Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Montaż telewizora na ścianie w Łodzi

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Montaż telewizora na ścianie w Łodzi w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
801
3 / dziennie

Montaż telewizora na ścianie Łódź: Wykonawcy blisko mnie

Kornel Kłosiński

Łódź

Nowy

Witam, Oferuje usługi remontowo-wykończeniowe w zakresie: gładzie, naprawy ubytków ścian, sufitów, malowanie tradycyjne, mal...

S
Sylwester Woźniak

Łódź

Nowy

Dobry Montaż to firma zajmująca się składaniem mebli, pracami wykończeniowymi, remontami oraz budową małej architektury. Pos...

S
Sylwester Chmielewski

Łódź

5.0

Oferuję kompleksowe wykończenia mieszkań, domków oraz lokali uslugowych pod klucz. Pełny zakres prac : - tynki dekoracyjne w...

B
Bogumił Kania

Łódź

Nowy

Serwisant rowerowy dokona drobnych napraw takich jak: przeglądu roweru, wymiany dętki, regulacji przerzutek hamulców, wymian...

T
Tomasz Pawłowski

Łódź

Nowy

Witam jestem osobą prywatną zajmującą się wykonaniem różnych prac związanych remontowaniem jestem osobą dokładną moją pracę...

M
Mariusz Piekarski

Łódź

Nowy

Witam. Zapewniam doradztwo w kwestiach materiałowych i innych. Usługi jakie świadczę to Stawianie przedścianek, ścianek z pr...

Serhii Krut

Łódź

4.8

doświadczenie zawodowe 23 lata wykonujemy montaż mebli meble na wymiar łączymy sprzęt AGD gaz woda sprzęt elektryczny

Jarosław Łaszewski

Łódź

Nowy

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ, złota rączka

House Gello

Łódź

Nowy

🔥Wolny termin już od połowy lutego 🔥Klienci indywidualni: pomiary i dostawa materiałów gratis.  🔥Dla firm przewidziana jest...

Montaż telewizora na ścianie Łódź: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Na czym polega usługa montaż telewizora na ścianie w Łodzi?

Złota rączka

Montaż tv na ścianie w Łodzi to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić przestrzeń i uzyskać bardziej estetyczne rozwiązanie niż stojak telewizyjny. Proces montażu telewizora można przedstawić w siedmiu następujących po sobie po kolei etapach, które prezentują się w taki oto sposób:

  • Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiedniego miejsca na ścianie. Najlepiej, jeśli będzie ono zlokalizowane naprzeciwko kanapy lub fotela, z którego będziesz oglądać telewizję. Ważne jest również, aby ściana była wykonana z betonu lub cegieł, by uniknąć późniejszych problemów z utrzymaniem telewizora. Jeśli ściana jest z płyt karton gips, konieczne może być wykonanie dodatkowej konstrukcji z profili aluminiowych lub drewnianej deski. Nie zaleca się zawieszać telewizora naprzeciwko okna, ponieważ wpadające światło słoneczne może przeszkadzać podczas oglądania.
  • Drugim krokiem jest zastanowienie się, w jaki sposób będą ukryte kable. Można to zrobić poprzez wkuwanie kanału kablowego w ścianę, zamontowanie TV gniazdek za telewizorem i dobranie odpowiednio krótkich kabli lub zastosowanie listwy maskującej. Listwa maskująca to najprostszy i najmniej kłopotliwy sposób na ukrycie kabli.
  • Krok trzeci – to wybór odpowiedniej wysokości telewizora i zaznaczenie ołówkiem centralnego punktu ekranu. Wysokość centralnego punktu ekranu powinna odpowiadać wysokości oczu oglądającego. Wartość ta jest indywidualna, ale zazwyczaj najlepsza wysokość to odległość 100-110 cm od podłogi. Jeśli chcesz powiesić telewizor w sypialni, gdzie będziesz mógł oglądać telewizję w łóżku, wybierz miejsce znajdujące się na wysokości około 180 cm od podłogi.
  • Na czwartym etapie prac dokonuje się poziomowania: środek uchwytu do telewizora powinien odpowiadać miejscom zaznaczonym wcześniej na ścianie. Obecnie na rynku są dostępne uchwyty z poziomicą, co znacznie ułatwia wykonanie tego zadania.
  • Montaż telewizora philips na ścianie także obejmuje przygotowanie otworów montażowych za pomocą wiertarki i umieszczenie kołków rozporowych w otworach.
  • Przymocowanie uchwytu telewizora do ściany, wykorzystując śruby i metalowe podkładki, które powinny być dostarczone w komplecie z uchwytem – to przedostatni etap prac.
  • Siódmym i ostatnim etapem jest zawieszenie telewizora na uchwytach. Nie da się tego zrobić samodzielnie, gdyż żeby wykonać montaż telewizora sony bravia na ścianie potrzebna będzie osoba, która pomoże chronić telewizor przed upadkiem. Upewnij się, że rozstaw śrub jest właściwy, a ponadto są dokładnie i stabilnie przykręcone.

