Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Naprawa sprzętu AGD w Katowicach

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Naprawa sprzętu AGD w Katowicach w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
111
3 / dziennie

Naprawa sprzętu AGD Katowice: Wykonawcy blisko mnie

Ł
Łukasz Matyszczak

Katowice

Nowy

Witam! Doradzam i pomagam w podjęciu decyzji. Pracuję cicho, czysto i kameralnie. Pracuję solidnie i uczciwie. Oprócz tego w...

Krzysztof Pawłowski

Katowice

Nowy

Wykonujemy wszelkiego rodzaju remonty mieszkań, biur, lokali, budynków użyteczności publicznej, pomieszczeń technicznych. Us...

M
Mateusz Piatkowiak

Katowice

Nowy

Witam Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w usługach remontowo budowlanych. Działamy na terenie Śląska, głównie w obrębie Ka...

Naprawa sprzętu AGD Katowice: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Serwisowanie sprzętu AGD w Katowicach

Instalacje, naprawa i serwis

Serwis AGD w Katowicach to usługa często zamawiana przez klientów indywidualnych i korporacyjnych. Jeśli posiadasz drogi sprzęt wymagający naprawy, zachęcamy zwrócić szczególną uwagę na ofertę specjalistów oferujących usługę diagnostyki i naprawy sprzętu we własnych centrach serwisowych.
Dokładny algorytm prac zweryfikowany przez lata pomyślnej realizacji zamówień umożliwia zapewnienie bezpieczeństwa i jakości prac naprawczych: najpierw każdy sprzęt jest wysyłany do dokładnej diagnozy, gdzie za pomocą specjalnego sprzętu fachowcy znajdują przyczynę awarii. Profesjonalne i szybkie podejście do wyeliminowania nawet najdrobniejszych usterek to doskonała alternatywa wobec samodzielnych napraw lub zakupu nowego sprzętu.

Dlaczego warto zamówić u nas naprawę sprzętu AGD

Potrzebujesz naprawy sprzętu AGD w Katowicach? Kontaktując się z fachowcami działającymi na własną rękę lub firmami świadczącymi usługi otrzymujesz takie korzyści:

  • Fachowcy pracują 7 dni w tygodniu, a zamówienia online są przyjmowane przez całą dobę;
  • W razie potrzeby klienci mogą uzyskać nie tylko usługi naprawy, ale także konsultacji i pomocy w wyborze części wymiennych;
  • Fachowcy mogą zakupić niezbędne części wymienne i dostarczyć je do miejsca realizacji zlecenia w ustalonych z klientem terminach;
  • Fachowcom można powierzyć zarówno remont drobnego, jak i dużego sprzętu AGD, w tym pralek, okapów kuchennych, kuchenek gazowych i podgrzewaczy wody, klimatyzatorów;
  • Przystępny cennik naprawy sprzętu AGD w Katowicach;
  • Udzielenie gwarancji na wszystkie zrealizowane prace;
  • Dojazd fachowców pod adres klienta w Katowicach i okolicach miasta.

Naprawa sprzętu AGD

Zakres prac dotyczący naprawy sprzętu AGD w Katowicach może obejmować:

  • Naprawę przed sprzedażową;
  • Naprawę pogwarancyjną.

Za pomocą naszego portalu łatwo zlecisz naprawę odkurzaczy, piekarników, pralek i innego sprzętu w Katowicach. Ponadto fachowcy chętnie podejmą się zleceń związanych z serwisem AGD takich marek: Siemens, Philips, Bosch, Samsung i innych znanych producentów, jak również urządzeń od mniej znanych polskich i zagranicznych firm. Większość zleceń jest realizowana bezpośrednio w domu u klienta, jednak naprawa dużego sprzętu AGD w centrach serwisowych także jest możliwa – warto dowiedzieć się o takiej opcji bezpośrednio u fachowca, któremu chcesz powierzyć wykonanie zlecenia.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Naprawa sprzętu AGD w Katowicach na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Naprawa sprzętu AGD w Katowicach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Naprawa sprzętu AGD w Katowicach?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Naprawa sprzętu AGD w Katowicach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Naprawa sprzętu AGD w Katowicach jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Naprawa sprzętu AGD w Katowicach jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Naprawa sprzętu AGD w Katowicach?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Naprawa sprzętu AGD w Katowicach ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.