projektu.
 • Usprawnia projekt przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka. W miarę postępów projektu kierownicy budowy nadal poszukują sposobów na optymalizację procesu i poprawę oczekiwanego końcowego wyniku budowy. Stawiają sobie za cel przyspieszenie projektu, aby skrócić czas realizacji. Kierownicy budowy zwykle dzielą projekty na fazy, aby skrócić czas ich realizacji. Rozważają również budowę przyspieszoną, technikę, która skraca całkowity czas trwania projektu poprzez nakładanie się zadań, które nie zostałyby rozpoczęte w przypadku tradycyjnego kontraktu, dopóki poprzednie zadanie nie zostanie zakończone.

Dlaczego Kierownika Budowy najlepiej szukać w serwisie Otomistrz?

Serwis Otomistrz został stworzony po to, aby łączyć Klientów z Wykonawcami. Jeżeli szukasz “Kierownik budowy tanio”, sprawdź Wykonawców w naszym serwisie. Specjaliści, którzy się zarejestrowali i pracują na Otomistrz, nie są losowymi osobami bez doświadczenia i żadnych umiejętności. Zależy nam na tym, aby to byli prawdziwi fachowcy. W tym celu sprawdzamy każdego Wykonawcę na etapie rejestracji, żeby się upewnić, że oni posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie. Każdy nasz Wykonawca jest zweryfikowany i jest w stanie wykonać zlecone zadanie na najwyższym poziomie.

Na co zwrócić uwagę, wybierając Kierownika Budowy?

Decydując się na zatrudnienie kierownika budowy, który poprowadzi Twój projekt, zaoszczędzisz czas i zapobiegniesz kosztownym pomyłkom. Przy wyborze kierownika budowy kluczowe znaczenie ma rozeznanie. Jest kilka kluczowych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, co może ułatwić wyszukiwanie.

 • Przykłady prac. Jednym z kluczowych punktów, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze kierownika budowy, jest jego wcześniejsze doświadczenie w podobnych projektach. 
 • Opinie od poprzednich klientów. Podczas gdy portfolio mówi wiele o potencjalnym kierowniku budowy, kierownik budowy opinie i recenzje mówią więcej. Poprzedni klienci mogą odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące ich doświadczenia i tego, jak wygląda praca z danym kierownikiem budowy.
 • Inne kwestie do rozważenia przy zatrudnianiu kierownika budowy. Przed podjęciem decyzji o zespole należy wyraźnie określić oczekiwania dotyczące budżetu. Jasne określenie celów pozwoli kierownikowi budowy zbadać wykonalność projektu i upewnić się, że nie ma żadnych wydatków, na które nie jesteś przygotowany.
 • Czy posiada uprawnienia budowlane;

Kierownicy budowy na Otomistrz są gotowi do zadań związanych z zarządzaniem budową. Są chętni pomóc Ci zrealizować Twój projekt na czas iw ramach budżetu. Wypełnij formularz już dziś, aby znaleźć najlepszego kierownika budowy!

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Kierownik budowy na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Kierownik budowy należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Kierownik budowy?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Kierownik budowy telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Kierownik budowy?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Kierownik budowy starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Kierownik budowy jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Kierownik budowy jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Kierownik budowy?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Kierownik budowy ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.