Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Montaż telewizora na ścianie w Pruszkowie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Montaż telewizora na ścianie w Pruszkowie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak działa Otomistrz?

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
1 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
463
1 / dziennie
Wykonawcy blisko Ciebie
Opinie klientów o wykonawcach w Pruszkowie
L
Longin
4.8
Świetna robota! Montaż telewizora na ścianie wykonany perfekcyjnie, szybko i skrupulatnie. Widać, że to osoba z pasją i doświadczeniem. Pole...
Średnia ocena klientów:
4.7
L
Lew
4.5
Świetna robota! Montaż telewizora na ścianie został wykonany precyzyjnie i szybko. Cenię profesjonalizm i skrupulatność w wykonywaniu takich usług. Zdecydowanie polecam!
A
Andrzej
5.0
Profesjonalny montaż telewizora na ścianie wykonany przez Pana! Jakość usługi przerosła moje oczekiwania. Precyzyjnie, solidnie i bez zbędne...
I
Izydor
4.8
Montaż telewizora na ścianie wykonany perfekcyjnie! Robisz swoją robotę z pasją i dokładnością. Niezwykle profesjonalne podejście do klien...
K
Karol
4.5
Montaż telewizora na ścianie wykonany perfekcyjnie. Profesjonalnie, solidnie i bez zbędnych nerwów. Serdecznie polecam tę usługę!
D
Dajmir
4.8
Super usługa montażu telewizora na ścianie! Szybko, sprawnie i dokładnie - naprawdę dobry warsztat pracy. Zasługujesz na duże brawa!
P
Piotr
4.8
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie! Montaż telewizora na ścianie wykonany perfekcyjnie. Serdecznie polecam skorzystanie z usług tego fachowca.
J
Jan
4.8
Świetnie wykonana usługa! Montaż telewizora na ścianie przeprowadzony szybko, bezproblemowo i solidnie. Cenię profesjonalizm i troskę o detal. Serdecznie polecam!
P
Piotr
4.8
Od dawna szukałem kogoś tak profesjonalnego, jak Ty! Montaż telewizora na ścianie wykonany perfekcyjnie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Mocno polecam!