Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Montaż mebli

28.01.2021 Montaż mebli
Ocena pracy mistrza:
A
Alexandra_16L
Wysłałam zgłoszenie, zostawiłam numer telefonu, wieczorem zadzwonił mistrz i uzgodnił godzinę i termin montażu mebli, następnego dnia przyjechał i wszystko zmontował szybko i niedrogo.
8.02.2021 Montaż mebli
Ocena pracy mistrza:
A
Alek
Jestem bardzo stronniczy w stosunku do ludzi i nie lubię obcych w moim domu, ale sam bym nie skręcił mebli do salonu, nie ma co ryzykować. Wszystko zostało zrobione na najwyższym poziomie.
25.03.2021 Montaż mebli
Ocena pracy mistrza:
K
Krzysztof
Kilkakrotnie kupowaliśmy meble. Jedynym minusem jest samodzielny montaż mebli. Sam mógłbym zrealizować montaż szafek, małych stolików nocnych i szafę, to postanowiłem powierzyć montaż kuchni profesjonalistom, czego później wcale nie żałowałem. Wszystko zostało zrobione bardzo szybko, solidnie i za bardzo rozsądną kwotę.
11.04.2021 Montaż mebli
Ocena pracy mistrza:
A
Anna
Mistrz się znalazł następnego dnia. Wybrałam spośród kilku, ale u jednego cena była najbardziej atrakcyjna. Przybył na czas i złożył wszystko szybko i sprawnie. Odpowiedzi na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolona z pracy. Ale najprzyjemniejszą rzeczą jest montaż mebli cennik, jaką cenę ustaliliśmy przez telefon, tyle zapłaciłam.
14.04.2021 Montaż mebli
Ocena pracy mistrza:
K
Krzysio
Postanowiliśmy z żoną kupić i zainstalować kuchnię. Na początku myślałem, że sam sobie z tym poradzę. Po około dwóch godzinach majstrowania zleciłem montaż mebli kuchennych na Otomistrz. W ciągu kilku godzin montaż kuchni został zrealizowany.. Byliśmy bardzo zadowoleni i zaskoczeni, że wszystko potoczyło się tak szybko i sprawnie.
4.05.2021 Montaż mebli
Ocena pracy mistrza:
W
Władek
Miałem do wyboru kilku Wykonawców, wybrałem jednego pod względem ceny. Montażysta przybył bez zwłoki ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami, od razu przystąpili do pracy. Nie mogłem sobie nawet wyobrazić, że tak kolosalną ilość pracy można wykonać tak szybko w bardzo krótkim czasie.
23.05.2021 Montaż mebli
Ocena pracy mistrza:
M
Maciej_1975
Kupiliśmy meble, nie zleciliśmy montażu, montaż mebli wydawał się prosty. Ale rozpakowaliśmy pudełka i.... Ogólnie wszystko pomieszaliśmy, nie mogliśmy zrozumieć, co do czego się odnosi, wszystko wydaje się jasne według schematu, ale nie mogliśmy w ogóle tego złożyć. Wniosek jest taki, że od razu należy powierzać montaż specjalistom. Pan Ireneusz z Otomistrz znakomicie sobie poradził!
3.06.2021 Montaż mebli
Ocena pracy mistrza:
P
Piotr
Piszę recenzję po raz pierwszy. Potrzebowałem montażu mebli. Rozpakowałem 4 pudełka i pomieszałem detale… później potrzebowałem usługi profesjonalnych monterów mebli. Monterzy przybyli na czas, składanie mebli nie trwało długo, nawet posprzątali po sobie.
Rozwiń

Montaż mebli: Powiązane usługi

Montaz mebli IKEA Liczba mistrzów: 20
Meble łazienkowe na wymiar Liczba mistrzów: 15
Projektowanie kuchni Liczba mistrzów: 9
Lustro na wymiar Liczba mistrzów: 9
Meble tapicerowane na zamówienie Liczba mistrzów: 10
Tapicerowanie mebli Liczba mistrzów: 9
Kuchnie na wymiar Liczba mistrzów: 22
Szafy na wymiar Liczba mistrzów: 21
Oklejanie mebli Liczba mistrzów: 9
Stolarz Liczba mistrzów: 21
Meble na wymiar Liczba mistrzów: 23
Malowanie mebli Liczba mistrzów: 20

Montaż mebli w innych miastach

 • Dolnośląskie
 • Kujawsko-pomorskie
 • Lódzkie
 • Lubelskie
 • Lubuskie
 • Małopolskie
 • Mazowieckie
 • Opolskie
 • Podkarpackie
 • Podlaskie
 • Pomorskie
 • Sląskie
 • Swiętokrzyskie
 • Warmińsko-mazurskie
 • Wielkopolskie
 • Zachodniopomorskie

Aktualne wydarzenia na Otomistrz

M

Marcin

Zostawił opinię o Wykonawcy: Rafał
W sprawie zlecenia: Wykończenie wnętrz
Dzisiaj
M

Malwina

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Adam
W sprawie zlecenia: Montaż mebli
Wczoraj
T

Tatiana

W sprawie zlecenia: Montaz mebli IKEA
Dostała odpowiedzi od 5 Wykonawców
Wczoraj
T

Tatiana

Dodała zapytanie o usługę: Firma sprzątająca
Wczoraj

Na czym polega usługa montażu mebli?

