Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Mycie okien w Gdańsku

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Mycie okien w Gdańsku w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
3
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
333
3 / dziennie

Mycie okien Gdańsk: Wykonawcy blisko mnie

Ewelina Nowak

Gdańsk

5.0

Kliner to nowa kameralna firma sprzątająca posiadająca już stałe zaplecze personalne i działająca całkiem inaczej na niż poz...

M
Monika Reszka

Gdańsk

Nowy

Jestem osobą rzetelna swoją pracę traktuje poważnie sprzątam biura i inne pomieszczenia socjalne od ponad 3lat zawsze jestem...

Katarzyna Reszka

Gdańsk

Nowy

Od dwóch lat zajmuje się sprzataniem apartamentów w firmie sprzątającej...

Ewa Marczykowska

Gdańsk

5.0

Zajmuje się sprzątaniem mieszkań i domów. Porządek musi być.

M
Mateusz Misztal

Gdańsk

Nowy

Witam, pracuję w branży od dłuższego czasu, mam za sobą kilka samodzielnych prac, ale pracuję na etacie dopóki nie zdobędę b...

D
Dominika Czernichowska

Gdańsk

5.0

Witam, moja firma świadczy usługi sprzątania . Sprzątamy domy prywatne oraz przedszkola , żadnej pracy się nie boimy ,prężni...

Przemysław Gohr

Gdańsk

Nowy

Witam serdecznie moje przyszłe grono klientów. Od 2019 roku prowadzę działalność usługową, radzę sobie z większymi zleceniam...

NADIA MARSHALKO

Gdańsk

5.0

Jestem szybką i dokładną...jestem punktualna

Arkadiusz BECKER/ Cleaniti.pl

Gdańsk

Nowy

Firma sprzątająca Cleaniti to usługi w wysokim standardzie na terenie Trójmiasta. Firma sprzątająca Cleaniti świadczy profes...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

W ciągu 3 dni

Jaki jest rodzaj budynku, w którym powinna zostać zrealizowana usługa?

lokal użytkowy / usługowy

Jakie okna chcesz umyć?

witryny

Ile okien chcesz umyć?

powyżej 11

Kiedy ostatnio były myte okna?

kilka miesięcy temu

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

nie potrzebuję dodatkowych usług

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

do ustalenia

Opisz zadanie

Budynek biurowy trzypiętrowy, zlecenie na wycenę i mycie okien tylko na pierwszym piętrze od strony ulicy i po bokach budynku. Na załączonym zdjęciu widać akurat napis GDMP na pierwszym piętrze, czyli tym zleconym do wyceny i umycia.

Określ termin realizacji

05.04.2022

Jaki jest rodzaj budynku, w którym powinna zostać zrealizowana usługa?

mieszkanie

Jakie okna chcesz umyć?

zwykłe okna podwójne

Ile okien chcesz umyć?

6 - 10

Kiedy ostatnio były myte okna?

kilka miesięcy temu

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

nie potrzebuję dodatkowych usług

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

ja

Opisz zadanie

Mycie okien Gdańsk: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Charakterystyki świadczenia usługi mycia okien w Gdańsku

Sprzątanie

Firmy z serwisu OTOmistrz mogą zrealizować zarówno mycie ręczne,mycie okien w Gdańsku alpinistyczne, jak i bezdotykowe przy użyciu myjek wysokociśnieniowych. Do świadczenia usług mycia okien na wysokości wykorzystują podnośniki koszowe, drabiny wspinaczkowe, a także zatrudniani są alpiniści przemysłowi ze specjalistycznym sprzętem.
Pracownicy firm z serwisu OTOmistrz szybko i dokładnie czyszczą powłoki szklane, jak i plastikowe przy użyciu atestowanych detergentów.
Późniejsza aplikacja preparatów ochronnych zapewnia długotrwałą czystość okien.
Dodatkowo okna można wyczyścić środkami odpychającymi kurz i brud. Istnieje także możliwość usunięcia żółtych smug z plastiku (nie wliczone w cenę usługi głównej).Usługi mycia wysokich okien w Gdańsku, mycia witryn sklepowych oraz klasycznego mycia szyb świadczymy w oparciu o precyzyjny algorytm działalności:

 1. Pracownik przyjeżdża na obiekt, by dokonać dokładnej oceny wielkości prac;
 2. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, w uzgodnionym wcześniej czasie, pracownicy przyjeżdżają do realizacji zlecenia. Dobór narzędzi i środków czyszczących dokonywany jest z uwzględnieniem rozmiaru okien budynku oraz stopnia ich zanieczyszczenia;
 3. Po zakończeniu czyszczenia usuwane są pozostałości po środkach czyszczących.

Dlaczego firmy z serwisu OTOmistrz warto wybrać do mycia okien w Gdańsku?

