Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Montaż Odpływu Liniowego w Łodzi

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Montaż Odpływu Liniowego w Łodzi w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
522
2 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
4 398
9 / dziennie

Montaż Odpływu Liniowego Łódź: Wykonawcy blisko mnie

Patryk Wieczorek

Łódź

Nowy

Witam dopiero zaczynam na "oto-mistrz.pl". Posiadam wielo letnie doświadczenie w remontach i wykończeniach zdobyte w Polsce...

H
HydroMS Marcin Sobieraj

Łódź

5.0

Witam, chętnie i profesjonalnie wykonam usługę lokalizacji wycieku mam cały niezbędny sprzęt do lokalizacji wycieków: kamerę...

Paweł Modzelewski

Łódź

4.8

Rzetelnie, w krótkim terminie wykonam drobne naprawy domowe: - cieknący kran, spłuczka, prysznic... - urwane drzwiczki od sz...

R
Rafał Dębniak

Łódź

Nowy

Witam w hydraulice pracuje już 20 lat

P
Piotr Wojtczak

Łódź

Nowy

Witam jestem osobą posiadającą duże doświadczenie z zakresu remontów mieszkań i domów. Obecnie specjalizuję się w układaniu...

S
Sylwester Chmielewski

Łódź

5.0

Oferuję kompleksowe wykończenia mieszkań, domków oraz lokali uslugowych pod klucz. Pełny zakres prac : - tynki dekoracyjne w...

D
Damian Wiśniewski

Łódź

Nowy

Witam serdecznie. Jesteś na etapie wykończania swojego wymarzonego domu lub mieszkania? Postaw na sprawdzoną, rzetelną firmę...

Jarosław Łaszewski

Łódź

Nowy

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ, złota rączka

Radosław Kulik

Łódź

Nowy

Oferuję usługi hydrauliczne: Naprawa Spłuczek podtynkowych wszystkich marek na oryginalnych częściach Montaż / Naprawę / Wym...

Montaż Odpływu Liniowego Łódź: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy
W
Wacław
Szybko i niedrogo. Jakość pracy bardzo dobra. Polecaam
M
Marian4k
Kilka razy zamawiałem wykonanie usług na Otomistrz. Wszystko w porządku, polecam.
O
Olga_Shss
Korzystam z serwisu od dłuższego czasu. Głównym plusem jest szybkość i wygoda tworzenia zgłoszeń, a także otrzymywania na nie odpowiedzi. Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalamy z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu. Jest okej korzystajcie śmiało.
N
Nikk125
Skontaktowałem się z wykonawcą dość szybko. Zamówienie również zostało zrealizowane szybko. Jestem bardzo zadowolony polecam na 100%, pozdrawiam

Na czym polega usługa montaż odpływu liniowego w Łodzi?

Hydraulika

Montaż liniowego odpływu w Łodzi to bardzo czasochłonny proces, który wymaga dbałości i przestrzegania najdrobniejszych szczegółów i niuansów technologicznych, ponieważ odpływ liniowy zapewnia nie tylko bezawaryjną pracę kabiny prysznicowej, ale także jej ostateczny estetyczny wygląd.

Montaż odpływu liniowego w Łodzi należy rozpocząć od wyboru odpowiedniego wariantu, zapoznając się najpierw z rodzajami i ich cechami. Odpływy liniowe różnią się konstrukcją, materiałem wykonania, kształtem kratki, rodzajem montażu, typem podłączenia, wysokością, wielkością i oczywiście ceną. Koszt odpływu liniowego zależy od jego wysokości, umiejscowienia i kształtu rusztu odpływowego oraz materiału wykonania.

Rodzaje według materiału wykonania:

Najczęściej stosowanymi materiałami do wykonania odpływów liniowych są:

 • Żeliwo – odpływy żeliwne stosowane są głównie do basenów, saun i łaźni. Materiał ten charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie oraz dużą wagą.
 • Stal nierdzewna – jest najlepszym i najczęściej stosowanym materiałem. Produkty ze stali nierdzewnej wyglądają estetycznie, są łatwe w czyszczeniu i użytkowaniu.
 • Plastik jest tanim materiałem, ale plastikowe odpływy są znacznie mniej atrakcyjne i krótkotrwałe.

Podsumowując, w przypadku mieszkań i domów prywatnych najlepszym wyborem jest rozwiązanie ze stali nierdzewnej, która jest mniej podatna na odkształcenia pod wpływem wysokich temperatur.

Rodzaje w zależności od miejsca montażu:

 • Liniowy – podłużny brodzik montowany jest na krawędziach lub w środku kabiny prysznicowej w odległości 10-30 centymetrów od ściany.
 • Odpływy punktowe – montowane są pod rusztem w dowolnym miejscu kabiny prysznicowej, najczęściej na środku kabiny.
 • Odpływy ścienne wyglądają jak otwory szczelinowe i są montowane na ścianie.

