Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Mycie okien w Lublinie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Mycie okien w Lublinie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
57
3 / dziennie

Mycie okien Lublin: Wykonawcy blisko mnie

T
Tomek Peciak

Lublin

5.0

Montaż mebli złota rączka

W
Wiktoria Dudzińska

Lublin

Nowy

Firma Perfectly Cleaned oferuje usługi: - Sprzątanie podstawowe - Sprzątanie po remoncie - Sprzątanie auta - Mycie okien (my...

Andrzej Woszczyński

Lublin

5.0

Posiadam doświadczenie w zakresie stolarstwa meblowego ( czeladnik ) , ponadto wykonuję różne prace w zakresie prac budowlan...

D
Damian Tatarczak

Lublin

Nowy

Firma zajmuje się już od 10lat kompleksowym wykonczeniem oraz stawianiem obiektów zapraszam na rozmowę oraz uzyskanie naszeg...

Łukasz Kiszka

Lublin

5.0

Dzień dobry Oferuje usługi wyburzeniowe stary piece kafle i wyszystko pracę wyburzeniowe. Stawianie iścian na zewnątrz i wew...

R
Renata Korba

Lublin

Nowy

Mam na imię Renata moja pierwsza praca wykonywałam w zawodzie kasjera pracowałam w Aldiku następnie w Stokrotce później prze...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

24.04.2022

Jaki jest rodzaj budynku, w którym powinna zostać zrealizowana usługa?

dom wielorodzinny

Jakie okna chcesz umyć?

witryny

Ile okien chcesz umyć?

powyżej 10

Kiedy ostatnio były myte okna?

kilka miesięcy temu

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

czyszczenie rolet / żaluzji

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

wykonawca

Opisz zadanie

Okna są duże i wysokie, mają do 6 m wysokości. Specjalista powinien mieć myjkę na wysięgniku, zwyżka nie podjedzie po trawniku.

Mycie okien Lublin: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Charakterystyki świadczenia usługi mycia okien w Lublinie

Sprzątanie

Firmy z serwisu OTOmistrz mogą zrealizować zarówno mycie ręczne,mycie okien w Lublinie alpinistyczne, jak i bezdotykowe przy użyciu myjek wysokociśnieniowych. Do świadczenia usług mycia okien na wysokości wykorzystują podnośniki koszowe, drabiny wspinaczkowe, a także zatrudniani są alpiniści przemysłowi ze specjalistycznym sprzętem.
Pracownicy firm z serwisu OTOmistrz szybko i dokładnie czyszczą powłoki szklane, jak i plastikowe przy użyciu atestowanych detergentów.
Późniejsza aplikacja preparatów ochronnych zapewnia długotrwałą czystość okien.
Dodatkowo okna można wyczyścić środkami odpychającymi kurz i brud. Istnieje także możliwość usunięcia żółtych smug z plastiku (nie wliczone w cenę usługi głównej).Usługi mycia wysokich okien w Lublinie, mycia witryn sklepowych oraz klasycznego mycia szyb świadczymy w oparciu o precyzyjny algorytm działalności:

 1. Pracownik przyjeżdża na obiekt, by dokonać dokładnej oceny wielkości prac;
 2. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, w uzgodnionym wcześniej czasie, pracownicy przyjeżdżają do realizacji zlecenia. Dobór narzędzi i środków czyszczących dokonywany jest z uwzględnieniem rozmiaru okien budynku oraz stopnia ich zanieczyszczenia;
 3. Po zakończeniu czyszczenia usuwane są pozostałości po środkach czyszczących.

Dlaczego firmy z serwisu OTOmistrz warto wybrać do mycia okien w Lublinie?

Dlaczego firmy z serwisu OTOmistrz warto wybrać do mycia okien w Lublinie?
Okna umyte w sposób jakościowy nie tylko przepuszczają do pomieszczenia wystarczającą ilość światła, ale także czynią je bardziej przytulnym. Mycie okien w Lublinie jest niezwykle popularną usługą: liczne przedsiębiorstwa i zatłoczone samochodami ulice, a nawet czynniki atmosferyczne powodują szybkie zapylenie okien od zewnątrz, a wewnątrz do zanieczyszczeń dochodzi kurz domowy.
Mycie okien w Lublinie odbywa się:

 • W biurach – w zależności od wysokości stosuje się drążki teleskopowe, podnośniki koszowe lub metodę alpinizmu przemysłowego;
 • W domach lub mieszkaniach – zabieg wykonywany kilka razy w roku. Odbywa się od wewnątrz i od zewnątrz.
 • Po remoncie – usuwany jest pył budowlany, ślady kleju, szpachli, materiałów wykończeniowych;
 • W centrach handlowych – zabieg wykonywany okresowo. Wymagane do utrzymania wymaganego stopnia poziomu sanitarno-higienicznego.

