Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Montaż telewizora na ścianie w Łomiankach

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Montaż telewizora na ścianie w Łomiankach w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak działa Otomistrz?

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
1 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
1
0 / dziennie
Wykonawcy blisko Ciebie
Opinie klientów o wykonawcach w Łomiankach
T
Tomek
4.5
Montaż telewizora na ścianie zakończony sukcesem! Precyzyjna praca, solidne podejście. Jestem niezwykle zadowolony. Zdecydowanie polecam!
Średnia ocena klientów:
4.7
W
Witosław
4.8
Profesjonalna i solidna robota! Montaż telewizora na ścianie wykonany szybko i bez problemów. Czuję, że mogę polecić tę usługę innym. Jestem naprawdę zadowolony!
J
Jacek
4.8
Świetne wrażenia z usługi montażu telewizora na ścianie! Rzadko spotykam tak profesjonalne podejście do pracy. Idealnie prosto i mocno, polec...
P
Piotr
5.0
Pełna profeska! Montaż telewizora na ścianie wykonany z najwyższą starannością. Rzadko spotykam tak zaangażowane osoby. Naprawdę, polecam ...
J
Jakub
4.8
Świetna robota! Montaż telewizora na ścianie przeprowadzony szybko i solidnie. Profesjonalizm i zaangażowanie widać na każdym kroku. Serdecznie polecam usługi tego fachowca!
N
Natanael
5.0
Świetna robota! Montaż telewizora na ścianie wykonany szybko i solidnie. Widać, że pan zna się na rzeczy. Z całą pewnością polecam każde...
O
Oktawiusz
4.5
Świetne podejście do realizacji zadania! Montaż telewizora na ścianie wykonany profesjonalnie i szybko. Często korzystam z różnych usług, a...
G
Gniewosz
5.0
Ekspercka usługa! Montaż telewizora na ścianie wykonany precyzyjnie i sprawnie. Świetna robota, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Szczerze polecam!
T
Tomasz
4.5
Świetna robota z montażem telewizora na ścianie! Praca wykonana solidnie, bezproblemowo. Komfort oglądania znacznie poprawiony. Zdecydowanie polecam!