Najpopularniejsze są kratki prostokątne, czyli w kształcie kwadratu, ponieważ okrągłe są niewygodne w montażu z płytkami.

W zależności od rodzaju izolacji kanalizacyjnej, odpływy dzielą się na:

 • Odpływy z syfonem – zapach odpływu jest blokowany przez korek wodny. Ten typ polecany jest dla osób, które korzystają z kabiny prysznicowej co najmniej dwa razy w tygodniu.
 • Syfon suchy – zapach z kanalizacji jest blokowany przez specjalny zawór. Ten wariant jest odpowiedni, gdy kabina prysznicowa jest rzadko używana.
 • Syfon Combi – to opcja, która zapewnia jednocześnie suchy zawór i blokadę przez korek wodny.

Rodzaj izolacji kanalizacji również w dużej mierze decyduje o rodzaju przyłącza.

Oprócz powyższego, należy również wziąć pod uwagę szereg parametrów projektowych, jak np.

 • Kierunek wyjścia. Element wyjściowy może być poziomy lub pochylony.
 • Regulacja wysokości. Ta opcja umożliwia jak najdokładniejsze podłączenie wszystkich narzędzi, zapobiega wyciekom i sprawia, że odpływ jest tak funkcjonalny, jak to tylko możliwe. Regulowany odpływ jest jednak droższy.
 • Przepuszczalność. Optymalna wydajność odpływu wynosi 2 litry na sekundę. Możliwości odprowadzania wody można poprawić poprzez zwiększenie średnicy odpływu.

Jak zamontowac odplyw liniowy w Łodzi?

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na montaż odpływu liniowego pod prysznicem, czy odpływ liniowy przy ścianie w Łodzi, czy też w prywatnym domu na obrzeżach miasta, w każdym przypadku musimy przejść przez kilka etapów instalacji.

 • Oznaczenie i przygotowanie do prac instalacyjnych;
 • Powierzchnia, do której będzie zamontowany odpływ, musi być wcześniej przygotowana, a także wyłożona hydroizolacją w celu stworzenia dodatkowej warstwy zabezpieczającej przed przeciekaniem. Konieczne jest również wyznaczenie wylotu rury spustowej, z uwzględnieniem konstrukcji syfonu;
 • Montaż systemu odpływowego;
 • Do prawidłowego ustawienia i wyrównania korpusu odpływu służy laser;
 • Podłączenie odpływu do systemu odwodnienia;
 • Rury odpływowe są układane pod spodem i łączone pod kątem 45 stopni, aby woda mogła szybko i bez przeszkód wypływać z odpływu;
 • Wylewka podłogowa;
 • Wylewka podłogowa jest układana po dalekiej stronie odpływu. Eksperci zalecają nachylenie 2 cm na 1 metr;
 • Układanie płytek podłogowych;
 • Płytki ceramiczne, mozaiki lub inne elementy wykończenia łazienki układane są jako ostatni etap prac;

Dlaczego montaż odpływu liniowego w Łodzi warto powierzyć specjaliście?

Prawidłowy montaż odpływu liniowego w łazience to gwarancja komfortowej kąpieli i skutecznego zabezpieczenia łazienki przed zalaniem wodą z prysznica. W procesie montażu jest jednak wiele niuansów, np. jeśli spadek jest zbyt mały, woda pozostanie w dolnej części rury. Jeśli nachylenie jest zbyt wysokie, woda będzie szybko spływać, ale tłuszcz pozostanie na powierzchni odpływu.

Dlatego, aby zapewnić prawidłowy montaż odpływu, należy albo uwzględnić wszystkie szczegóły odpływu podczas budowy prysznica lub poprzez samodzielną instalację, albo skorzystać z pomocy fachowca. Zalecamy to drugie rozwiązanie.

Ile kosztuje montaż odpływu liniowego w Łodzi?

Jeśli zdecydujesz się na montaż odpływu liniowego cena w Łodzi będzie zależała od zakresu prac i stopnia skomplikowania instalacji.

Montaż odpływu liniowego ściennego w Łodzi będzie kosztował 250 – 450 zl. 

Jeśli jednak potrzebujesz profilowania spadków za pomocą płytek ceramicznych i na dodatek montaż odpływu liniowego koszt w Łodzi będzie 1120-1400 zl. 

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Montaż Odpływu Liniowego w Łodzi na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Montaż Odpływu Liniowego w Łodzi należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Montaż Odpływu Liniowego w Łodzi?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Montaż Odpływu Liniowego w Łodzi telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Montaż Odpływu Liniowego w Łodzi?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Montaż Odpływu Liniowego w Łodzi starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż Odpływu Liniowego w Łodzi jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż Odpływu Liniowego w Łodzi jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Montaż Odpływu Liniowego w Łodzi?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Montaż Odpływu Liniowego w Łodzi ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.