Dlaczego firmy z serwisu OTOmistrz warto wybrać do mycia okien w Gdańsku?
Okna umyte w sposób jakościowy nie tylko przepuszczają do pomieszczenia wystarczającą ilość światła, ale także czynią je bardziej przytulnym. Mycie okien w Gdańsku jest niezwykle popularną usługą: liczne przedsiębiorstwa i zatłoczone samochodami ulice, a nawet czynniki atmosferyczne powodują szybkie zapylenie okien od zewnątrz, a wewnątrz do zanieczyszczeń dochodzi kurz domowy.
Mycie okien w Gdańsku odbywa się:

 • W biurach – w zależności od wysokości stosuje się drążki teleskopowe, podnośniki koszowe lub metodę alpinizmu przemysłowego;
 • W domach lub mieszkaniach – zabieg wykonywany kilka razy w roku. Odbywa się od wewnątrz i od zewnątrz.
 • Po remoncie – usuwany jest pył budowlany, ślady kleju, szpachli, materiałów wykończeniowych;
 • W centrach handlowych – zabieg wykonywany okresowo. Wymagane do utrzymania wymaganego stopnia poziomu sanitarno-higienicznego.

Ponadto myjąc szyby dokonywana jest także ich pielęgnacja, co pozwala przedłużyć ich żywotność i zwiększyć wygodę korzystania. Profesjonalne mycie okien plastikowych lub drewnianych odbywa się przy użyciu specjalnych detergentów i sprzętu czyszczącego, które nadają szklanym powierzchniom połysk, pozostawiając je bez smug i zacieków.

Mycie okien Gdańsk

Opady, pył miejski i smog osadzający się na oknach budynków psują ich reprezentacyjny wygląd, dlatego należy je systematycznie eliminować.
Usługę profesjonalnego mycia okien w Gdańsku możesz zamówić w firmie znajdującej się w naszym serwisie OTOmistrz, który gromadzi profesjonalnych alpinistów przemysłowych,
Pracownicy wykonują prace o różnym stopniu skomplikowania i gwarantowana jest skuteczna eliminacja różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym:

 • Dysponujących niezbędnym sprzętem do realizacji wysokiej jakości zleceń.
 • Sztucznych zanieczyszczeń (gazy wytwarzane przez samochody, emisje fabryczne);
 • Zanieczyszczeń naturalnych (opady, kurz, owady, pyłki).

Firmom z naszego serwisu OTOmistrz można zlecić mycie obiektów mieszkalnych, a także handlowych, administracyjnych oraz przemysłowych.

Mycie okien na wysokości

Mycie okien na wysokościach w Gdańsku powoduje sporo komplikacji, gdyż do wykonania tego typu prac należy zapraszać dobrze przygotowane ekipy, posiadające uprawnienia do wykonania alpinistycznego mycia okien.
Takie zezwolenia posiadają między innymi nasi specjaliści z serwisu OTOmistrz, gotowi dokonać mycia przeszkleń w każdym z wieżowców w Gdańsku. Do wysokościowego mycia okien stosują specjalny sprzęt, a także przestrzegają wszystkich wymaganych norm bezpieczeństwa. Ponadto tam, gdzie to jest wymagane, dokonują także mycia teleskopowego.
Cennik mycia dachowych okien w Gdańsku w naszym serwisie OTOmistrz jest jednym z najbardziej przystępnych, a dodatkowo gwarantujemy wysoką jakość realizacji zleceń.

Mycie okien dachowych

Lukarny i okna mansardowe są coraz częściej instalowane zarówno w wiejskich, jak i miejskich domach i mieszkaniach. Jest to wygodne rozwiązanie do tworzenia oświetlenia głównego lub dodatkowego, ale dość często dostęp do takich konstrukcji z lokalu jest ograniczony.
Nawet jeśli świetliki są tworzone przy użyciu samooczyszczającego się szkła, to od czasu do czasu wymagają wysokiej jakości czyszczenia. Zadanie to możesz powierzyć naszym profesjonalistom z serwisu OTOmistrz z dużym doświadczeniem w usuwaniu pyłu organicznego i nieorganicznego z okien dachowych.
Alpiniści przemysłowi z naszego serwisu OTOmistrz posiadają doświadczenie i niezbędny sprzęt do mycia okien dachowych w Gdańsku na dowolnej wysokości, a także stosują wysokiej jakości środki czyszczące, które pozwalają na szybkie i wysokiej jakości sprzątanie.

Mycie okien sklepowych

Jesteś właścicielem lub managerem sklepu? W takim razie zdecydowanie powinieneś zadbać o idealną czystość okien, a profesjonalny zespół sprzątający z serwisu OTOmistrz może Ci w tym pomóc.
Do realizacji każdego zamówienia pracownicy podchodzą indywidualnie, pracują ze wszystkimi typami konstrukcji, skutecznie usuwają różnego rodzaju zabrudzenia, a także traktują powierzchnię gablot specjalnymi środkami pielęgnacyjnymi, które nadają im połysk i działają antystatycznie.
Po takim myciu witryn na szybie nie ma smug ani zacieków, dzięki czemu okna w Twoim sklepie stają się dodatkową reklamą sprzedawanych przez Ciebie produktów! Ponadto nie musisz martwić się o drobiazgi, ponieważ każdy zespół osób sprzątających wybrał już profesjonalny sprzęt i środki czyszczące, niezbędne do przeprowadzenia wysokiej jakości mycia szyb.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Mycie okien w Gdańsku na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Mycie okien w Gdańsku należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Mycie okien w Gdańsku?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Mycie okien w Gdańsku starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Mycie okien w Gdańsku jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Mycie okien w Gdańsku jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Mycie okien w Gdańsku?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Mycie okien w Gdańsku ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.