Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Montaż rolet w Zielonej Górze

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Montaż rolet w Zielonej Górze w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
111
3 / dziennie

Montaż rolet Zielona Góra: Wykonawcy blisko mnie

Serwis Jacek

Zielona Góra

Nowy

Serwis AGD, złota rączka

Piotr Kamzol

Zielona Góra

Nowy

Firma założona w 2016 roku. Zajmujemy się potrzebami naszych klientów w zakresie instalacji elektrycznych (pomiary elektrycz...

Jerzy Łabuć

Zielona Góra

Nowy

Witam. Zajmuję się wszelkimi pracami wykończeniowymi. Zapraszam do współpracy. Mogę wysłać zdjęcia swoich pracy i opowiedzie...

Serhii Krut

Zielona Góra

4.8

doświadczenie zawodowe 23 lata wykonujemy montaż mebli meble na wymiar łączymy sprzęt AGD gaz woda sprzęt elektryczny

ALE_MEBLE - Mateusz Ochryniuk

Zielona Góra

Nowy

Jesteśmy zgranym, dwuosobowym zespołem, działającym na rynku już od ponad 10 lat. Mamy doświadczenie w produkcji MEBLI na wy...

Paweł Regiński

Zielona Góra

Nowy

Zajmuje sie montażem mebli na wymiar: kuchnie, szafy, garderoby, meble łazienkowe. Wykonuję łączenie blatów, wycinanie otwor...

M
Mariusz Nazgowicz

Zielona Góra

Nowy

Aranżacją i wykończeniem wnętrz zajmuję się od 25 lat. Stąd tak obszerny wykaz moich umiejętności. Sporo osób przekonało się...

M
Marcin Klupczyński

Zielona Góra

Nowy

Zapraszam do kontaktu w kwestiach montazu / serwisu elektryki / IT / elektroniki / automatyki domowej. 695/ 622/ 040

D
Dariusz Kuzar

Zielona Góra

Nowy

Jestem jednoosobową firmą świadczącą usługi remontowe w zakresie kapitalnych remontach mieszkań, domów oraz innych obiektów....

Montaż rolet Zielona Góra: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Fachowy montaż rolet w Zielonej Górze

Złota rączka

Poszukujesz firmy w Zielonej Górze, której możesz zlecić montaż rolety w domu lub biurze? Spędź jeszcze 10-15 minut na naszej stronie, a na pewno znajdziesz odpowiedniego fachowca! Cena montażu rolet wewnętrznych i zewnętrznych w każdej z zamieszczonych ofert niezmiennie pozostaje przystępna dla klientów, a dodatkowym atutem będzie możliwość dostosowania sposobu realizacji zlecenia do Twoich wymagań.
Fachowcy pomogą nie tylko z doborem odpowiedniego rodzaju rolet, ale i materiałów, z których zostaną wyprodukowane. Pracownikom można również powierzyć dobór i mocowanie akcesoriów. Jeśli masz pytania dotyczące wyboru tkanin lub pomiaru okien, chcesz dowiedzieć się, jaki system rolet będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni: otwarty lub zamknięty — nie trać czasu i skontaktuj się z wybraną firmą w Zielonej Górze już teraz!

Dlaczego warto powierzyć montaż rolet w Zielonej Górze wykonawcą z naszego serwisu?

Nowoczesne rolety są produkowane na podstawie indywidualnych wymiarów i wymagań podawanych przez klienta, dlatego ich montaż warto zlecić fachowcom, posiadającym nowoczesny sprzęt, a jednocześnie uwzględniającym podczas realizacji zlecenia wymiary liniowe otworów okiennych, a także rodzaj ścian i nawet architekturę domu.
Na OTOmistrz zgromadziliśmy dane kontaktowe do najlepszych firm montujących rolety okienne w Zielonej Górze, których pracownicy:

  • są gotowi do realizacji zleceń na podstawie indywidualnych wskazówek klientów;
  • posiadają sprzęt, umożliwiający realizację różnych typów montażu rolet mini, plisowanych i innych typów;
  • udzielają gwarancji na zrealizowane usługi;
  • przyjeżdżają do różnych obiektów w Zielonej Górze, a także zlokalizowanych w okolicach polskiej stolicy;
  • montują rolety okienne w ciągu 1-3 dni;
  • oferują przystępne ceny na montaż rolet dowolnego typu.

Montaż rolet dzień-noc

Marzysz o rozkosznych, a jednocześnie przytulnych wnętrzach? Warto zastanowić się nad zamówieniem rolet dzień-noc. Rolety tego typu:

  • stworzą optymalne warunki oświetleniowe;
  • będą chronić pomieszczenie przed promieniowaniem ultrafioletowym;
  • zapewnią maksymalną prywatność.

Żaluzje posiadają 2 pozycje dostępu światła słonecznego: pełne podniesienie rolety oraz zmiana położenia pasków. Pomieszczenie, w którym znajdują się takie produkty, zyskuje dodatkowe miejsce, rozszerzając się wizualnie w kierunku pasków. Zatem rolety dzień-noc na wymiar w Zielonej Górze umożliwiają także modelowane przestrzeni zgodnie z życzeniami klienta.Skontaktuj się z wykonawcą i sprawdź cenę montażu rolety dzień-noc (w tym w kasecie)

Montaż rolety rzymskiej

Chcesz zamówić szybki i przystępny cenowo montaż rolety rzymskiej w Zielonej Górze? Mamy liczne oferty od firm, których pracownicy mogą zrealizować montaż rolety rzymskiej do ramy okna, a także sufitu lub ściany.
Roleta rzymska to dość złożony mechanizm, od którego poprawności montażu będzie zależeć zarówno sprawność funkcjonowania, jak i długość użytkowania systemu. Fachowcy, dokonując montażu rolety rzymskiej do sufitu lub ściany, nie tylko przestrzegają etapów realizacji zlecenia, ale też obowiązkowo zapoznają się z instrukcjami od producentów. Pracownicy posiadają także wszystkie niezbędne narzędzia, umożliwiające realizację prac montażowych nawet w ciągu 1 dnia roboczego.

Montaż rolety w kasecie

Praktyczne i wygodne rolety w kasecie powinny być montowane przez fachowców, którzy znają się na zasadach funkcjonowania takich mechanizmów oraz posiadają niezbędne urządzenia i akcesoria. Firmę w Zielonej Górze, której będzie można powierzyć realizację takiego zlecenia można teraz znaleźć na portalu OTOmistrz: zebraliśmy oferty od sprawdzonych, wiarygodnych i dobrze ocenianych przez klientów fachowców, działających zarówno samodzielnie, jak i reprezentujących firmy zlokalizowane w różnych częściach polskiej stolicy.
Rolety w kasecie można zamontować nie tylko na oknach, ale także drzwiach lub balkonach. Do zarządzania mechanizmem może być wykorzystywany pilot zdalnego sterowania, rączka lub taśma. Zamów montaż rolet wewnętrznych lub zewnętrznych w kasecie (w tym dzień-noc) na naszej platformie.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Montaż rolet w Zielonej Górze na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Montaż rolet w Zielonej Górze należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Montaż rolet w Zielonej Górze?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Montaż rolet w Zielonej Górze starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż rolet w Zielonej Górze jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż rolet w Zielonej Górze jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Montaż rolet w Zielonej Górze?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Montaż rolet w Zielonej Górze ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.