Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Montaż Listew Przypodłogowych w Warszawie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Montaż Listew Przypodłogowych w Warszawie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
891
3 / dziennie

Montaż Listew Przypodłogowych Warszawa: Wykonawcy blisko mnie

Sam Decor Art

Warszawa

5.0

Wykonuje wszelkiego rodzaju meble na wymiar, oraz montaż fabrycznych mebli. Posiadam dziesięciu letnie doświadczenie w branż...

R
Rafał Bielecki

Warszawa

5.0

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania i pomocy przy montażu mebli. Mogę wykonać szafy, garderoby, kuchnie meble łazienk...

Maciej Oleszkiewicz

Warszawa

4.8

itam wykonam *drobny remont, wykończenie mieszkania *zabudowy KG *gipsowanie szpachlowanie ścian/ubytków *malowanie scian/ s...

H
Hrynets Mykhailo

Warszawa

5.0

Przyjechałem z Ukrainy w 2021 roku. Na Ukrainie pracował jako elektryk od 2002 roku, meble od 2008 roku.

A
Andrzej Kowalczyk

Warszawa

Nowy

Witam mam na imię Andrzej i z zawodu jestem elektrykiem.Pracuje jako technik obiektu w RABEN Piaseczno.Oprocz swojego zawodu...

L
Lidia Słomka

Warszawa

Nowy

Od 15 lat prowadzę firmę Usługi Remontowe. Na dzień dzisiejszy skupiam się na wykończeniu wnętsza. Pragnę zaoferować Państwu...

W
Wojciech Dubas

Warszawa

Nowy

Firma Woo Doo Industry jest zajmuje sie profesjonalnie montażem paneli podłogowych, parkietów oraz montażem drzwi wewnetrzny...

Airus sp. z o.o.

Warszawa

Nowy

Oferujemy budowę domów, kompleksowe wykończenie mieszkań, domów, lokali użytkowych w Warszawie i okolicy. Oferowany zakres p...

Łukasz Szymański

Warszawa

5.0

Witam na otomistrz jesten od niedawna przy wykończeniach pracuje już kilkanaście lat swoje prace wykonuje solidnie i dokładn...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

Za porozumieniem z Wykonawcą

Jaka jest powierzchnia pomieszczenia w m², w którym mają zostać położone listwy przypodłogowe?

16 - 50 m²

Jaki typ montażu wolisz?

zwykły

Jaki rodzaj listew przypodłogowych chcesz zamontować?

Mdf

Co może utrudnić montaż listew przypodłogowych?

Uzupełnienie klepki w niektórych miejscach pod starymi lecz usuniętymi

Czy posiadasz materiały?

tak

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

Zabiorę taka ewentualność

Opisz zadanie

Montaż Listew Przypodłogowych Warszawa: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Jak się odbywa montaż listew przypodłogowych w Warszawie?

Prace wewnątrz

Mocowanie listew przypodłogowych jest niezbędną częścią każdego remontu, która pełni funkcje praktyczne oraz dekoracyjne. Montaż listew przypodłogowych w Warszawie najczęściej się wykonuje na kilka sposobów. O plusach i minusach każdego z nich teraz opowiemy.

Popularne sposoby montażu:

    • Montaż listew przypodłogowych na kołki rozporowe.

Ten sposób świetnie się sprawdza w przypadkach, gdy ściany są nierówne. Poprzez łączenie elementów można z łatwością wykonać mocowanie listew przypodłogowych. Mimo tego metoda traci na popularności. Po prostu istnieje ryzyko uszkodzenia kabla i przewodów, które tak często są ukryte pod listwami przypodłogowymi;

    • Montaż listew przypodłogowych za pomocą klamerek.

W tej metodzie listwę się umieszcza na mocowanych do ściany zaczepach. Montaż listew MDF w Warszawie często dokonuje się w ten sposób. Listy z MDF-u są dość sztywne i, gdy mamy nie do końca równe ściany, trudno je dopasować. Więc wykorzystują je wtedy, gdy do równości ścian nie mamy żadnych pytań, czyli stosowanie klamerek będzie jak najbardziej odpowiednie. Stosując klamry plastikowe na liście przypodłogowej, można wykonać różnego rodzaju wykończenia, zachowując styl całego wnętrza.

