Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Mycie okien w Poznaniu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Mycie okien w Poznaniu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
3
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
300
3 / dziennie

Mycie okien Poznań: Wykonawcy blisko mnie

V
Vlad Klym

Poznań

Nowy

Sibko i prawidlowo wikonam pracu dlia was za naynizkoy cenoy!

Mkmaxbud Spoo

Poznań

5.0

Sprzątamy w biurach i poza nimi

A
Artur Rajmann

Poznań

Nowy

Witam serdecznie Usługi które m.in. wykonuje: -przewoz os do max 8, transport również kursy miedzynarodowe -układanie paneli...

D
Dariusz Ligocki

Poznań

Nowy

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych którzy szukają wykonawcy usług budowlanych instalacyjnych hydraulicznych...

Firma sprzątająca Timtem Tymur Honcharov

Poznań

5.0

Czystość -to jest zdrowie , zamów zdrowie swoim bliskim, personelu i podwładnym !Firma sprzątająca Timtem-obsługujemy Gdynia...

M
Milosz P&M Poznań

Poznań

Nowy

Dzień dobry. Działamy w branży budowlanej od 10 lat. Posiadamy ogromne doświadczenie w remontach mieszkań pod klucz a także...

Marta Hellwig

Poznań

Nowy

Jesteśmy firmą rodzinną z bogatym doświadczeniem, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: sprzątanie biur, mieszkań, dom...

M
Mateusz Rubaj

Poznań

Nowy

Od najmłodszych lat próbowałem po trochu to różnych prac od stolarki i budownictwa po montaż i produkcję reklam . Posiadam d...

D
Dorota Korda

Poznań

Nowy

Lubię sprzątać,myć okna ale nie pracowałam w tym zawodzie

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

W ciągu 3 dni

Jaki jest rodzaj budynku, w którym powinna zostać zrealizowana usługa?

lokal użytkowy / usługowy

Jakie okna chcesz umyć?

zwykłe okna pojedyncze

Ile okien chcesz umyć?

2 - 5

Kiedy ostatnio były myte okna?

miesięc temu

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

nie potrzebuję dodatkowych usług

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

wykonawca

Opisz zadanie

Określ termin realizacji

25.03.2022

Jaki jest rodzaj budynku, w którym powinna zostać zrealizowana usługa?

mieszkanie

Jakie okna chcesz umyć?

inne (opiszę w ostatnim kroku)

Ile okien chcesz umyć?

2 - 5

Kiedy ostatnio były myte okna?

kilka miesięcy temu

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

mycie parapetów

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

wykonawca

Opisz zadanie

Mycie okien Poznań: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Charakterystyki świadczenia usługi mycia okien w Poznaniu

Sprzątanie

Firmy z serwisu OTOmistrz mogą zrealizować zarówno mycie ręczne,mycie okien w Poznaniu alpinistyczne, jak i bezdotykowe przy użyciu myjek wysokociśnieniowych. Do świadczenia usług mycia okien na wysokości wykorzystują podnośniki koszowe, drabiny wspinaczkowe, a także zatrudniani są alpiniści przemysłowi ze specjalistycznym sprzętem.
Pracownicy firm z serwisu OTOmistrz szybko i dokładnie czyszczą powłoki szklane, jak i plastikowe przy użyciu atestowanych detergentów.
Późniejsza aplikacja preparatów ochronnych zapewnia długotrwałą czystość okien.
Dodatkowo okna można wyczyścić środkami odpychającymi kurz i brud. Istnieje także możliwość usunięcia żółtych smug z plastiku (nie wliczone w cenę usługi głównej).Usługi mycia wysokich okien w Poznaniu, mycia witryn sklepowych oraz klasycznego mycia szyb świadczymy w oparciu o precyzyjny algorytm działalności:

 1. Pracownik przyjeżdża na obiekt, by dokonać dokładnej oceny wielkości prac;
 2. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, w uzgodnionym wcześniej czasie, pracownicy przyjeżdżają do realizacji zlecenia. Dobór narzędzi i środków czyszczących dokonywany jest z uwzględnieniem rozmiaru okien budynku oraz stopnia ich zanieczyszczenia;
 3. Po zakończeniu czyszczenia usuwane są pozostałości po środkach czyszczących.

Dlaczego firmy z serwisu OTOmistrz warto wybrać do mycia okien w Poznaniu?

Dlaczego firmy z serwisu OTOmistrz warto wybrać do mycia okien w Poznaniu?
Okna umyte w sposób jakościowy nie tylko przepuszczają do pomieszczenia wystarczającą ilość światła, ale także czynią je bardziej przytulnym. Mycie okien w Poznaniu jest niezwykle popularną usługą: liczne przedsiębiorstwa i zatłoczone samochodami ulice, a nawet czynniki atmosferyczne powodują szybkie zapylenie okien od zewnątrz, a wewnątrz do zanieczyszczeń dochodzi kurz domowy.
Mycie okien w Poznaniu odbywa się:

 • W biurach – w zależności od wysokości stosuje się drążki teleskopowe, podnośniki koszowe lub metodę alpinizmu przemysłowego;
 • W domach lub mieszkaniach – zabieg wykonywany kilka razy w roku. Odbywa się od wewnątrz i od zewnątrz.
 • Po remoncie – usuwany jest pył budowlany, ślady kleju, szpachli, materiałów wykończeniowych;
 • W centrach handlowych – zabieg wykonywany okresowo. Wymagane do utrzymania wymaganego stopnia poziomu sanitarno-higienicznego.

