Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Montaz mebli IKEA

2.03.2022 Montaz mebli IKEA
Ocena pracy mistrza:
M
Maciej K
Szukałem mistrza do montażu zestawu kuchennego, chciałem go najpierw złożyć sam, ale myślę, że byłby gorszej jakości, tym bardziej bez odpowiedniego narzędzia. Mistrz skręcił w ciągu 7 godzin.
6.03.2022 Montaz mebli IKEA
Ocena pracy mistrza:
W
Wojciech
Piszę recenzję po raz pierwszy. Potrzebowałem montażu mebli Ikea. Rozpakowałem 4 pudełka i pomieszałem detale… później potrzebowałem usługi profesjonalnych monterów mebli. Monterzy przybyli na czas, składanie mebli Ikea nie trwało długo, nawet posprzątali po sobie.
8.03.2022 Montaz mebli IKEA
Ocena pracy mistrza:
J
Jakub_62
Kupiliśmy meble, nie zleciliśmy montażu, montaż mebli Ikea wydawał się prosty. Ale rozpakowaliśmy pudełka i.... Ogólnie wszystko pomieszaliśmy, nie mogliśmy zrozumieć, co do czego się odnosi, wszystko wydaje się jasne według schematu, ale nie mogliśmy w ogóle tego złożyć. Wniosek jest taki, że od razu należy powierzać montaż specjalistom. Pan Ireneusz z Otomistrz znakomicie sobie poradził!
14.03.2022 Montaz mebli IKEA
Ocena pracy mistrza:
A
Andrzej
Jestem bardzo stronniczy w stosunku do ludzi i nie lubię obcych w moim domu, ale sam bym nie skręcił mebli do salonu, nie ma co ryzykować. Wszystko zostało zrobione na najwyższym poziomie.
19.03.2022 Montaz mebli IKEA
Ocena pracy mistrza:
M
Mateusz
Mistrz się znalazł następnego dnia. Wybrałam spośród kilku, ale u jednego cena była najbardziej atrakcyjna. Przybył na czas i złożył wszystko szybko i sprawnie. Odpowiedzi na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolona z pracy. Ale najprzyjemniejszą rzeczą jest cena, jaką cenę ustaliliśmy przez telefon, tyle zapłaciłam.
9.05.2022 Montaz mebli IKEA
Ocena pracy mistrza:
M
Mirosław
Tu są ludzie ze złotymi rękami. Nigdy mi się nie udaje tak zamontować meble, aby to ładnie wyglądało, ale Wykonawca sobie poradził. Dziękuję.
4.06.2022 Montaz mebli IKEA
Ocena pracy mistrza:
G
Gabi
Składanie mebli Ikea szybko, sprawnie i pięknie. Wszystkie nasze życzenia zostały uwzględnione. Monter nawet posprzątał po sobie.Jestem bardzo zadowolona.
28.06.2022 Montaz mebli IKEA
Ocena pracy mistrza:
S
Stanio
Kilkakrotnie kupowaliśmy meble. Jedynym minusem jest samodzielny montaż mebli Ikea. Sam mógłbym skręcić kilka małych stolików nocnych i szafę, to postanowiłem powierzyć montaż kuchni profesjonalistom, czego później wcale nie żałowałem. Wszystko zostało zrobione bardzo szybko, solidnie i za bardzo rozsądną kwotę.
Rozwiń

Montaz mebli IKEA: Powiązane usługi

Meble łazienkowe na wymiar Liczba mistrzów: 15
Projektowanie kuchni Liczba mistrzów: 9
Lustro na wymiar Liczba mistrzów: 9
Meble tapicerowane na zamówienie Liczba mistrzów: 10
Montaż mebli Liczba mistrzów: 42
Tapicerowanie mebli Liczba mistrzów: 9
Kuchnie na wymiar Liczba mistrzów: 22
Szafy na wymiar Liczba mistrzów: 21
Oklejanie mebli Liczba mistrzów: 9
Stolarz Liczba mistrzów: 21
Meble na wymiar Liczba mistrzów: 23
Malowanie mebli Liczba mistrzów: 20

Montaz mebli IKEA w innych miastach

 • Dolnośląskie
 • Kujawsko-pomorskie
 • Lódzkie
 • Lubelskie
 • Lubuskie
 • Małopolskie
 • Mazowieckie
 • Opolskie
 • Podkarpackie
 • Podlaskie
 • Pomorskie
 • Sląskie
 • Swiętokrzyskie
 • Warmińsko-mazurskie
 • Wielkopolskie
 • Zachodniopomorskie

Aktualne wydarzenia na Otomistrz

M

Marcin

Zostawił opinię o Wykonawcy: Rafał
W sprawie zlecenia: Wykończenie wnętrz
Dzisiaj
M

Malwina

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Adam
W sprawie zlecenia: Montaż mebli
Wczoraj
T

Tatiana

W sprawie zlecenia: Montaz mebli IKEA
Dostała odpowiedzi od 5 Wykonawców
Wczoraj
T

Tatiana

Dodała zapytanie o usługę: Firma sprzątająca
Wczoraj

Meble IKEA przemawiają do wielu osób ze względu na niższą cenę i stylowy, minimalistyczny design. Jednym z powodów niższych cen jest również powód dużej frustracji kupujących; montaż mebli musi być samodzielny. Ponadto możemy pominąć lub powtórzyć kroki lub przypadkowo uszkodzić elementy podczas łączenia, ponieważ nie posiadamy niezbędnego doświadczenia w montażu mebl i precyzji. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie eksperta, który wykona profesjonalny montaż mebli ikea, tym bardziej że to będzie efektywne czasowo i bardziej jakościowe.

