Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Montaż mebli kuchennych

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Montaż mebli kuchennych: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy
W
Wacław
Szybko i niedrogo. Jakość pracy bardzo dobra. Polecaam
M
Marian4k
Kilka razy zamawiałem wykonanie usług na Otomistrz. Wszystko w porządku, polecam.
O
Olga_Shss
Korzystam z serwisu od dłuższego czasu. Głównym plusem jest szybkość i wygoda tworzenia zgłoszeń, a także otrzymywania na nie odpowiedzi. Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalamy z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu. Jest okej korzystajcie śmiało.
N
Nikk125
Skontaktowałem się z wykonawcą dość szybko. Zamówienie również zostało zrealizowane szybko. Jestem bardzo zadowolony polecam na 100%, pozdrawiam

Na czym polega usługa montaż mebli kuchennych?

Meble

Dość powszechna jest sytuacja, gdy meble kuchenne dostarczane są do klientów (zwłaszcza te produkowane seryjnie) w częściach. Pozwala to na ograniczenie kosztów zarówno ich produkcji, jak i transportu. Montaż mebli kuchennych na pierwszy rzut oka wydaje się stosunkowo prostą sprawą, jeśli mówimy o najprostszych konstrukcjach.

Jednak poziom skomplikowania montażu mebli do kuchni znacznie wzrośnie, jeśli liczba elementów i dodatkowych prac (w szczególności cięcie zbyt długich części) będzie większa. W tym przypadku kluczowe znaczenie będzie miało doświadczenie w montażu mebli różnych producentów, zestaw niezbędnych narzędzi oraz umiejętność czytania instrukcji i rysunków technicznych.

Dlaczego montaż mebli kuchennych warto powierzyć specjaliście?

Jeśli powierzysz montaż mebli profesjonalnemu wykonawcy, taka decyzja będzie miała szereg zalet:

 • Specjalista z wieloletnim doświadczeniem i stałą praktyką nie będzie miał problemów ze zrozumieniem instrukcji i zabierze ze sobą profesjonalne narzędzia, które pozwolą zrealizować zlecenie w możliwie najkrótszym czasie i przystępnej cenie.
 • Zaangażowanie specjalisty w prace montażowe jest istotne w szczególności w przypadkach, gdy liczba mebli kuchennych, które należy zainstalować, jest bardzo duża, a ich konstrukcja jest dość złożona. Na przykład osoby bez doświadczenia mogą napotkać znaczne trudności podczas montażu drzwi przesuwnych w szafie lub montażu niektórych mebli.
 • Niewłaściwa sekwencja działań lub nieodpowiednie do tego zadania narzędzia stwarzają znaczne ryzyko; meble kuchenne mogą zostać nieodwracalnie uszkodzone lub porysowane. Dlatego jeśli zaplanowałeś montaż mebli kuchennych porady i pomoc specjalistów będą bardzo odpowiednie.
 • Kolejną zaletą wynajęcia ekipy montażowej do pomocy przy składaniu mebli kuchennych na zamówienie jest możliwość skorzystania z usług dodatkowych. Można dodatkowo zlecić montaż sprzętu AGD, zlewozmywaków, baterii itp.

Czasami oferty mogą obejmować:

 • Usługi transportowe;
 • Wnoszenie zestawów meblowych;
 • Demontaż zabudowy;
 • Utylizację starych mebli kuchennych;
 • Zakup niezbędnych materiałów;
 • Montaż cokołu do mebli kuchennych;
 • A także różne usługi związane z mocowaniem do ścian, przycinaniem, wierceniem otworów pod przewody itp.

Skorzystanie z usług fachowców, którzy sprawnie zrealizują montaż mebli, jest więc mądrą decyzją; pozwoli zaoszczędzić czas i uzyskać najlepszy efekt. Skontaktują się z Tobą w celu uzgodnienia terminu wykonania usługi. Na naszej stronie można znaleźć wiele portfolio specjalistów, którzy regularnie składają meble na zamówienie; fachowcy ci oferują szybki i niezawodny montaż mebli do kuchni. Czekają na zapytania ofertowe.

Niektóre czynności wymagają więcej niż dwóch rąk. Z montażem mebli kuchennych poradzi sobie jedna osoba, ale gdy będziesz musiał zainstalować szyny do zawieszania i powiesić szafki, na pewno przyda Ci się pomocnik. Po pierwsze, duże szafki kuchenne są dość ciężkie. Po drugie, niektóre czynności podczas instalacji będą wymagały więcej niż dwóch rąk.

Specjalista dokładnie zna kolejność montażu dowolnego elementu wnętrza nowoczesnej kuchni. Jeśli spróbujesz samodzielnie złożyć wszystkie meble, na pewno pominiesz jakiś ważny szczegół, a kiedy zdasz sobie sprawę, że coś jest nie tak, będzie za późno, aby coś zmienić. Niektóre części mebli można zdemontować i ponownie złożyć, ale nie wszystkie.

Ile trwa montaż mebli kuchennych?

Składanie mebli kuchennych przez specjalistów w większości przypadków trwa od sześciu do dziesięciu godzin i odbywa się podczas jednej wizyty. Czasami jednak zdarzają się bardziej złożone projekty lub potrzeba wypełnienia dużej powierzchni meblami. Wtedy skręcanie mebli może trwać znacznie dłużej; wykonawcy informują o tym wcześniej swoich klientów.

Aby nieco przyspieszyć ten proces i ułatwić pracę montażystom, należy zadbać o odpowiednie rozmieszczenie instalacji i dokładnie posprzątać kuchnię. Jeśli chcesz wymienić starą kuchnię na nową, możesz samodzielnie usunąć stare meble kuchenne i zadbać o stan ścian, sufitu i podłogi. Możesz również przygotować instalację zgodnie z wymaganiami projektowymi nowej kuchni i mebli.

Ile kosztuje montaż mebli kuchennych?

Składanie mebli do kuchni lub sypialni wymaga pewnego doświadczenia, a także posiadania zestawu narzędzi odpowiednich do tego procesu. Czasami montaż mebli może być tak trudny, że wiele osób powierza to zadanie wysoko wykwalifikowanym specjalistom. Ile teraz kosztują takie usługi? Przyjrzyjmy się cenom montażu mebli kuchennych w bieżącym roku.

Montaż mebli kuchennych cennik: koszt montażu mebli może być bardzo zróżnicowany i zależy w szczególności od renomy wykonawcy, miejsca wykonania usługi (zwykle w dużych miastach cena jest dużo wyższa), specyfiki zlecenia itp. W większości przypadków koszty montażu mebli kuchennych liczone są w roboczogodzinach.

Ceny za montaż mebli kuchennych zaczynają się już od 50 zł za godzinę. Jeśli usługi te świadczone są przez doświadczone firmy działające w dużych miastach, ceny mogą być nieco wyższe (ok. 80 zł za godzinę pracy).

Za montaż mebli kuchennych cena często może obejmować montaż szafy lub niektórych mebli pokojowych z wykorzystaniem własnych elementów montażowych (dobór przez specjalistę kołków i śrub). Jaki jest koszt takich usług? W tym przypadku za składanie mebli kuchennych cennik może wynosić od 60 do 90 zł za godzinę.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Montaż mebli kuchennych na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Montaż mebli kuchennych należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Montaż mebli kuchennych?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Montaż mebli kuchennych telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Montaż mebli kuchennych?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Montaż mebli kuchennych starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż mebli kuchennych jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż mebli kuchennych jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Montaż mebli kuchennych?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Montaż mebli kuchennych ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.