Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Malowanie płytek w Kielcach

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Malowanie płytek w Kielcach w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
54
3 / dziennie

Malowanie płytek Kielce: Wykonawcy blisko mnie

C
Concrete House

Kielce

4.8

Concrete House oferuje profesjonalne wykończenia ścian, kuchni, łazienek, kominków, tynkami i farbami dekoracyjnymi lidera b...

D
Dariusz Kuzar

Kielce

Nowy

Jestem jednoosobową firmą świadczącą usługi remontowe w zakresie kapitalnych remontach mieszkań, domów oraz innych obiektów....

Piotr Szczypta

Kielce

Nowy

Generalnie remonty, wykończenia wnętrz. Zabudowy g-k, sufit podwieszany, szpachlowanie, malowanie, glazura, terakota, panele...

Ryszard Paciorek

Kielce

Nowy

profesjonalne podejście do zleceń iaki klieta pełna obsługa doradztwo zakup materiałów

D
Dominik Kwas

Kielce

Nowy

Witam, Posiadam duże doświadczenie w budownictwie. Głównie zajmuje się montażem mebli, paneli podłogowych i różnymi pracami...

Malowanie płytek Kielce: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Malowanie płytek: nowoczesne rozwiązania od fachowców OTOmistrz

Usługi malarskie

Malowanie płytek w Kielcach to usługa, która co raz więcej zyskuje na popularności.
Płytki ceramiczne są często wykorzystywane na ścianach w łazienkach. Podczas przeprowadzania remontu generalnego wielu właścicieli ma do czynienia z poważnym problemem: potrzebą usunięcia starych płytek i przyklejenia nowych. Tak duży remont łazienki wiąże się nie tylko ze znacznymi kosztami, ale także dodatkowym przeznaczeniem czasu i pojawieniem się trudnego do usunięcia kurzu. Malowanie płytek w Kielcach może stać się ekonomicznym rozwiązaniem!
Nasi eksperci posiadają wszystko, by realizować zlecenia w Kielcach w taki sposób, żeby każdy z klientów był maksymalnie zadowolony z otrzymanej jakości usług:

 • Materiały do gruntowania i impregnacji;
 • Bogatą paletę farb akrylowych, epoksydowych i krzemianowych;
 • Folię ochronną, w którą zawijamy znajdujące się w miejscu wykonywania prac meble i inne niemalowane powierzchnie;
 • Szeroki zestaw narzędzi do wykonywania malowania.

Dodatkowo warto podkreślić, że każdemu z naszych specjalistów nie brakuje także fachowej wiedzy, co pozwala zagwarantować wspaniałe wyniki realizacji każdego zlecenia!

Malowanie płytek i kafelków w Kielcach: jak świadczone są wasze usługi?

Malowanie płytek w Kielcach, wykonane przez naszych partnerów, to świetny wybór dla klientów, którzy chcą:

 • Szybko zmienić wygląd swojej kuchni, łazienki lub przedpokoju – bez wydawania dużych pieniędzy;
 • Ukryć wady (wióry, pęknięcia itp.) występujące na płytce;
 • Przywrócić wyblakłym płytkom ich pierwotnego kolor i połysk.

Farby, które wykorzystują nasi specjaliści do malowania płytek w Kielcach są bezwonne, ekologiczne, szybko schną, a po zakończeniu malowania przez długi czas zachowują atrakcyjny wygląd i nie wymagają szczególnej pielęgnacji.
Dodatkowym atutem naszego serwisu jest to, że fachowcom OTOmistrz w Kielcach można zlecić zarówno klasyczne malowanie płytek jednym kolorem, jak i wykonanie prac wymagających większej precyzyjności, a także umiejętności graficznych. Na przykład, mogą zrealizować następujące projekty:

 • Malowanie płytek na jeden kolor przy jednoczesnym wyróżnieniu kilku z nich za pomocą np. jaśniejszych kolorów;
 • Tworzenie wzorów poprzez malowanie kafelków na różne kolory;
 • Tworzenie na płytkach wzorów o różnym poziomie złożoności.

Dla wielu naszych klientów ważne jest również utrzymanie lub przywrócenie połysku emalii. W tym celu używamy farb błyszczących, których dodatkową zaletą jest to, że po wyschnięciu krople wody, które na nie spadają, praktycznie nie pozostawiają nieestetycznych smug.

Malowanie płytek i kafelków w Kielcach

Fachowcy OTOmistrz świadczą usługę malowania płytek trzech rodzajów: ceramicznych, gipsowych i klinkierowych. Do realizacji zleceń wykorzystywane są dwuskładnikowe epoksydowe bezwonne farby o szerokiej palecie kolorów. Malowanie płytek ceramicznych w kuchni i łazience wykonane są w taki sposób, by stworzone powierzchnie były odporne na zabrudzenia z tłuszczu, wysokie temperatury i podwyższony poziom wilgoci. Malujemy płytki gipsowe wykorzystując farby akrylowe, których paleta jest oszałamiająco bogata. Naszym fachowcom można także zlecić malowanie płytek podłogowych w Kielcach, a także malowanie płytek klinkierowych, świetnie nadających się do malowania nowoczesnymi farbami. Przed przystąpieniem do malowania płytek w kuchni lub łazience, dokonujemy ich rzetelnego czyszczenia, a także wstępnego malowania preparatem gruntowym: zapewnia to maksymalną żywotność pomalowanej powierzchni. W niektórych przypadkach, szczególnie w sytuacjach, gdy nasi wykonawcy dokonują malowania płytek na zewnątrz, świadczą też usługę ich impregnacji.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Malowanie płytek w Kielcach na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Malowanie płytek w Kielcach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Malowanie płytek w Kielcach?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Malowanie płytek w Kielcach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Malowanie płytek w Kielcach jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Malowanie płytek w Kielcach jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Malowanie płytek w Kielcach?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Malowanie płytek w Kielcach ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.