Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Naprawa lodówek w Katowicach

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Naprawa lodówek w Katowicach w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
87
3 / dziennie

Naprawa lodówek Katowice: Wykonawcy blisko mnie

Krzysztof Pawłowski

Katowice

Nowy

Wykonujemy wszelkiego rodzaju remonty mieszkań, biur, lokali, budynków użyteczności publicznej, pomieszczeń technicznych. Us...

Ł
Łukasz Matyszczak

Katowice

Nowy

Witam! Doradzam i pomagam w podjęciu decyzji. Pracuję cicho, czysto i kameralnie. Pracuję solidnie i uczciwie. Oprócz tego w...

M
Mateusz Piatkowiak

Katowice

Nowy

Witam Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w usługach remontowo budowlanych. Działamy na terenie Śląska, głównie w obrębie Ka...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

25.03.2023

Jaki rodzaj urządzenia wymaga naprawy?

lodówko-zamrażarka

Jakie problemy zauważasz w funkcjonowaniu urządzenia?

ulotnienie się freonu

Jaki rodzaj sprzęt posiadasz?

w zabudowie

Wybierz markę sprzętu, który wymaga naprawy

Bosch

Jaki jest model urządzenia

nie wiem

Czy urządzenie obejmuje gwarancja?

nie, okres gwarancji wygasł

Czy wykonawca powienien dostarczyć niezbędne części zamienne?

tak

Podaj ilość jednostek, potrzebujących naprawy lub podłączenia:

1

Opisz zadanie

Naprawa lodówek Katowice: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Jak specjaliści OTOmistrz świadczą usługę naprawy lodówek w Katowicach

Instalacje, naprawa i serwis

W jakich sytuacjach warto zwrócić się o pomoc do fachowców z naszego serwisu w Katowicach? Oto najczęstsze usterki, które może naprawić tylko doświadczony fachowiec:

 • Niewystarczające chłodzenie produktów;
 • Gruba warstwa lodu w zamrażarce;
 • Mocno słyszalny hałas w trakcie pracy urządzenia;
 • Przeciek freonu;
 • Nie funkcjonujący wentylator;
 • Niepoprawne działanie sterowników elektronicznych.

Żadnej z tych usterek nie zalecamy próbować eliminować samodzielnie.
Jesteśmy godni Twojego wyboru, ponieważ:

 • Pomyślnie angażujemy się w naprawę lodówek na terenie miasta od ponad 5 lat;
 • Oferujemy rozsądne ceny nawet na skomplikowane naprawy;
 • Wykonujemy prace naprawcze w domu lub biurze klienta;
 • Zapewniamy możliwość naprawy sprzętu chłodniczego w dniu złożenia zamówienia;
 • Używamy oryginalnych części i materiałów naprawczych;
 • Diagnostyka urządzenia realizowana jest bezpłatnie;
 • Na wszystkie zrealizowane usługi obowiązkowo udzielamy gwarancji.

Dlaczego wybrać naszych specjalistów dla naprawy lodówek w Katowicach?

Nowoczesne lodówki są maksymalnie niezawodne, a jeśli korzystanie z nich odbywa się w sposób zgodny z zaleceniami producenta, sprawnie działają przez długi czas. Naprawa lodówek w Katowicach wymaga wiedzy i rozumienia zasad funkcjonowania takich urządzeń. W praktyce specjaliści OTOmistrz w Katowicach często mają do czynienia z usuwaniem zróżnicowanych usterek związanych z konsekwencjami systematycznych naruszeń przez użytkowników zaleceń korzystania z lodówek, a także w przypadku skutków oddziaływania czynników zewnętrznych, takich jak na przykład niestabilne napięcie elektryczne. Sprzęt elektroniczny jest bardzo wrażliwy na gwałtowne zmiany napięcia w sieci elektrycznej, których częste występowanie może prowadzić do zepsucia lodówki.
Jeden z kierunków działalności naszych partnerów to naprawa lodówek Samsung w Katowicach. Chociaż ogólnie uważane są za jedne z najbardziej niezawodnych, od czasu do czasu mogą zawieść swojego właściciela. Problemem jest także to, że sprzęt Samsung zwykle ma duże rozmiary, a więc trudno go przetransportować do centrum serwisowego. Dlatego świetnym rozwiązaniem stanie się usługa naprawy lodówek Samsung w domu klienta, świadczona przez fachowców OTOmistrz w Katowicach i okolicach.

Naprawa lodówek w Katowicach

Serwis lodówek Samsung, Whirlpool i innych popularnych marek w Katowicach może kosztować naprawdę dużo. Jednak nie w przypadku wykonawców z OTOmistrz! Każdemy klientowi gwarantujemy połączenie przystępnych kosztów realizacji zleceń o dowolnym poziomie skomplikowania, udzielamy gwarancji na zrealizowane prace, stosujemy w trakcie napraw oryginalne detale lub ich najlepsze odpowiedniki. Nasi specjaliści na naszym serwisie chętnie podejmują się realizacji nawet tak złożonych zleceń, jak naprawa lodówek absorpcyjnych. Wszystkie usługi świadczone są w domu u klienta, dbając o jego wygodę: nie trzeba przywozić lodówki do naszego serwisu, sami przyjeżdżamy pod wskazany adres w Katowicach, mając ze sobą sprzęt do diagnostyki i naprawy. Nasz serwis lodówek Samsung, Bosch i innych marek to gwarancja przystępnej ceny i wysokiej jakości każdej naprawy!

Wymiana termostatu w lodówce w Katowicach

Termostat to kluczowy element każdej lodówki, za pomocą którego kontrolowana jest temperatura wewnątrz urządzenia. W pewnych momentach termostat wysyła sygnały do silnika-sprężarki, aby włączyć/wyłączyć tryb chłodzenia w komorach lodówki, a tym samym utrzymuje temperaturę wewnątrz urządzenia. W elektromechanicznych modelach lodówek termostat jest mechanizmem kontroli temperatury z czujnikiem temperatury.
W modelach lodówek ze sterowaniem elektronicznym rolę termostatu pełni moduł sterujący i czujnik temperatury, który jest konwencjonalnym termistorem. Niestety, każdy z tych dwóch typów termostatów może ulec nagłemu zepsuciu. W takiej sytuacji wymianę termostatu w lodówce najlepiej powierzyć fachowcom naszej firmy. Wykonawcy z OTOmistrz szybko i skutecznie realizują wymianę termostatu w lodówkach Electrolux i innych znanych marek. Zdecydowanym atutem współpracy z naszym serwisem jest przystępna cena wymiany termostatu w lodówkach Whirlpool oraz przystępny koszt napełniania lodówek freonem.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Naprawa lodówek w Katowicach na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Naprawa lodówek w Katowicach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Naprawa lodówek w Katowicach?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Naprawa lodówek w Katowicach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Naprawa lodówek w Katowicach jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Naprawa lodówek w Katowicach jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Naprawa lodówek w Katowicach?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Naprawa lodówek w Katowicach ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.