Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
114
3 / dziennie

Montaż telewizora na ścianie Zielona Góra: Wykonawcy blisko mnie

GEC System

Zielona Góra

Nowy

Gazownictwo: - kontrola okresowa kotłów i instalacji gazowej z protokołem, - konserwacja i serwis kotłów gazowych Elektryka:...

M
Marcin Jurasik

Zielona Góra

Nowy

Witam. Wykonuje wszelkiego rodzaju zabudowy meblowe w dużej gamie kolorystycznej . Projekt i wycena DARMOWA. Szybki czas rea...

ALE_MEBLE - Mateusz Ochryniuk

Zielona Góra

Nowy

Jesteśmy zgranym, dwuosobowym zespołem, działającym na rynku już od ponad 10 lat. Mamy doświadczenie w produkcji MEBLI na wy...

Serwis Jacek

Zielona Góra

Nowy

Serwis AGD, złota rączka

Paweł Regiński

Zielona Góra

Nowy

Zajmuje sie montażem mebli na wymiar: kuchnie, szafy, garderoby, meble łazienkowe. Wykonuję łączenie blatów, wycinanie otwor...

M
Marcin Klupczyński

Zielona Góra

Nowy

Zapraszam do kontaktu w kwestiach montazu / serwisu elektryki / IT / elektroniki / automatyki domowej. 695/ 622/ 040

Jerzy Łabuć

Zielona Góra

Nowy

Witam. Zajmuję się wszelkimi pracami wykończeniowymi. Zapraszam do współpracy. Mogę wysłać zdjęcia swoich pracy i opowiedzie...

D
Dariusz Kuzar

Zielona Góra

Nowy

Jestem jednoosobową firmą świadczącą usługi remontowe w zakresie kapitalnych remontach mieszkań, domów oraz innych obiektów....

Krzysztof Nowacki

Zielona Góra

Nowy

Wykończeniem wnętrz zajmuje się już 13 lat a szczególnie układaniem gresu i terakoty szczególnie łazienki ale również szpach...

Montaż telewizora na ścianie Zielona Góra: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Na czym polega usługa montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze?

Złota rączka

Montaż tv na ścianie w Zielonej Górze to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić przestrzeń i uzyskać bardziej estetyczne rozwiązanie niż stojak telewizyjny. Proces montażu telewizora można przedstawić w siedmiu następujących po sobie po kolei etapach, które prezentują się w taki oto sposób:

  • Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiedniego miejsca na ścianie. Najlepiej, jeśli będzie ono zlokalizowane naprzeciwko kanapy lub fotela, z którego będziesz oglądać telewizję. Ważne jest również, aby ściana była wykonana z betonu lub cegieł, by uniknąć późniejszych problemów z utrzymaniem telewizora. Jeśli ściana jest z płyt karton gips, konieczne może być wykonanie dodatkowej konstrukcji z profili aluminiowych lub drewnianej deski. Nie zaleca się zawieszać telewizora naprzeciwko okna, ponieważ wpadające światło słoneczne może przeszkadzać podczas oglądania.
  • Drugim krokiem jest zastanowienie się, w jaki sposób będą ukryte kable. Można to zrobić poprzez wkuwanie kanału kablowego w ścianę, zamontowanie TV gniazdek za telewizorem i dobranie odpowiednio krótkich kabli lub zastosowanie listwy maskującej. Listwa maskująca to najprostszy i najmniej kłopotliwy sposób na ukrycie kabli.
  • Krok trzeci – to wybór odpowiedniej wysokości telewizora i zaznaczenie ołówkiem centralnego punktu ekranu. Wysokość centralnego punktu ekranu powinna odpowiadać wysokości oczu oglądającego. Wartość ta jest indywidualna, ale zazwyczaj najlepsza wysokość to odległość 100-110 cm od podłogi. Jeśli chcesz powiesić telewizor w sypialni, gdzie będziesz mógł oglądać telewizję w łóżku, wybierz miejsce znajdujące się na wysokości około 180 cm od podłogi.
  • Na czwartym etapie prac dokonuje się poziomowania: środek uchwytu do telewizora powinien odpowiadać miejscom zaznaczonym wcześniej na ścianie. Obecnie na rynku są dostępne uchwyty z poziomicą, co znacznie ułatwia wykonanie tego zadania.
  • Montaż telewizora philips na ścianie także obejmuje przygotowanie otworów montażowych za pomocą wiertarki i umieszczenie kołków rozporowych w otworach.
  • Przymocowanie uchwytu telewizora do ściany, wykorzystując śruby i metalowe podkładki, które powinny być dostarczone w komplecie z uchwytem – to przedostatni etap prac.
  • Siódmym i ostatnim etapem jest zawieszenie telewizora na uchwytach. Nie da się tego zrobić samodzielnie, gdyż żeby wykonać montaż telewizora sony bravia na ścianie potrzebna będzie osoba, która pomoże chronić telewizor przed upadkiem. Upewnij się, że rozstaw śrub jest właściwy, a ponadto są dokładnie i stabilnie przykręcone.

Montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze - jaka wysokość?

Żeby zapewnić komfort oglądania telewizji, należy wybrać odpowiednią wysokość zawieszenia telewizora na ścianie. Jeśli planujesz powiesić telewizor na ścianie, ważne jest, aby wiedzieć, na jakiej wysokości zrealizować montaż telewizora na ścianie kartonowo gipsowej w Zielonej Górze.

Aby osiągnąć najlepszy efekt, powinno się wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na szerokość ekranu telewizora i to, z jakiej odległości będziesz oglądać programy telewizyjne. Im większy ekran, tym telewizor powinien być zawieszony wyżej na ścianie. Drugim ważnym czynnikiem jest odległość między telewizorem a kanapą lub krzesłami, na których będziesz oglądana telewizja.

Jeśli zamierzasz zamontować telewizor na ścianie, koniecznie upewnij się, że możesz regulować kąt nachylenia, aby uzyskać najlepszy kąt widzenia. Zaleca się także, aby górna krawędź telewizora była zawieszona na wysokości oczu, biorąc pod uwagę siedzenie na kanapie lub krześle. W praktyce oznacza to, że jeśli chcesz zrealizować montaż telewizora thomson na ścianie w pokoju dziennym, to z reguły najlepszą wysokością jest około 1,2-1,5 m od podłogi.

Dlaczego montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze warto powierzyć specjaliście?

Wybrałeś już telewizor i zastanawiasz się nad tym, czy zrealizować montaż telewizora samodzielnie, czy powierzyć jego wykonanie fachowcom? Jeśli wolisz, by wszystko w Twoim mieszkaniu było dopięte na ostatni guzik, zdecydowanie usługa montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze będzie bardziej odpowiednim rozwiązaniem.

Fachowców, którzy zrealizują montowanie telewizora na ścianie w Zielonej Górze, wyszukasz na portalu Otomistrz. U nas oferty zamieszczają wyłącznie fachowcy, których doświadczenie umożliwi wykonanie montaż telewizora samsung na ścianie, jak i każdej innej marki, niezależnie od wagi telewizora i rodzaju ściany – a to wszystko w minimalnie krótkim czasie.

Ile kosztuje montaz tv na ścianie w Zielonej Górze?

Wieszanie telewizora na ścianie w Zielonej Górze ma cenę, która w dużej mierze jest zależna od poziomu zaawansowania technologii, wykorzystywanej do wyświetlania obrazu na jego ekranie. Oprócz tego, koszt zależy od liczby złączy posiadanych przez telewizor oraz od tego, czy sprzęt posiada funkcję Smart TV. Znaczenie ma również średnica ekranu, gdyż im jest większa, tym dłużej trwa i tym bardziej skomplikowany jest proces montażu telewizora.

Usługa montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze o przekątnej do 50 cali kosztuje średnio od 120 do 160 złotych, podczas gdy w przypadku większych telewizorów, o przekątnej powyżej 50 cali, koszt ten wynosi zazwyczaj od 160 do 200 złotych. Z kolei demontaż starego telewizora oraz przygotowanie ściany pod montaż telewizora na ścianie cena w Zielonej Górze to wydatek wynoszący około 40-70 złotych.

Jak można wywnioskować na podstawie podanych liczb, montaż tv na ścianie cena w Zielonej Górze jest bardzo przystępna: zapłacisz maksymalnie 200-250 złotych, a w efekcie otrzymasz wygodnie i bezpiecznie umieszczony sprzęt, którego oglądanie będzie sprawiało Ci samą przyjemność!

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Montaż telewizora na ścianie w Zielonej Górze ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.