Ponadto myjąc szyby dokonywana jest także ich pielęgnacja, co pozwala przedłużyć ich żywotność i zwiększyć wygodę korzystania. Profesjonalne mycie okien plastikowych lub drewnianych odbywa się przy użyciu specjalnych detergentów i sprzętu czyszczącego, które nadają szklanym powierzchniom połysk, pozostawiając je bez smug i zacieków.

Mycie okien Poznań

Opady, pył miejski i smog osadzający się na oknach budynków psują ich reprezentacyjny wygląd, dlatego należy je systematycznie eliminować.
Usługę profesjonalnego mycia okien w Poznaniu możesz zamówić w firmie znajdującej się w naszym serwisie OTOmistrz, który gromadzi profesjonalnych alpinistów przemysłowych,
Pracownicy wykonują prace o różnym stopniu skomplikowania i gwarantowana jest skuteczna eliminacja różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym:

 • Dysponujących niezbędnym sprzętem do realizacji wysokiej jakości zleceń.
 • Sztucznych zanieczyszczeń (gazy wytwarzane przez samochody, emisje fabryczne);
 • Zanieczyszczeń naturalnych (opady, kurz, owady, pyłki).

Firmom z naszego serwisu OTOmistrz można zlecić mycie obiektów mieszkalnych, a także handlowych, administracyjnych oraz przemysłowych.

Mycie okien na wysokości

Mycie okien na wysokościach w Poznaniu powoduje sporo komplikacji, gdyż do wykonania tego typu prac należy zapraszać dobrze przygotowane ekipy, posiadające uprawnienia do wykonania alpinistycznego mycia okien.
Takie zezwolenia posiadają między innymi nasi specjaliści z serwisu OTOmistrz, gotowi dokonać mycia przeszkleń w każdym z wieżowców w Poznaniu. Do wysokościowego mycia okien stosują specjalny sprzęt, a także przestrzegają wszystkich wymaganych norm bezpieczeństwa. Ponadto tam, gdzie to jest wymagane, dokonują także mycia teleskopowego.
Cennik mycia dachowych okien w Poznaniu w naszym serwisie OTOmistrz jest jednym z najbardziej przystępnych, a dodatkowo gwarantujemy wysoką jakość realizacji zleceń.

Mycie okien dachowych

Lukarny i okna mansardowe są coraz częściej instalowane zarówno w wiejskich, jak i miejskich domach i mieszkaniach. Jest to wygodne rozwiązanie do tworzenia oświetlenia głównego lub dodatkowego, ale dość często dostęp do takich konstrukcji z lokalu jest ograniczony.
Nawet jeśli świetliki są tworzone przy użyciu samooczyszczającego się szkła, to od czasu do czasu wymagają wysokiej jakości czyszczenia. Zadanie to możesz powierzyć naszym profesjonalistom z serwisu OTOmistrz z dużym doświadczeniem w usuwaniu pyłu organicznego i nieorganicznego z okien dachowych.
Alpiniści przemysłowi z naszego serwisu OTOmistrz posiadają doświadczenie i niezbędny sprzęt do mycia okien dachowych w Poznaniu na dowolnej wysokości, a także stosują wysokiej jakości środki czyszczące, które pozwalają na szybkie i wysokiej jakości sprzątanie.

Mycie okien sklepowych

Jesteś właścicielem lub managerem sklepu? W takim razie zdecydowanie powinieneś zadbać o idealną czystość okien, a profesjonalny zespół sprzątający z serwisu OTOmistrz może Ci w tym pomóc.
Do realizacji każdego zamówienia pracownicy podchodzą indywidualnie, pracują ze wszystkimi typami konstrukcji, skutecznie usuwają różnego rodzaju zabrudzenia, a także traktują powierzchnię gablot specjalnymi środkami pielęgnacyjnymi, które nadają im połysk i działają antystatycznie.
Po takim myciu witryn na szybie nie ma smug ani zacieków, dzięki czemu okna w Twoim sklepie stają się dodatkową reklamą sprzedawanych przez Ciebie produktów! Ponadto nie musisz martwić się o drobiazgi, ponieważ każdy zespół osób sprzątających wybrał już profesjonalny sprzęt i środki czyszczące, niezbędne do przeprowadzenia wysokiej jakości mycia szyb.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Mycie okien w Poznaniu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Mycie okien w Poznaniu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Mycie okien w Poznaniu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Mycie okien w Poznaniu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Mycie okien w Poznaniu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Mycie okien w Poznaniu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Mycie okien w Poznaniu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Mycie okien w Poznaniu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.