Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Montaż mebli kuchennych w Zabrzu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Montaż mebli kuchennych w Zabrzu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
4 864
32 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
5 251
24 / dziennie

Montaż mebli kuchennych Zabrze: Wykonawcy blisko mnie

Mariusz Szymusiński

Zabrze

Nowy

Witam Cię i zapraszam do skorzystania z moich usług, które wykonuję z pasji a nie dlatego, że muszę. Jeśli więc nie masz cza...

Marek Łatacha

Zabrze

5.0

Witam serdecznie, pracuje w firmie zajmującej się produkcją mebli na wymiar, oferuje szeroki wachlarz usług związanych z meb...

Damian Yakymenko

Zabrze

Nowy

Witam. Oferuję usługi montażu mebli wszystkich marek. W Katowicach i odległości około 30 km od Katowic. Bodzio, Agata, Ikea,...

Damian Kłych / Keda Meble

Zabrze

Nowy

Nasza oferta obejmuje meble kuchenne - standardowe oraz na wymiar, które są projektowane z uwzględnieniem ergonomii oraz fun...

R
Rafał Borowski

Zabrze

5.0

Dzień dobry, świadczymy usługi związane z szeroko pojętym montażem mebli. Od małych elementów jak np. szafki nocne, komody c...

Architektura Drewna

Zabrze

5.0

Montaz drzwi podłóg mebli tarasy

ZDS Michał Zadański

Zabrze

Nowy

Rozpoczęliśmy działalność w 2010 roku. Nasza specjalność to Kuchnie na wymiar, szafy, na terenie Śląsk.

P
Przemysław Lange

Zabrze

Nowy

Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli kuchennych na wymiar, wykonujemy również szafy pod zabudowy, szafki RTV, garderoby, b...

K
Karolina Fortuniak

Zabrze

5.0

Witam serdecznie moja firma współpracowala przez 6lat z największym sklepem IKEA.Od ponad roku również wspopracujemy ze skle...

Montaż mebli kuchennych Zabrze: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy
W
Wacław
Szybko i niedrogo. Jakość pracy bardzo dobra. Polecaam
M
Marian4k
Kilka razy zamawiałem wykonanie usług na Otomistrz. Wszystko w porządku, polecam.
O
Olga_Shss
Korzystam z serwisu od dłuższego czasu. Głównym plusem jest szybkość i wygoda tworzenia zgłoszeń, a także otrzymywania na nie odpowiedzi. Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalamy z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu. Jest okej korzystajcie śmiało.
N
Nikk125
Skontaktowałem się z wykonawcą dość szybko. Zamówienie również zostało zrealizowane szybko. Jestem bardzo zadowolony polecam na 100%, pozdrawiam

Na czym polega usługa montaż mebli kuchennych w Zabrzu?

Meble

Montaż mebli kuchennych w Zabrzu to zawsze radosne wydarzenie, które symbolizuje ostatni etap remontu, lub po prostu miłą dla oka aktualizację wnętrza. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że kuchnia jest zazwyczaj jednym z najbardziej popularnych i ulubionych miejsc w każdym domu, a dla gospodyni swego rodzaju biurem, w którym spędza wiele czasu.

To właśnie dla wygody domowników i funkcjonalności meble kuchenne są dość skomplikowaną kombinacją półek na zawiasach, szafek, szuflad i urządzeń do zabudowy, których montaż i instalacja są zazwyczaj niezwykle trudne. Dlatego też, jeśli zdecydujemy się na montaż mebli kuchennych porady nie będą zbędne.

  • Etap przygotowawczy. Przed składaniem i montowaniem kuchni należy przygotować ściany. Obejmuje to upewnienie się, że ściana jest równa i że wszystkie prace elektryczne, instalacja gniazdek, malowanie i kafelki zostały zakończone. Zlew, oraz wszystkie zamontowane urządzenia kuchenne, należy zakupić z wyprzedzeniem przed rozpoczęciem montażu.
  • Kolejnym ważnym aspektem jest wybór okuć mocujących. Jeśli ściana wykonana jest z cegły, lub betonu, warto wybrać kołki i kołki rozporowe, kotwy, kołki gipsowe i rzędowe. Montaż mebli kuchennych do ścian z płyt gipsowo-kartonowych jest w zasadzie możliwy, ale warto pamiętać, że płyta gipsowo-kartonowa może utrzymać nie więcej niż 50 kilogramów na metr kwadratowy.
  • Etap składania. Składanie mebli kuchennych w Zabrzu może być trudnym zadaniem, jeśli nie przestrzega się kilku prostych zasad. Na przykład, szafki są zwykle montowane w kolejności, w jakiej będą instalowane. Jeśli jednak masz wystarczająco dużo miejsca, aby tymczasowo umieścić zmontowane szafki, montaż można wykonać w dowolnej kolejności.

