Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Montaż telewizora na ścianie w Piastowie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Montaż telewizora na ścianie w Piastowie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak działa Otomistrz?

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
1 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
385
1 / dziennie
Wykonawcy blisko Ciebie
Opinie klientów o wykonawcach w Piastowie
J
Jan
4.8
Perfekcyjna robota! Montaż telewizora na ścianie zrealizowany bez zarzutu, szybko i solidnie. Cenię taką rzetelność, dzięki za profesjonalizm!
Średnia ocena klientów:
4.8
D
Dorian
4.8
Świetna robota! Montaż telewizora na ścianie przeprowadzony szybko i sprawnie, a profesjonalizm z jakim pracuje osoba wykonująca usługę okazał się niezwykle cenny. Z pełnym przekonaniem polecam!
P
Paskal
4.8
Montaż telewizora na ścianie wykonany perfekcyjnie. Widać, że to robota prawdziwego profesjonalisty. Dbałość o szczegóły i punktualność ...
W
Włodzisław
4.5
Fachowy montaż telewizora na ścianie. Świetna robota, telewizor idealnie się prezentuje. Polecam tego specjalistę każdemu!
P
Piotr
4.8
Świetna robota! Montaż telewizora na ścianie został wykonany wzorowo, z niesamowitą precyzją. Z całym szacunkiem polecam usługi tego fachowca - nie zawiedziecie się!
P
Piotr
4.8
Montaż telewizora na ścianie wykonany przez tego fachowca to czysta perfekcja. Z łatwością poradził sobie z najtrudniejszymi zagadnieniami. Z...
M
Marian
5.0
Profesjonalny montaż telewizora na ścianie dokonany przez Pana. Bardzo zadowolony z dbałości o szczegóły i czystości pracy. Polecam serdecznie!
J
Jacek
4.5
Świetna robota! Montaż telewizora na ścianie odbył się szybko i sprawnie. Cieszymy się doskonałą jakością obrazu. Dziękujemy!
J
Jan
5.0
Perfekcyjna realizacja zadania! Montaż telewizora na ścianie wykonany precyzyjnie i solidnie. Profesjonalizm w każdym calu! Serdecznie polecam tę osobę.