Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Montaż płyty indukcyjnej w Katowicach

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Montaż płyty indukcyjnej w Katowicach w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
555
3 / dziennie

Montaż płyty indukcyjnej Katowice: Wykonawcy blisko mnie

Bartłomiej Nowaczyk

Katowice

5.0

Najważniejsze dla mnie to: -Jakość, -Staranność -Zadowolenie Klienta

D
Damian Bandachowicz

Katowice

Nowy

Ponad 22 lata doświadczenia. Nasza specjalność to Montaż okien PCV, aluminium, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne Rolety nadtynkow...

S
Szymon Drzęźla

Katowice

5.0

Czesc jeżeli trafiłeś/aś na moją stronę to pewnie potrzebujesz pomocy ☺️ Od 2015 roku zajmuje się montażem mebli nie tylko t...

M
Marcin Kasiński

Katowice

4.8

Zajmuję się: 1. Pomiarami i przeglądami instalacji elektrycznych w domach i mieszkaniach. 2. Modyfikacją instalacji elektryc...

Dominik Gajek

Katowice

Nowy

USŁUGI URZĄDZENIAMI WYSOKOCIŚNIENIOWYMI - WYNAJEM... MYCIE WYSOKOCIŚNIENIOWE - kostki brukowej, ogrodzeń, elewacji, dachów,...

Marek Siwecki

Katowice

Nowy

Wykonuje kompleksowe remonty mieszkań

Jan Łosiewicz

Katowice

5.0

Witam. Zajmujemy się kompleksowym remontem mieszkań,biur itd. Jeśli jakieś pracę nie są przez nas wykonane staramy się pomóc...

Arkadiusz Sobieraj

Katowice

Nowy

Wykonuje usługi hydrauliczne, gazowe, Awarie , Montaż, Przeróbki, Szczelności instalacji gazowych i urządzeń, protokół do ga...

P
Paweł Wolski

Katowice

Nowy

Montaż nowych instalacji elektrycznych,naprawa instalacji elektrycznych pomiary elektryczne montaż instalacji odgromowych ,...

Montaż płyty indukcyjnej Katowice: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Montaż płyt indukcyjnych: podstawowe zasady

Złota rączka

Technologia indukcyjna łączy się z wysoką produktywnością, ekonomicznym zużyciem energii i bezpieczeństwem. Jednak bezpiecznie można korzystać z płyty indukcyjnej w Katowicach wyłącznie pod warunkiem, że to urządzenie zostanie podłączone przez fachowca. Dokonując montażu płyt indukcyjnych fachowcy obowiązkowo zwracają uwagę na następujące kwestie:

 • Sprzęt powinien być ustawiony poziomo, bez odchyleń;
 • W obszarze umiejscowienia konieczna jest dobra wymiana powietrza;
 • Zasilanie musi odpowiadać obciążeniu pobieranemu przez kuchenkę indukcyjną;
 • Obok lokalizacji powinno znajdować się gniazdko do podłączenia;
 • Urządzenie musi być uziemione.

Dlaczego fachowy montaż płyty indukcyjnej w Katowicach jest odpowiednim wyborem?

Poprawny montaż płyty indukcyjnej w Katowicach gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania sprzętu, a także:

 • Zapewni swobodną cyrkulację powietrza;
 • Zabezpieczy wentylator przed trafiającymi do niego drobnymi przedmiotami;
 • Stworzy dobre warunki do schłodzenia elementów cieplnych;
 • Zadba o odpowiednie uszczelnienie urządzenia;
 • Sprawi, że płyta indukcyjna będzie odpowiednio wypoziomowana.

Montaż kuchenek indukcyjnych przebiega w kilku etapach:

 • Przygotowanie miejsca do montażu zgodnie z wymaganymi wymiarami;
 • Obróbka wcięcia w blacie masą uszczelniającą akrylową lub zabezpieczenie masą uszczelniającą dołączoną do opakowania powierzchniowego;
 • Instalacja i wyrównanie płyty indukcyjnej w Katowicach;
 • Mocowanie płyty za pomocą zacisków dostarczanych w zestawie.

Montaż płyty indukcyjnej w blacie

Zintegrowane z blatem płyty indukcyjne są nowoczesnym, stylowym, a jednocześnie wygodnym w wykorzystaniu sprzętem. Ich montaż można powierzyć zawodowym elektrykom, zarejestrowanym na portalu OTOmistrz: zadbają o wszystkie kwestie związane z podłączeniem sprzętu w Katowicach, zachowają jego gwarancję, a jednocześnie zapewnią maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Doświadczenie fachowców pozwala im na wykonanie profesjonalnego podłączenia płyt indukcyjnych w Katowicach zarówno w przypadku montażu w blacie ceramicznym, jak i metalowym. Eksperci dbają także o szczelność wszystkich połączeń, wypełniając szczeliny pomiędzy powierzchnią grzewczą a blatem silikonem.

Demontaż płyt indukcyjnych

Podczas demontażu należy przedsięwziąć szereg czynności. Przed rozpoczęciem wszelkich prac należy odłączyć urządzenie od zasilania. Najpierw wyłącza się bezpiecznik w tablicy elektrycznej pomieszczenia, a następnie podczas demontażu złącze zasilania. Profesjonalny demontaż urządzenia odbywa się zgodnie z wymogami bezpieczeństwa w sposób mechaniczny.

Wymiana płyty indukcyjnej

Wymiana płyty indukcyjnej w Katowicach to złożony proces, który powinno się powierzyć specjalistom. Przed wymianą zepsutej płyty na nową fachowiec powinien obowiązkowo sprawdzić, czy połączenia elektryczne nie są uszkodzone. Problematyczne obszary wymagające szczególnej uwagi to jednostka sterująca, termostat i wyłączniki zasilania. Każdemu z nich trzeba poświęcić szczególną uwagę, co w przyszłości zapewnia bezpieczeństwo korzystania ze sprzętu.

Wymiana szyby płyty indukcyjnej w Katowicach

W przypadku pęknięcia szyby płyty indukcyjnej, zdecydowanie będziesz potrzebować jej profesjonalnej wymiany w Katowicach. Jeśli przyczyną usterki rzeczywiście jest pęknięte szkło, to praca nad jego wymianą zajmie 2-3 godziny. Specjalista będzie musiał ciężko pracować, aby wybrać i wymienić markowe części zamienne za pomocą specjalnych narzędzi. Ostatnim etapem naprawy jest sprawdzenie sprawności powierzchni indukcyjnej i przekazanie jej klientowi. Pamiętaj, że wykwalifikowane centra serwisowe zawsze udzielają na swoją pracę gwarancji na okres 1-2 lat.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Montaż płyty indukcyjnej w Katowicach na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Montaż płyty indukcyjnej w Katowicach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Montaż płyty indukcyjnej w Katowicach?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Montaż płyty indukcyjnej w Katowicach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż płyty indukcyjnej w Katowicach jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż płyty indukcyjnej w Katowicach jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Montaż płyty indukcyjnej w Katowicach?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Montaż płyty indukcyjnej w Katowicach ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.