Ponadto myjąc szyby dokonywana jest także ich pielęgnacja, co pozwala przedłużyć ich żywotność i zwiększyć wygodę korzystania. Profesjonalne mycie okien plastikowych lub drewnianych odbywa się przy użyciu specjalnych detergentów i sprzętu czyszczącego, które nadają szklanym powierzchniom połysk, pozostawiając je bez smug i zacieków.

Mycie okien Lublin

Opady, pył miejski i smog osadzający się na oknach budynków psują ich reprezentacyjny wygląd, dlatego należy je systematycznie eliminować.
Usługę profesjonalnego mycia okien w Lublinie możesz zamówić w firmie znajdującej się w naszym serwisie OTOmistrz, który gromadzi profesjonalnych alpinistów przemysłowych,
Pracownicy wykonują prace o różnym stopniu skomplikowania i gwarantowana jest skuteczna eliminacja różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym:

 • Dysponujących niezbędnym sprzętem do realizacji wysokiej jakości zleceń.
 • Sztucznych zanieczyszczeń (gazy wytwarzane przez samochody, emisje fabryczne);
 • Zanieczyszczeń naturalnych (opady, kurz, owady, pyłki).

Firmom z naszego serwisu OTOmistrz można zlecić mycie obiektów mieszkalnych, a także handlowych, administracyjnych oraz przemysłowych.

Mycie okien na wysokości

Mycie okien na wysokościach w Lublinie powoduje sporo komplikacji, gdyż do wykonania tego typu prac należy zapraszać dobrze przygotowane ekipy, posiadające uprawnienia do wykonania alpinistycznego mycia okien.
Takie zezwolenia posiadają między innymi nasi specjaliści z serwisu OTOmistrz, gotowi dokonać mycia przeszkleń w każdym z wieżowców w Lublinie. Do wysokościowego mycia okien stosują specjalny sprzęt, a także przestrzegają wszystkich wymaganych norm bezpieczeństwa. Ponadto tam, gdzie to jest wymagane, dokonują także mycia teleskopowego.
Cennik mycia dachowych okien w Lublinie w naszym serwisie OTOmistrz jest jednym z najbardziej przystępnych, a dodatkowo gwarantujemy wysoką jakość realizacji zleceń.

Mycie okien dachowych

Lukarny i okna mansardowe są coraz częściej instalowane zarówno w wiejskich, jak i miejskich domach i mieszkaniach. Jest to wygodne rozwiązanie do tworzenia oświetlenia głównego lub dodatkowego, ale dość często dostęp do takich konstrukcji z lokalu jest ograniczony.
Nawet jeśli świetliki są tworzone przy użyciu samooczyszczającego się szkła, to od czasu do czasu wymagają wysokiej jakości czyszczenia. Zadanie to możesz powierzyć naszym profesjonalistom z serwisu OTOmistrz z dużym doświadczeniem w usuwaniu pyłu organicznego i nieorganicznego z okien dachowych.
Alpiniści przemysłowi z naszego serwisu OTOmistrz posiadają doświadczenie i niezbędny sprzęt do mycia okien dachowych w Lublinie na dowolnej wysokości, a także stosują wysokiej jakości środki czyszczące, które pozwalają na szybkie i wysokiej jakości sprzątanie.

Mycie okien sklepowych

Jesteś właścicielem lub managerem sklepu? W takim razie zdecydowanie powinieneś zadbać o idealną czystość okien, a profesjonalny zespół sprzątający z serwisu OTOmistrz może Ci w tym pomóc.
Do realizacji każdego zamówienia pracownicy podchodzą indywidualnie, pracują ze wszystkimi typami konstrukcji, skutecznie usuwają różnego rodzaju zabrudzenia, a także traktują powierzchnię gablot specjalnymi środkami pielęgnacyjnymi, które nadają im połysk i działają antystatycznie.
Po takim myciu witryn na szybie nie ma smug ani zacieków, dzięki czemu okna w Twoim sklepie stają się dodatkową reklamą sprzedawanych przez Ciebie produktów! Ponadto nie musisz martwić się o drobiazgi, ponieważ każdy zespół osób sprzątających wybrał już profesjonalny sprzęt i środki czyszczące, niezbędne do przeprowadzenia wysokiej jakości mycia szyb.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Mycie okien w Lublinie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Mycie okien w Lublinie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Mycie okien w Lublinie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Mycie okien w Lublinie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Mycie okien w Lublinie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Mycie okien w Lublinie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Mycie okien w Lublinie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Mycie okien w Lublinie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.