Dlaczego warto powierzyć montaż mebli IKEA fachowcom?

Jeśli chodzi o montaż kuchni ikea, pudełko z meblami jest prawdopodobnie najbardziej frustrującą rzeczą na świecie. Wracasz do domu, wyczerpany po długim dniu w pracy, zdesperowany, aby ustawić nowe meble. Niestety nikt nie ma czasu ani energii na kolejne monotonne zadanie. Montaż kuchni ikea jest bardzo czasochłonny. W dzisiejszych czasach ludzie są zajęci i często nie mają czasu i narzędzi do realizacji takich zadań, a wymagania od siebie są za wysokie.

 • Oszczędzanie czasu i pieniędzy. Instalacja mebli to ciężka praca i zajmuje dużo czasu. Niezależnie od tego, czy umiesz składać meble, czy nie, możesz spędzić cały dzień wykonując montaż mebli kuchennych ikea. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie fachowcowi od montażu mebli, który zaoszczędzi Ci godzin pracy i stresu.
 • Idealny montaż mebli za pierwszym razem. Profesjonalista może sprawić, że Twoje zmontowane meble będą idealne za pierwszym razem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu monter mebli może szybko skompletować zestaw za pierwszym razem, bez pomyłek, nawet jeśli jest to skomplikowany projekt. Precyzja i doświadczenie montera są konieczne, jeśli chcesz cieszyć się meblami przez bardzo długi czas.
 • Unikanie stresu i kłótni. Składanie mebli może być skomplikowane, czasochłonne i frustrujące. Niestety masz tylko jedną szansę, aby dobrze zmontować meble. Dodaj do tego małżonka, partnera lub członka rodziny, a napięcie z pewnością wzrośnie! Domowe batalie o produkty szwedzkiego sprzedawcy są tak powszechną cechą współczesnego współżycia, że niektórzy żartują, że Ikea w przetłumaczeniu oznacza kłótnię.

Z którymi rodzajami mebli mi pomogą z usługi montaż mebli IKEA?

Niezależnie od tego, czy są to proste elementy meblowe, systemy szafek PAX do pomieszczenia, stoliki toaletowe do łazienki, łóżka czy gabinety domowe, nasi eksperci w mgnieniu oka zadbają o prawidłowe składanie mebli ikea.

 • Montaż szafy PAX. System PAX składa się z wielu modułów, z wieloma szufladami i różnymi rodzajami akcesoriów. Łatwo zgubić się wśród tych wszystkich małych elementów, które trzeba złożyć, aby uzyskać ostateczny system.
 • Montaż biurka domowego. Wraz z gwałtownym wzrostem trendu pracy z domu z powodu pandemii COVID-19, coraz więcej osób jest zmęczonych brakiem odpowiedniej przestrzeni w domu do pracy. Aby temu zaradzić, trzeba zmontować biurko, czasami meble do przechowywania lub segregator, na często dość małej przestrzeni.
 • Montaż łóżka IKEA
 • Wśród najpopularniejszych mebli kupionych w IKEA znajdziemy łóżka do sypialni, montaż których się komplikuje, gdy mówimy o łóżkach wymagających składanie przestrzeni do przechowywania, które mają bardziej złożoną konstrukcję.
 • Montaż kuchni ikea. W tym przypadku nie obejdzie się bez profesjonalnego montera, tym bardziej jeżeli chodzi o montaż blatów kuchennych.

Ile kosztuje montaż mebli IKEA?

Koszt montażu mebli IKEA przez profesjonalnego Wykonawcę różni się w zależności od rozmiaru przedmiotu. Składanie mebli ikea cennik zależy od kilku czynników. Złożoność projektu również będzie miała znaczenie, ponieważ projekty, które trwają dłużej, nieuchronnie będą kosztować więcej. Na przykład składanie łóżek i szaf zajmuje więcej czasu i kosztuje więcej w porównaniu z pojedynczymi krzesłami i biurkami. Zwykle koszt wykonania usługi wynosi 10-15% ceny przedmiotu, ale każdy Wykonawca ustala cenę oferty według własnego uznania. Na pytanie, jak zamówić montaż mebli ikea, zapraszamy do naszego działu Obsługi Klienta.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę montaz mebli IKEA na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi montaz mebli IKEA należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi montaz mebli IKEA?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi montaz mebli IKEA telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi montaz mebli IKEA?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi montaz mebli IKEA starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi montaz mebli IKEA jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi montaz mebli IKEA jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę montaz mebli IKEA?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii montaz mebli IKEA ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi montaz mebli IKEA należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi montaz mebli IKEA telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi montaz mebli IKEA starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi montaz mebli IKEA jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii montaz mebli IKEA ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.