Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Naprawa kuchenek w Katowicach

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Naprawa kuchenek w Katowicach w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
102
3 / dziennie

Naprawa kuchenek Katowice: Wykonawcy blisko mnie

M
Mateusz Piatkowiak

Katowice

Nowy

Witam Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w usługach remontowo budowlanych. Działamy na terenie Śląska, głównie w obrębie Ka...

Krzysztof Pawłowski

Katowice

Nowy

Wykonujemy wszelkiego rodzaju remonty mieszkań, biur, lokali, budynków użyteczności publicznej, pomieszczeń technicznych. Us...

Ł
Łukasz Matyszczak

Katowice

Nowy

Witam! Doradzam i pomagam w podjęciu decyzji. Pracuję cicho, czysto i kameralnie. Pracuję solidnie i uczciwie. Oprócz tego w...

Naprawa kuchenek Katowice: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Osobliwości realizacji usługi naprawy kuchenek w Katowicach

Instalacje, naprawa i serwis

Prace nad naprawą usterek występujących w kuchenkach odbywają się w kilku etapach:

 • Klient kontaktuje się z naszym serwisem, wniosek można wysłać za pomocą formularza online lub złożyć dzwoniąc do naszych managerów;
 • Pracownik naszego serwisu przetwarza zgłoszenie i przekazuje je do osoby naprawiającej, która oddzwania do klienta w celu omówienia wszystkich szczegółów oraz uzgodnienia terminu i miejsca zlecenia;
 • W określonym czasie pracownik przybywa do obiektu i przeprowadza diagnostykę płyty, jeśli zakup dodatkowych części nie jest wymagany do rozwiązania problemu, usuwa awarię;
 • Prowadzone są prace naprawcze, które z reguły nie trwają dłużej niż kilka godzin;
 • W niektórych przypadkach realizacja prac naprawczych zostaje przełożona na inny termin ze względu na konieczność zakupu uszkodzonej niedziałającej części;
 • Wszystkie wykonane prace, jak i wymienione części są objęte gwarancją.

Specjaliści OTOmistrz dopasowują się do klientów, co oznacza, że po ustaleniu odpowiedniego dla klienta terminu przyjeżdżają pod wskazany adres. Dojazd do klienta jest wliczony w cenę, natomiast cennik świadczenia usług jest bardzo konkurencyjny w odniesieniu do innych serwisów. Naprawy przeprowadzane są szybko, najczęściej w tym samym dniu, co zgłoszenie zlecenia. W swojej pracy nasi wykonawcy wykorzystują części zamienne tylko od sprawdzonych firm. Jeśli potrzebujesz naprawy kuchenki w Katowicach – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dlaczego wybrać naszych specjalistów dla naprawy kuchenek w Katowicach?

Fachowa naprawa kuchenek w Katowicach, realizowana przez fachowców z serwisu OTOmistrz, obejmuje szeroki zakres usług. Można im zlecić usunięcie zróżnicowanych usterek:

 • Piekarnik nie nagrzewa się. Najczęściej taki stan rzeczy jest spowodowany przez zegar lub termostat. W takiej sytuacji warto sprawdzić czy zegar jest ustawiony. W zależności od tego, czy mamy do czynienia z zegarem mechanicznym lub elektrycznym, trzeba w przypadku mechanicznego – ustawić pozycję inną niż zero, elektrycznego – ustawić go zgodnie z instrukcją w taki sposób, by nie migał. Jeśli chodzi o termostat – przy jego włączaniu powinno być słyszalne kliknięcie.
 • Piekarnik powoduje, że ciasto jest niedopieczone. Problemem jest najczęściej niedopieczony spód wypieku, co może wskazywać na przepalenie dolnej grzałki. Taka usterka zdarza się bardzo często w piekarnikach różnych firm.
 • Występują problemy z temperaturą. Wówczas powodem jest awaria termostatu. Warto też w takiej sytuacji zbadać grzałki piekarnika, ponieważ wina może też leżeć po ich stronie.
 • Wybijanie bezpieczników. Tutaj przyczyna może tkwić we wszystkim – może to być np. przepalona grzałka, słabe styki przewodów, zalanie łącznika. Należy dokonać sprawdzenia.
 • Brak włączania się płyty ceramicznej lub indukcyjnej. Przed pierwszym uruchomieniem niezbędne jest zapoznanie się z instrukcją obsługi. Jeśli wszystkie działania są wykonywane poprawnie, problem może występować z powodu nieprawidłowego podłączenia płyty przez instalatora.
 • Po jednej ze stron płyty nie działają pola. Płytę elektryczną podłącza się na dwie fazy, które zasilają po jednej ze stron płyty. Jeśli zatem dojdzie do wybicia bezpieczników jednej z faz, jedna połowa płyty może nie działać. Może również nie działać piekarnik podpięty do wybitej fazy.
 • Słabe płomienie. W trakcie gotowania często dochodzi o zalewania palników, co może powodować zatkanie dysz, a w efekcie daje to słaby płomień lub brak występowania płomienia.
 • Płomień w palniku nie utrzymuje się. Jest to problem występujący w płytach z zabezpieczeniem przeciwwypływowym. W takim przypadku powinna zostać sprawdzona termopara, jeżeli nie ma w niej usterki, wtedy do wymiany lub naprawy będzie zawór.

