Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Montaż telewizora na ścianie w Legionowie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Montaż telewizora na ścianie w Legionowie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak działa Otomistrz?

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
1 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
1
0 / dziennie
Wykonawcy blisko Ciebie
Opinie klientów o wykonawcach w Legionowie
P
Piotr
4.8
Świetna robota! Montaż telewizora na ścianie został wykonany szybko i solidnie. Zaciekawiło mnie podejście do klenta. Profesjonalne i przyjaz...
Średnia ocena klientów:
4.8
J
Janusz
4.8
Świetna robota z montażem telewizora na ścianie! Profesjonalnie, szybko i solidnie. Serdecznie polecam tę usługę każdemu!
K
Krzysztof
4.5
Montaż telewizora na ścianie został wykonany perfekcyjnie. Sprawność, precyzja i profesjonalizm w każdym calu! Dzięki tobie, spotkania z ulu...
O
Onufry
4.8
Świetna praca! Montaż telewizora na ścianie wykonany perfekcyjnie. Profesjonalizm w każdym calu. Wysoce polecany, satysfakcja gwarantowana!
B
Bruno
4.8
Świetny montaż telewizora na ścianie! Profesjonalna, dokładna i szybka praca. Polecam gorąco usługi tego fachowca, naprawdę zna się na rzeczy!
P
Paweł
5.0
Usługa montażu telewizora na ścianie wykonana perfekcyjnie. Osoba wykonująca pracę była niezwykle profesjonalna i efekty przeszły moje oczek...
H
Hermana
4.8
Zlecenie zostało wykonane perfekcyjnie! Montaż telewizora na ścianie przez Pana przekroczył moje oczekiwania. Profesjonalizm i precyzja - polecam!
M
Mateusz
5.0
Montaż telewizora na ścianie został wykonany perfekcyjnie! Profesjonalizm i dokładność w każdym calu. Na pewno skorzystam jeszcze raz!
A
Andrzej
5.0
Świetna usługa! Montaż telewizora na ścianie odbył się sprawnie i bezproblemowo. Serdecznie polecam, profesjonalista w każdym calu!