Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Montaż Listew Przypodłogowych w Krakowie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Montaż Listew Przypodłogowych w Krakowie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
402
3 / dziennie

Montaż Listew Przypodłogowych Kraków: Wykonawcy blisko mnie

D
Damian Budzisz

Kraków

Nowy

Malowanie,szpachlowanie drobna elektryka/chydraulika,panelele,tapety,ścianki gk,podwieszane sufity,montaż drzwi,tynki dekora...

G
Grzegorz Gawor

Kraków

Nowy

Świadczymy usługi: remontowo-wykończeniowe instalacje elektryczne instalacje hydrauliczne , biały montaż zabudowy karton gip...

S
Serhii Verhun

Kraków

4.8

Mam doświadczenia jako stolarz, dekarz, robię na wymiar meble.

Mykhailo Naidanov / Perfect Home

Kraków

4.8

Nasza firma specjalizuje się od 10 lat montażami mebli kuchennych i nie tylko.

R
Rafał oczkoś

Kraków

Nowy

Oferuje usługi remontowo wykończeniowe mieszkań oraz domów: malowanie, gładzie,fufity podwieszane, układanie płytek, biały m...

P
Piotr Poter

Kraków

Nowy

Witam jestem doświadczonym budowlańcem wykończeniem wnętrz zajmuję się od 1991 r.wykonujemy kompleksowo remonty w budynkach...

P
Pol Drzwi

Kraków

4.8

Witam. Nasza firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych, wewnętrznych, rolet zewnętrznych, okien oraz paneli podłogowych....

Michał Adamczyk

Kraków

Nowy

Kompleksowe remonty oraz wykończenia wnętrz na terenie Krakowa i okolic👌 ➡️ gładzie, malowanie, sufity podwieszane, zabudowy...

Łukasz Borek

Kraków

Nowy

Oferuję usługi w zakresie wykończenia wnętrz oraz innych prac remontowo budowlanych. Posiadam 17 lat doświadczenia i nie zna...

Montaż Listew Przypodłogowych Kraków: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Jak się odbywa montaż listew przypodłogowych w Krakowie?

Prace wewnątrz

Mocowanie listew przypodłogowych jest niezbędną częścią każdego remontu, która pełni funkcje praktyczne oraz dekoracyjne. Montaż listew przypodłogowych w Krakowie najczęściej się wykonuje na kilka sposobów. O plusach i minusach każdego z nich teraz opowiemy.

Popularne sposoby montażu:

    • Montaż listew przypodłogowych na kołki rozporowe.

Ten sposób świetnie się sprawdza w przypadkach, gdy ściany są nierówne. Poprzez łączenie elementów można z łatwością wykonać mocowanie listew przypodłogowych. Mimo tego metoda traci na popularności. Po prostu istnieje ryzyko uszkodzenia kabla i przewodów, które tak często są ukryte pod listwami przypodłogowymi;

    • Montaż listew przypodłogowych za pomocą klamerek.

W tej metodzie listwę się umieszcza na mocowanych do ściany zaczepach. Montaż listew MDF w Krakowie często dokonuje się w ten sposób. Listy z MDF-u są dość sztywne i, gdy mamy nie do końca równe ściany, trudno je dopasować. Więc wykorzystują je wtedy, gdy do równości ścian nie mamy żadnych pytań, czyli stosowanie klamerek będzie jak najbardziej odpowiednie. Stosując klamry plastikowe na liście przypodłogowej, można wykonać różnego rodzaju wykończenia, zachowując styl całego wnętrza.

    • Montaż listew przypodłogowych na klej.

Montaż tą metodą wymaga od wykonawcy poważnej staranności. Przyklejenie przyciętych listew należy wykonać jeden raz, ponieważ klej montażowy może zostawiać ślady na ścianie przy odklejaniu. Za pomocą profesjonalnego kleju montażowego można w miarę szybko wykonać tę część wykończenia. Jednak nie oszukujmy się, tym musi się zajmować specjalista.

Specjaliści na Otomistrz już niejednokrotnie znajdowali perfekcyjnie proste rozwiązanie dla różnego rodzaju przypadków. W zależności od tego, z jakiego materiału zakupiono listwy przypodłogowe montaż w Krakowie odbywa się w ten czy inny sposób, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość wykonania w najlepszej cenie.

Ile Kosztuje Montaż Listew Przypodłogowych w Krakowie

Wynajmując specjalistę, aby wykonać montaż listew przypodłogowych cennik w Krakowie na wykonanie tych usług może się różnić. Wszystko zależy od wybranego sposobu montażu, a także od materiału, z którego listwy są wyprodukowane.

Więc jeśli chcemy wykonać montaż listew przypodłogowych cena w Krakowie orientacyjnie wynosi:

  • Za montaż listew przypodłogowych PCV — minimum 15 złotych za mb (jeśli jest wymagany poprzedni demontaż, cena może wynosić nawet 34 zł za mb);
  • Za montaż listew przypodłogowych drewnianych — może wynosić 30 – 35 zł za mb;
  • Za montaż listew MDF — od 15 złotych za mb.

Tak naprawdę, tylko wykonawca zamówienia może udzielić dokładnej odpowiedzi na pytanie o koszt prac montażu systemu listew przypodłogowych. Po pierwotnym wymierzeniu pomieszczenia i zrozumieniu, na ile części będą przycięte listwy, jakiego rodzaju należy zakupić łączniki mocujące itp., wykonawca będzie mógł obliczyć koszt usług.

Z kolei należy pamiętać, że wynajmując specjalistę, oszczędzamy nie tylko środki pieniężne, ale i swój czas oraz nerwy. Słyszeliśmy powiedzenie o tym, że pieniądze nie czynią człowieka szczęśliwym, ale niezwykle uspokajają. Przy tym, jeśli nie będziemy musieli powtórnie zamawiać usługę malowania ścian, po oderwaniu niewłaściwie przyklejonych na klej listew, nie będzie potrzeby aż tak bardzo przejmować się o własnym spokoju.

Montaż Listew Przypodłogowych w Krakowie – Jak Się Do Niego Przygotować?

Układanie listew przypodłogowych w Krakowie jest już jednym z ostatnich etapów wykończenia mieszkania. Gdy się skończy montowanie listew przypodłogowych, można będzie odetchnąć z ulgą i się cieszyć nowym wnętrzem.

Jednak najpierw to zadanie trzeba wykonać. Aby go ułatwić, warto przestrzegać niektórych wskazówek, które z pewnością nada Państwu specjalista. Pozwolą one uniknąć wielu trudności i niepotrzebnego stresu.

Te wskazówki będą łatwe do wykonania i zrozumiałe dla każdego człowieka. Nie ma potrzeby szukania tak skomplikowanej informacji, jak na przykład, u jakiego producenta kupić spójnik listwy, aby wykonać stałe mocowanie do ściany.

Montaż listwy podłogowej w Krakowie to zadanie łatwe do wykonania, gdy nasi fachowcy biorą się do pracy!

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Montaż Listew Przypodłogowych w Krakowie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Montaż Listew Przypodłogowych w Krakowie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Montaż Listew Przypodłogowych w Krakowie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Montaż Listew Przypodłogowych w Krakowie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż Listew Przypodłogowych w Krakowie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż Listew Przypodłogowych w Krakowie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Montaż Listew Przypodłogowych w Krakowie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Montaż Listew Przypodłogowych w Krakowie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.