Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Malowanie mebli

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów o Malowanie mebli

R
Roksana Grygier
5.0
Jestem bardzo zadowolona z wykonanych elementów kuchni. Brak zacieków brak ubytków . Polecam
Poznań
Średnia ocena klientów:
5.0

Dlaczego warto zamówić usługi malowania mebli na portalu OTOmistrz?

Współpraca z serwisem OTOmistrz – to gwarancja fachowego podejścia do realizacji każdego zlecenia, przystępnej ceny malowania mebli, w tym ekskluzywnych mebli drewnianych, a także obsługi klienta z dokładnym przestrzeganiem warunków podpisanej z nim umowy. Są też inne, mniej oczywiste, ale także istotne powody skłaniające do nawiązania z nami współpracy:

  • Wieloletnie doświadczenie współpracujących z nami wykonawców pozwoliło nawiązać stałe relacje z dostawcami farb i lakierów, a więc możemy zagwarantować wysoką jakość i przystępną cenę wykorzystywanych przez nas w trakcie prac materiałów;
  • Zlecenia mogą być realizowane zarówno na terenie wykonawcy, jak i w miejscu wskazanym przez klienta;
  • Na wszystkie realizowane zlecenia udzielana jest gwarancja;
  • Zawsze doradzamy, jaki sposób renowacji mebli warto wybrać i, jeśli malowanie nie pomoże osiągnąć wymaganych przez klienta efektów, zawsze oferujemy alternatywne rozwiązania.

Usługi w zakresie malowania mebli przez serwis OTOmistrz

Wykonawcy serwisu OTOmistrz realizują pełen zakres usług malowania i przemalowywania mebli. Najpierw odnawiana powierzchnia jest oczyszczana ze starej warstwy lakieru lub farby, szlifowana, a także pokrywana środkami zabezpieczającymi przed wilgocią i szkodnikami. Lakier i farby dobierane są zgodnie z wymaganiami klienta, a także z uwzględnieniem materiału, z którego wykonane są meble. Można nam zlecić malowanie mebli salonowych i biurowych, a także malowanie fasad w miejscach, gdzie szybko ulegają zużyciu ze względu na warunki środowiskowe, w tym:

  • w łazienkach,
  • kuchniach,
  • tarasach itp.

Zapewniamy też usługę malowania mebli ogrodowych. Poza malowaniem i lakierowaniem nasi wykonawcy dodatkowo dokonują impregnacji mebli zabezpieczającej przed szkodnikami i wilgocią, a także ich nabłyszczania. Cena malowania i lakierowania mebli jest ustalana z każdym klientem indywidualnie na podstawie wielkości realizowanych prac, typu stosowanych materiałów i ich koloru.