Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Montaż instalacji odgromowej

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak działa Otomistrz?

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Instalacja odgromowa: fachowy montaż dla klientów z całej Polski

W jakich przypadkach zdecydowanie warto zamówić projektowanie i montaż instalacji odgromowej? Zgodnie z polskim prawem, warunek ten powinny spełnić wszystkie budynki o charakterze produkcyjnym i komercyjnym. Równie istotne jest zadbanie o montaż systemu piorunochronów w domach jednorodzinnych wybudowanych z materiałów łatwopalnych oraz takich, których powierzchnia przekracza 500 m², a wysokość — 15 m.
Na OTOmistrz są zarejestrowani fachowi elektrycy z różnych regionów Polski, gotowi szybko i rzetelnie przeprowadzić różne rodzaje zleceń, które są związane z profesjonalnym montażem instalacji odgromowej dowolnego typu.

Dlaczego złożenie zamówienia na OTOmistrz jest dobrą decyzją?

Wyszukując fachowców do tworzenia instalacji odgromowej na OTOmistrz możesz mieć pewność, że do realizacji Twojego zlecenia zgłoszą się profesjonaliści, którzy posiadają niezbędne wykształcenie i doświadczenie, gotowi:

  • Zgodnie z polskim ustawodawstwem dokonać oceny terenu, lokalizacji i konstrukcji budynku, żeby na tej podstawie opracować autorski plan instalacji odgromowej;
  • Pomóc w wyborze nowoczesnych piorunochronów spełniających najnowsze standardy bezpieczeństwa;
  • Stworzyć system odgromienia, który będzie niezawodnie chronił urządzenia elektryczne nawet podczas silnej burzy;
  • Skutecznie wykorzystać naturalne elementy uziemiające (fundamenty z żelbetu, wodne rurociągi i in.) do uzyskania maksymalnie niezawodnego systemu odgromienia;
  • Wykonać prace projektowe i montażowe w przystępnej cenie, w ściśle określonych z klientem terminach.