Najpierw należy rozpakować wszystkie części i zapoznać się z instrukcją. Tylną ściankę, fronty, półki i okucia można odłożyć na początkowy etap montażu. Po złożeniu szafek górnych i dolnych można przystąpić do montażu.

  • Montaż kuchni. Z reguły najpierw instaluje się górne szafki. Jeśli wybrana przez Ciebie kuchnia jest narożna, zacznij od szafki narożnej; jeśli jest prosta, zacznij od szafki, która znajduje się przy ścianie.

Zanim zaczniesz mocować szafki do ściany, musisz określić ich wysokość. Z reguły między blatem roboczym a spodem szafek powinna być przerwa 50-60 cm. Jeśli jednak szafki mają być zamontowane nad lodówką, należy wziąć pod rozwagę ten czynnik.

Ponadto należy wziąć pod uwagę materiał, z którego wykonana jest ściana. Jeśli ściana wykonana jest z płyty gipsowej, nie należy wieszać szafek zbyt wysoko, ponieważ ściana może się odkształcić pod ciężarem szafek.

Meble zawieszane są na szynie montażowej. Taki sposób montażu jest o wiele bardziej efektywny niż wieszanie na haczykach, ponieważ pozwala na łatwe oznaczenie, wieszaki można regulować, demontaż i montaż będzie szybki i łatwy, szafki będą tworzyły równy rząd bez szczelin, a same szafki wytrzymają wszelkie obciążenia, ponieważ ciężar jest równomiernie rozłożony na szynie.

Podkreślamy, że warto wybrać kołki wysokiej jakości, które wytrzymają obciążenie szafki pełnej naczyń. Nie należy skąpić na tych elementach, gdyż może to doprowadzić do przykrych rezultatów.

Rozpocznij proces wieszania szafek od zamontowania haczyków do boków mebla. Użyj do tego śrub regulacyjnych. Hak musi wystawać za plecy szafki dokładnie tyle, aby zahaczyć o szynę montażową, 2-3 mm. Następnie wykonaj oznaczenie poziomu, zaznacz pozycje i wywierć otwory.

  • Montaż cokołu do mebli kuchennych w Zabrzu można powierzyć specjaliście lub wykonać go samodzielnie, gdyż nie jest to trudne zadanie.
  • W końcowej fazie na szafkach zawiesza się fronty, a także montuje zlewozmywak, baterię i sprzęt AGD do zabudowy, po czym można w pełni cieszyć się swoją nową kuchnią.

Dlaczego montaż mebli kuchennych w Zabrzu warto powierzyć specjaliście?

Ponieważ na montaż mebli kuchennych w Zabrzu cena może wydawać się zbyt wysoka, możesz zdecydować się na wykonanie go samodzielnie. Jednak zdecydowanie radzimy skorzystać z pomocy fachowców, gdyż nieprawidłowy montaż obarczony jest nie tylko nieszczęściami takimi jak spadające szafki i naczynia, ale także znacznie poważniejszymi jak np. odkształcenie ściany.

Ile trwa montaż mebli kuchennych w Zabrzu?

Montaż i wieszanie kuchni zajmuje średnio 1-2 dni robocze. Jednak w najprostszych przypadkach, gdy zestaw nie przekracza 4 metrów, praca trwa tylko kilka godzin. Bardziej złożone i ekskluzywne warianty mogą zająć dwa lub więcej dni na montaż.

Ile kosztuje montaż mebli kuchennych w Zabrzu?

Na usługę składanie mebli kuchennych w Zabrzu cennik startuje od 50 zł/h. A na montaż mebli kuchennych w Zabrzu cennik będzie stanowił od 500 do 2500 zł.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Montaż mebli kuchennych w Zabrzu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Montaż mebli kuchennych w Zabrzu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Montaż mebli kuchennych w Zabrzu?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Montaż mebli kuchennych w Zabrzu telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Montaż mebli kuchennych w Zabrzu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Montaż mebli kuchennych w Zabrzu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż mebli kuchennych w Zabrzu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż mebli kuchennych w Zabrzu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Montaż mebli kuchennych w Zabrzu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Montaż mebli kuchennych w Zabrzu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.