Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach

22.01.2022 Montaż kolektorów słonecznych
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV, Kozienice
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Montaż kolektorów słonecznych
Ocena pracy mistrza:
D
Daria, Kozienice
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Montaż kolektorów słonecznych
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Kozienice
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Montaż kolektorów słonecznych
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław, Kozienice
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Montaż kolektorów słonecznych
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek, Kozienice
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Montaż kolektorów słonecznych
Ocena pracy mistrza:
A
Artur, Kozienice
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Montaż kolektorów słonecznych
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18, Kozienice
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Montaż kolektorów słonecznych
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna, Kozienice
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach: Powiązane usługi

Montaż płyty indukcyjnej Liczba mistrzów: 8
Podłączenie zmywarki Liczba mistrzów: 9
Podłączenie kuchenki gazowej Liczba mistrzów: 8
Montaż paneli fotowoltaicznych Liczba mistrzów: 8
Montaż anten Liczba mistrzów: 8
Montaż monitoringu Liczba mistrzów: 8
Montaż systemów alarmowych Liczba mistrzów: 8
Instalacja centralnego ogrzewania Liczba mistrzów: 9
Instalacja gazowa Liczba mistrzów: 8
Naprawa sprzętu AGD Liczba mistrzów: 8
Serwis ekspresów do kawy Liczba mistrzów: 8
Naprawa telewizorów Liczba mistrzów: 8
Serwis klimatyzacji Liczba mistrzów: 9
Naprawa kuchenek Liczba mistrzów: 8
Naprawa lodówek Liczba mistrzów: 8
Naprawa pralek Liczba mistrzów: 9
Renowacja mebli Liczba mistrzów: 8
Naprawa zmywarek Liczba mistrzów: 8

Usługi w zakresie montażu kolektorów słonecznych

Nowoczesne kolektory słoneczne dobrze sprawdzają się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i niewielkich budynkach piętrowych, gdyż pozwalają stworzyć całkiem autonomiczne systemy ogrzewania wody i ocieplenia. Fachowcy szybko i jakościowo zamontują kolektory słoneczne takich znanych marek, jak: 

 • Buderus;
 • Viessmann;
 • Meibes;
 • Vaillant lub producentów lokalnych.

Na OTOmistrz zlecisz montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach na ziemi lub dachu budynku, jak również ich dalszą konserwację i ewentualne naprawy. Możliwa jest zarówno instalacja systemu “od nowa”, jak i dodanie dodatkowych solarów do już utworzonych konstrukcji lub ich aktualizacja. Przed przystąpieniem do instalacji eksperci uważnie sprawdzają każdy z elementów, dbają także o ich poprawne podłączenie za pomocą wężownic do bojlerów i innych urządzeń.

Dlaczego warto zamówić montaż kolektorów w Kozienicach na OTOmistrz?

Montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach zapewni:

 • maksymalną autonomiczność i niezależność od sieci elektrycznej lub innych źródeł energii;
 • szybki zwrot środków wydanych na panele i ich montaż;
 • możliwość korzystania z niewyczerpanego źródła energii: wszędzie, gdzie docierają promienie słoneczne.

Zamówienie fachowej pomocy do montażu kolektorów słonecznych na naszym portalu ma sporo zalet:

 • Przed instalacją kolektorów słonecznych można uzyskać darmową pomoc w doborze sprzętu; opracowanie propozycji instalacji kolektorów słonecznych; ocenę wydajności i produktywności; porady dotyczące wyboru producenta.
 • Wielu fachowców oferujących swoje usługi na OTOmistrz przechodzi szkolenie u producentów sprzętu, a więc na pewno poprawnie dokonują montażu i obsługi kolektorów słonecznych;
 • Zlecenie montażu kolektorów słonecznych jest dostępne dla klientów zamieszkujących w różnych częściach w Kozienicach, w domach parterowych i piętrowych, z dachem o dowolnym kształcie.

Instalacja kolektorów słonecznych w Kozienicach

Ekspertom posiadającym duże doświadczenie w obsłudze kolektorów słonecznych w Kozienicach można zlecić instalację systemów różnego typu — płaskich i próżniowych. Lokalizacja kolektora, jak również sposób jego montażu są uzgadniane z klientem, a prace są wykonywane w taki sposób, by zapewnić maksymalną wydajność i jednocześnie bezpieczeństwo tworzonego systemu.

Serwisowanie kolektorów słonecznych w Kozienicach

Na powierzchni kolektorów słonecznych mogą osadzać się kurz i brud, dlatego powinny one być myte przynajmniej raz w roku. Ponadto takie parametry systemu solarnego, jak poziom naładowania akumulatorów i wielkość prądu ładowania zależą bezpośrednio od czystości paneli i niezawodności połączeń stykowych, dlatego też wynika potrzeba kontroli sprawności funkcjonowania wszystkich elementów i węzłów kolektorów słonecznych przez ekspertów, którzy posiadają odpowiednie wyposażenie. Równie ważna jest także systematyczna kontrola minimalnego poziomu naładowania akumulatorów. Te, jak i inne usługi związane z serwisem kolektorów słonecznych zaleca się zamawiać przynajmniej raz na rok, a najlepiej — raz na 3-4 miesiące.

Naprawa kolektorów słonecznych w Kozienicach

Pęknięcia i obicia występujące na kolektorach słonecznych, jak również uszkodzenia ram montażowych lub gromadzenie zbyt dużej ilości brudu — to wszystko powoduje, że baterie słoneczne przestają działać wydajnie, a koszt ich eksploatacji wzrasta. Jeśli naprawa kolektorów nie zostanie zrealizowana na czas, dodatkowym problemem stanie się także ich niebezpieczeństwo dla znajdujących się w pobliżu osób. Ekspertom zarejestrowanym na naszym portalu można zlecić wykonanie różnych rodzajów napraw kolektorów słonecznych w Kozienicach, w tym:

 • Naprawę szklanych elementów;
 • Czyszczenie elementów z brudu i zabezpieczenie ich przed korozją;
 • Wzmocnienie przewodów w instalacji solarnej itp.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii montaż kolektorów słonecznych w Kozienicach ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.