Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Meble tapicerowane na zamówienie

22.01.2022 Meble tapicerowane na zamówienie
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Meble tapicerowane na zamówienie
Ocena pracy mistrza:
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Meble tapicerowane na zamówienie
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Meble tapicerowane na zamówienie
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Meble tapicerowane na zamówienie
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Meble tapicerowane na zamówienie
Ocena pracy mistrza:
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Meble tapicerowane na zamówienie
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Meble tapicerowane na zamówienie
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Meble tapicerowane na zamówienie: Powiązane usługi

Montaz mebli IKEA Liczba mistrzów: 20
Meble łazienkowe na wymiar Liczba mistrzów: 15
Projektowanie kuchni Liczba mistrzów: 9
Lustro na wymiar Liczba mistrzów: 9
Montaż mebli Liczba mistrzów: 42
Tapicerowanie mebli Liczba mistrzów: 9
Kuchnie na wymiar Liczba mistrzów: 22
Szafy na wymiar Liczba mistrzów: 21
Oklejanie mebli Liczba mistrzów: 9
Stolarz Liczba mistrzów: 21
Meble na wymiar Liczba mistrzów: 23
Malowanie mebli Liczba mistrzów: 20

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ Meble tapicerowane na zamówienie NA PLATFORMIE OTOMISTRZ?

Właściciele nieruchomości marzą o stworzeniu wygodnych warunków, pięknego otoczenia, które ma wyjątkowy styl i nadzwyczajność. Odda ducha tkwiącego w właścicielach, ujawni ich gusta, opowie o relacjach, które tu panują, podkreśli status.
Rynek meblowy oferuje wiele produktów wykonanych z różnych materiałów przeznaczonych do każdego portfela. Tylko meble na wymiar mogą stać się naprawdę ekskluzywne, stworzyć specyficzną atmosferę. Wcześniej taka opcja była uważana za niedostępną dla wielu. Teraz, wraz z wprowadzeniem nowych technologii, zastosowaniem precyzyjnego sprzętu, nowoczesnych materiałów, wszystko się zmieniło. Każdy może sobie pozwolić na zamówienie mebli według własnych rozmiarów.

 • Każdy kontrahent ma własną produkcję.
 • Gwarancja na wszystkie produkty
 • Przystępne ceny
 • Pełna kontrola wszystkich etapów produkcji

Meble tapicerowane na zamówienie: NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA NA PLATFORMIE OTOMISTRZ

Nabywcy mebli tapicerowanych w gotowych rozwiązaniach często nie są zadowoleni z detali. Produkcja mebli na zamówienie cieszy się zaufaniem sprawdzonych mistrzów.

Meble tapicerowane produkowane są według indywidualnych projektów. Profesjonalni mistrzowie uwzględniają wszystkie życzenia klienta.
Meble tapicerowane pod zamówienie różnią się od standardowej decyzji niezależnym doborem materiałów, kolorystyki, dodatków. Gotowe opcje są przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców, kupującemu oferowane są modele spełniające przeciętne potrzeby konsumentów. Po indywidualnym spojrzeniu na projekt zamów meble!

 • Rozmiary uwzględniają potrzeby klienta
 • Niestandardowy projekt to realizacja kreatywnego pomysłu.
 • Od tego zależy wybór akcesoriów według gustu klienta, materiał wykonania – cena, jakość, wzornictwo produktów.
 • Odbiór mebli o rozszerzonej funkcjonalności.

Potrzebujesz mebli które nie pasują do standardowych kształtów i rozmiarów? Zamów sofy niestandardowe, które idealnie wpasują się w sytuację. Meble pod zamówienie zajmą miejsce bez odblasków i pęknięć.

Fotele na zamówienie

Piękne i wysokiej jakości meble tapicerowane będą uroczą ozdobą każdego wnętrza. Ekskluzywny fotel sprawia, że ​​wnętrze pokoju jest ciepłe i przytulne, nasyca domowym pięknem. Wygodne szerokie krzesło stanie się niezbędnym elementem wyposażenia wnętrza w gabinecie lub salonie. Wybór krzesła w sklepie czy centrum handlowym nie zawsze jest łatwy – właścicielowi zależy na tym, aby ten przedmiot pasował do wnętrza nie tylko stylem, ale i rozmiarem. Krzesła na zamówienie w indywidualnych rozmiarach będą nie tyle wygodnym dodatkiem w pokoju, ale dekoracją, która podkreśli gust właściciela i przekaże idee projektowe całego pomieszczenia.
Piękne meble tapicerowane na zamówienie to ozdoba każdego wnętrza. Fotele na zamówienie ozdobią również Twoje biuro i sprawią, że będzie stylowe i godne szacunku, zwiększą poziom komfortu.

Sofy na zamówienie

Produkcja sof na indywidualne wymiary – jeden z głównych kierunków produkcji mebli tapicerowanych na zamówienie. Sofy na zamówienie to:

 • Przemyślany styl, w 100% zgodny z ideą Twojego wnętrza.
 • Wymiary weryfikowane co do milimetra – zapomnij dostosować swoje pomysły do ​​czyichś standardów: sofy możemy wykonać ściśle według wymiarów klienta;
 • Pełna swoboda kreatywności: pracujemy z prostymi, kanciastymi, półokrągłymi, modułowymi formami – jakakolwiek sofa będzie potrzebna, zostanie wykonana!
 • Różnorodność wykończeń. W asortymencie ponad 3000 próbek skóry, tkanin i ekoskóry, ponad 1000 opcji dekoracyjnych akcesoriów meblowych;
 • Komfort i wygoda. Meble tapicerowane na zamówienie powinny pod każdym względem przewyższać zwykłe, a szczególną uwagę zwracamy na wygodę.

Łóżka na indywidualne zamówienie

Oferujemy produkcję łóżek na indywidualne zamówienie od wiodących producentów. Współpracujemy z nimi bezpośrednio, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu szeroką gamę łóżek w przystępnych cenach.
Aby złożyć zamówienie, wybierz projekt, który Ci się podoba z zagłówkiem lub bez, podaj wymiary przyszłego łóżka, wybierz podstawę, mechanizm podnoszenia lub wysuwane szuflady.
Łóżka będą dla Państwa ścielone w indywidualnych rozmiarach. Możesz wybrać swój kolor z wielu rozwiązań kolorystycznych.
Istnieją różne rodzaje tkanin obiciowych: tekstylia, ekoskóra, materiały mieszane itp.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę meble tapicerowane na zamówienie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi meble tapicerowane na zamówienie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi meble tapicerowane na zamówienie?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi meble tapicerowane na zamówienie telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi meble tapicerowane na zamówienie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi meble tapicerowane na zamówienie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi meble tapicerowane na zamówienie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi meble tapicerowane na zamówienie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę meble tapicerowane na zamówienie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii meble tapicerowane na zamówienie ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi meble tapicerowane na zamówienie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi meble tapicerowane na zamówienie telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi meble tapicerowane na zamówienie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi meble tapicerowane na zamówienie jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii meble tapicerowane na zamówienie ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.