Składanie mebli to jest takie zadanie, które wydaje się możliwe do wykonania samemu. Często chcemy zaoszczędzić pieniądze i nie płacić za usługi monterów mebli. Możesz tracić czas, kupować lub szukać narzędzi, zepsuć nerwy i ewentualnie nowe meble w przypadku nieprawidłowego montażu lub możesz zwrócić się do profesjonalistów.

Mimo pozornej prostoty skręcanie mebli to dość skomplikowany proces, który wymaga udziału fachowców i uwzględnienia wielu drobiazgów. Dlatego nie zaleca się samodzielnego montażu mebli bez odpowiedniego przeszkolenia i doświadczenia.

Dlaczego montaż mebli lepiej powierzyć specjaliście?

Przy zakupie nowych mebli pojawia się kwestia składania mebli. Samodzielne składanie to okazja do zaoszczędzenia pieniędzy, ale nie dużo zaoszczędzisz, jeżeli prawdopodobnie wynik samodzielnego montażu będzie daleki od ideału. Zalety profesjonalnego montażu mebli:

 • Doskonała jakość, wysoki poziom obsługi. Profesjonalni montażyści znacznie lepiej poradzą sobie z ze składaniem mebli niż ktokolwiek inny. Dodatkowo jakość prac montażowych zależy również od znajomości właściwości materiału, z którego wykonane są meble oraz doboru odpowiednich narzędzi i akcesoriów.
 • Oszczędzanie czasu. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne złożenie mebli, proces ten może zająć Ci kilka dni, pod warunkiem braku wiedzy, doświadczenia i specjalistycznych narzędzi. Będziesz musiał poświęcić na to swój osobisty czas. Zupełnie inną sprawą są usługi ekipy montażowej. Meble zostaną sprawnie zmontowane w ciągu kilku godzin. Jednocześnie jakość wykonania mile zaskoczy każdego sceptyka.
 • Profesjonalne narzędzia. Profesjonalne narzędzie wraz z doświadczeniem i wiedzą znacząco wpływa na szybkość całego procesu montażu. Ponadto dzięki obecności profesjonalnego narzędzia możliwe jest zapewnienie wysokiej dokładności pracy. Dotyczy to zwłaszcza montażu skomplikowanych konstrukcji.

Czym się różni montaż mebli kuchennych od innych typów mebli?

Nowoczesna kuchnia to złożony mechanizm, montaż mebli obejmuje uwzględnienie cech konstrukcyjnych mebli kuchennych, a także cech pomieszczenia kuchennego. Podczas instalowania kuchni często można się spotkać z niespodziankami w postaci nierównych ścian, podłogi, ostrych narożników. Wszystko to dodatkowo komplikuje proces i wydłuża czas instalacji kuchni.

Dlatego montaż mebli kuchennych trwa od 1 do 7 dni, w zależności od złożoności zestawu kuchennego, ilości wbudowanych urządzeń, rodzaju blatu i oczywiście jakości remontu w pomieszczeniu kuchennym i prawidłowego umieszczenia instalacji wodociągowej i elektrycznej. Montaż i instalacja zestawu kuchennego to skomplikowana i trudna procedura, dlatego powinni to robić tylko profesjonaliści.

Ile kosztuje montaż mebli?

Składanie mebli cennik różni się u każdego Wykonawcy. Skręcanie mebli zazwyczaj jest w przystępnej cenie dla klientów i kosztuje od 45 do 55 zł za godzinę.

Koszt wykonania usługi montażu mebli uzależniony jest od rodzaju i złożoności mebli. Na przykład montaż kuchni zajmuje znacznie więcej czasu i wysiłku niż montaż szafek lub montaż szafy przesuwnej. Składanie mebli na zamówienie będzie droższe od zlecenia na złożenie tych standardowych od producentów, na przykład montaż mebli IKEA.

Meble na zamówienie wymagają odpowiedniego dopracowania, frezowania, wiercenia, tylko bardzo doświadczony monter może wykonać taką pracę. Takie meble montuje się znacznie dłużej i dlatego koszt za usługę montażu takich mebli jest wyższy niż montaż gotowych mebli kupionych w sklepie. Na naszej stronie możesz zobaczyć przykładowy montaż mebli cennik, ale najlepiej ustalić cenę bezpośrednio z Wykonawcą.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę montaż mebli na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi montaż mebli należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi montaż mebli?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi montaż mebli telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi montaż mebli?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi montaż mebli starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi montaż mebli jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi montaż mebli jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę montaż mebli?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii montaż mebli ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi montaż mebli należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi montaż mebli telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi montaż mebli starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi montaż mebli jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii montaż mebli ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.