Naprawa kuchenek gazowych

Kuchenki gazowe są coraz rzadziej spotykane w domach w Katowicach, a mimo to wiele osób tradycyjnie preferuje ten rodzaj kuchenek. Naprawa kuchenki gazowej to usługa, na którą jest dosyć duże zapotrzebowanie w stolicy, a najlepszy serwis kuchenek gazowych tradycyjnie świadczą wykonawcy z serwisu OTOmistrz. Można im zlecić zarówno tak niezbędną dla każdego właściciela usługę czyszczenia dysz w kuchence gazowej, jak i wykonanie bardziej skomplikowanych prac, w tym wymianę elementów zapewniających niezawodne funkcjonowanie urządzenia. Po realizacji czyszczenia iskrownika w kuchence gazowej lub innych prac każdemu klientowi obowiązkowo udzielamy gwarancji na zrealizowane usługi i wymienione części.

Naprawa kuchenek elektrycznych

Naprawa kuchenek elektrycznych, realizowana przez specjalistów z OTOmiostrz w Katowicach, to doskonała alternatywa zakupu nowego urządzenia! Naprawie mogą ulec zarówno elementy grzewcze, jak i sensoryczne, często wykorzystywane w nowoczesnym kuchenkach elektrycznych. Istnieje też możliwość naprawy zegara, minutnika, piekarnika, lampek itp., a ponadto w razie potrzeby wymieniamy zepsute części urządzenia na nowe, odnawiamy lub wymieniamy szklaną powierzchnię kuchenki itp. Naszym wykonawcom można również powierzyć naprawę kuchenek gazowo-elektrycznych: posiadają sprzęt, który jest niezbędny do realizacji tego typu zleceń, a w razie potrzeby mogą zamówić części do wymiany u właściwego producenta, tym samym gwarantując nie tylko wysokiej jakości, ale i naprawdę tanią naprawę kuchenki elektrycznej.

Naprawa kuchenek indukcyjnych

Usługa standardowej i pilnej naprawy kuchenek indukcyjnych, świadczona przez wykonawców OTOmistrz w Katowicach, cieszy się dużą popularnością. Nic w tym dziwnego: pozwala to uniknąć nowego zakupu drogiego urządzenia i przywrócić pełną funkcjonalność zepsutego, a wszystko to w naprawdę przystępnej cenie. Przez fachowców OTOmistrz może również zostać zrealizowana naprawa kuchenek mikrofalowych oraz wymiana dysz w kuchence, a wszystko to na podstawie przejrzystego cennika, z którym można zapoznać się na naszej stronie internetowej. Fachowcy OTOmistrz w Katowicach mogą skutecznie rozwiązać takie oto problemy:

 • Zaprzestanie funkcjonowania kuchenki w wyniku skoków mocy elektrycznej;
 • Nieprawidłowe podłączenie kuchenki;
 • Uszkodzenie szkła lub elementów sterujących itp.

Dokładnie wiedzą, jak zbudowane są płyty indukcyjne i na jakich zasadach funkcjonują, co pozwala każdemu klientowi zagwarantować najlepsze efekty ich naprawy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Naprawa kuchenek w Katowicach na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Naprawa kuchenek w Katowicach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Naprawa kuchenek w Katowicach?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Naprawa kuchenek w Katowicach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Naprawa kuchenek w Katowicach jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Naprawa kuchenek w Katowicach jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Naprawa kuchenek w Katowicach?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Naprawa kuchenek w Katowicach ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.