Montaż telewizora na ścianie w Łodzi - jaka wysokość?

Żeby zapewnić komfort oglądania telewizji, należy wybrać odpowiednią wysokość zawieszenia telewizora na ścianie. Jeśli planujesz powiesić telewizor na ścianie, ważne jest, aby wiedzieć, na jakiej wysokości zrealizować montaż telewizora na ścianie kartonowo gipsowej w Łodzi.

Aby osiągnąć najlepszy efekt, powinno się wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na szerokość ekranu telewizora i to, z jakiej odległości będziesz oglądać programy telewizyjne. Im większy ekran, tym telewizor powinien być zawieszony wyżej na ścianie. Drugim ważnym czynnikiem jest odległość między telewizorem a kanapą lub krzesłami, na których będziesz oglądana telewizja.

Jeśli zamierzasz zamontować telewizor na ścianie, koniecznie upewnij się, że możesz regulować kąt nachylenia, aby uzyskać najlepszy kąt widzenia. Zaleca się także, aby górna krawędź telewizora była zawieszona na wysokości oczu, biorąc pod uwagę siedzenie na kanapie lub krześle. W praktyce oznacza to, że jeśli chcesz zrealizować montaż telewizora thomson na ścianie w pokoju dziennym, to z reguły najlepszą wysokością jest około 1,2-1,5 m od podłogi.

Dlaczego montaż telewizora na ścianie w Łodzi warto powierzyć specjaliście?

Wybrałeś już telewizor i zastanawiasz się nad tym, czy zrealizować montaż telewizora samodzielnie, czy powierzyć jego wykonanie fachowcom? Jeśli wolisz, by wszystko w Twoim mieszkaniu było dopięte na ostatni guzik, zdecydowanie usługa montaż telewizora na ścianie w Łodzi będzie bardziej odpowiednim rozwiązaniem.

Fachowców, którzy zrealizują montowanie telewizora na ścianie w Łodzi, wyszukasz na portalu Otomistrz. U nas oferty zamieszczają wyłącznie fachowcy, których doświadczenie umożliwi wykonanie montaż telewizora samsung na ścianie, jak i każdej innej marki, niezależnie od wagi telewizora i rodzaju ściany – a to wszystko w minimalnie krótkim czasie.

Ile kosztuje montaz tv na ścianie w Łodzi?

Wieszanie telewizora na ścianie w Łodzi ma cenę, która w dużej mierze jest zależna od poziomu zaawansowania technologii, wykorzystywanej do wyświetlania obrazu na jego ekranie. Oprócz tego, koszt zależy od liczby złączy posiadanych przez telewizor oraz od tego, czy sprzęt posiada funkcję Smart TV. Znaczenie ma również średnica ekranu, gdyż im jest większa, tym dłużej trwa i tym bardziej skomplikowany jest proces montażu telewizora.

Usługa montaż telewizora na ścianie w Łodzi o przekątnej do 50 cali kosztuje średnio od 120 do 160 złotych, podczas gdy w przypadku większych telewizorów, o przekątnej powyżej 50 cali, koszt ten wynosi zazwyczaj od 160 do 200 złotych. Z kolei demontaż starego telewizora oraz przygotowanie ściany pod montaż telewizora na ścianie cena w Łodzi to wydatek wynoszący około 40-70 złotych.

Jak można wywnioskować na podstawie podanych liczb, montaż tv na ścianie cena w Łodzi jest bardzo przystępna: zapłacisz maksymalnie 200-250 złotych, a w efekcie otrzymasz wygodnie i bezpiecznie umieszczony sprzęt, którego oglądanie będzie sprawiało Ci samą przyjemność!

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Montaż telewizora na ścianie w Łodzi na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Montaż telewizora na ścianie w Łodzi należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Montaż telewizora na ścianie w Łodzi?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Montaż telewizora na ścianie w Łodzi starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż telewizora na ścianie w Łodzi jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż telewizora na ścianie w Łodzi jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Montaż telewizora na ścianie w Łodzi?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Montaż telewizora na ścianie w Łodzi ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.