    • Montaż listew przypodłogowych na klej.

Montaż tą metodą wymaga od wykonawcy poważnej staranności. Przyklejenie przyciętych listew należy wykonać jeden raz, ponieważ klej montażowy może zostawiać ślady na ścianie przy odklejaniu. Za pomocą profesjonalnego kleju montażowego można w miarę szybko wykonać tę część wykończenia. Jednak nie oszukujmy się, tym musi się zajmować specjalista.

Specjaliści na Otomistrz już niejednokrotnie znajdowali perfekcyjnie proste rozwiązanie dla różnego rodzaju przypadków. W zależności od tego, z jakiego materiału zakupiono listwy przypodłogowe montaż w Warszawie odbywa się w ten czy inny sposób, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość wykonania w najlepszej cenie.

Ile Kosztuje Montaż Listew Przypodłogowych w Warszawie

Wynajmując specjalistę, aby wykonać montaż listew przypodłogowych cennik w Warszawie na wykonanie tych usług może się różnić. Wszystko zależy od wybranego sposobu montażu, a także od materiału, z którego listwy są wyprodukowane.

Więc jeśli chcemy wykonać montaż listew przypodłogowych cena w Warszawie orientacyjnie wynosi:

  • Za montaż listew przypodłogowych PCV — minimum 15 złotych za mb (jeśli jest wymagany poprzedni demontaż, cena może wynosić nawet 34 zł za mb);
  • Za montaż listew przypodłogowych drewnianych — może wynosić 30 – 35 zł za mb;
  • Za montaż listew MDF — od 15 złotych za mb.

Tak naprawdę, tylko wykonawca zamówienia może udzielić dokładnej odpowiedzi na pytanie o koszt prac montażu systemu listew przypodłogowych. Po pierwotnym wymierzeniu pomieszczenia i zrozumieniu, na ile części będą przycięte listwy, jakiego rodzaju należy zakupić łączniki mocujące itp., wykonawca będzie mógł obliczyć koszt usług.

Z kolei należy pamiętać, że wynajmując specjalistę, oszczędzamy nie tylko środki pieniężne, ale i swój czas oraz nerwy. Słyszeliśmy powiedzenie o tym, że pieniądze nie czynią człowieka szczęśliwym, ale niezwykle uspokajają. Przy tym, jeśli nie będziemy musieli powtórnie zamawiać usługę malowania ścian, po oderwaniu niewłaściwie przyklejonych na klej listew, nie będzie potrzeby aż tak bardzo przejmować się o własnym spokoju.

Montaż Listew Przypodłogowych w Warszawie – Jak Się Do Niego Przygotować?

Układanie listew przypodłogowych w Warszawie jest już jednym z ostatnich etapów wykończenia mieszkania. Gdy się skończy montowanie listew przypodłogowych, można będzie odetchnąć z ulgą i się cieszyć nowym wnętrzem.

Jednak najpierw to zadanie trzeba wykonać. Aby go ułatwić, warto przestrzegać niektórych wskazówek, które z pewnością nada Państwu specjalista. Pozwolą one uniknąć wielu trudności i niepotrzebnego stresu.

Te wskazówki będą łatwe do wykonania i zrozumiałe dla każdego człowieka. Nie ma potrzeby szukania tak skomplikowanej informacji, jak na przykład, u jakiego producenta kupić spójnik listwy, aby wykonać stałe mocowanie do ściany.

Montaż listwy podłogowej w Warszawie to zadanie łatwe do wykonania, gdy nasi fachowcy biorą się do pracy!

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Montaż Listew Przypodłogowych w Warszawie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Montaż Listew Przypodłogowych w Warszawie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Montaż Listew Przypodłogowych w Warszawie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Montaż Listew Przypodłogowych w Warszawie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż Listew Przypodłogowych w Warszawie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż Listew Przypodłogowych w Warszawie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Montaż Listew Przypodłogowych w Warszawie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Montaż Listew Przypodłogowych w Warszawie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.