Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Naprawa telewizorów w Zielonej Górze

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Naprawa telewizorów w Zielonej Górze w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
6
3 / dziennie

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

06.10.2022

Jaka jest marka i model telewizora, który wymaga naprawy?

"Kruger & Matz 43" seria A, DVB-T2/s2FHD smart

Jakie problemy zauważasz w funkcjonowaniu urządzenia?

nie włącza się / samo się restartuje

Jaki rodzaj telewizora posiadasz?

LED / LCD / OLED

Wybierz markę sprzętu, który wymaga naprawy

FHD smart

Jaki jest model urządzenia

nie wiem

Ile cali ma telewizor?

41 – 55 cali

Czy urządzenie obejmuje gwarancja?

nie, okres gwarancji wygasł

W jakim miejscu powinna zostać zrealizowana naprawa?

u mnie

Czy potrzebujesz transportu do dostarczania sprzętu?

dostarczę sprzęt do serwisu

Podaj ilość jednostek, potrzebujących naprawy lub podłączenia:

1

Opisz zadanie

Naprawa telewizorów Zielona Góra: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Dlaczego warto się zdecydować na naprawę telewizora w Zielonej Górze?

Instalacje, naprawa i serwis

Problemy z jakością obrazu lub dźwięku, czy też całkowity ich brak, albo jakiekolwiek inne nieprawidłowości w działaniu, mówią o konieczności zgłoszenia do naprawy telewizora w Zielonej Górze.
Zakup nowego telewizora może sporo kosztować, natomiast naprawa w Zielonej Górzebardzo często pozwala zaoszczędzić własny budżet. Są przypadki beznadziejne, ale przynajmniej trzeba sięgnąć po fachową poradę, żeby się o tym dowiedzieć.
Dobrej porady może udzielić doświadczony i uczciwy specjalista, który nie owija w bawełnę. Znalezienie odpowiedniej osoby może zająć dużo czasu i nerwów, dlatego warto zgłosić swój problem na naszej platformie, a najlepsi specjaliści sami się niezwłocznie odezwą.
Wykonawcy współpracujący z nami mają wieloletnie doświadczenie w naprawach różnego rodzaju telewizorów w Zielonej Górze, niezależnie od marki.

Jakość naprawy telewizorów i rozsądne ceny na OTOmistrz w Zielonej Górze

Wykonawcy współpracujące z naszym serwisem są w stanie szybko poradzić sobie nawet z najtrudniejszą awarią TV. Mają bogate doświadczenie naprawy telewizorów LCD, LED i plazmowych, wszystkich znanych marek. Również znają się na naprawach TV mniej popularnych producentów, dzięki czemu są w stanie radzić sobie z każdą awarią niezależnie od typu, marki i złożoności sprzętu.
Specjaliści zarejestrowani na naszej platformie w Zielonej Górze wyróżniają się wśród innych:

 • Możliwością wyjazdu do klienta;
 • Wysokim poziomem profesjonalizmu i odpowiedzialności;
 • Wykonaniem w krótkich terminach i przystępnych cenach naprawy telewizorów;
 • Gwarancją jakości na wszelkie prace naprawcze.

Wymiana matrycy w telewizorze

Telewizor jest jednym z głównych urządzeń gospodarstwa domowego, dlatego jego awaria tak wiele dla nas znaczy, w Zielonej Górze jednym z najczęściej spotykanych powodów jest awaria matrycy. Ile czasu zajmuje wymiana matrycy w telewizorze i cena naprawy — to główne pytania, które interesują właścicieli niedziałającego sprzętu. Nasi wykonawcy w Zielonej Górze gwarantują szybką naprawę telewizora, a także przystępny koszt wymiany matrycy.
Specjaliści z naszego portalu podejmują się wymiany matryc w telewizorach LCD oraz LED. Mają w ofercie matrycy różnych rozmiarów i rodzajów. Przed realizacją zlecenia najpierw przeprowadzają przegląd, by określić, będzie to wymianą diody LED lub matrycy TV. Również doradzą, czy jest taka wymiana w danym przypadku opłacalna. Według tego określą termin wykonania i cenę.

Naprawa matrycy w telewizorze

Wykonawcy z naszej platformy w Zielonej Górze oferują usługi naprawy różnych rodzajów matryc, między innymi LED. Ekran jest głównym elementem każdego nowoczesnego telewizora. Usterka matrycy prowadzi do pogorszenia jakości obrazu, przez to, oglądanie telewizji nie sprawia żadnej przyjemności lub jest niemożliwe. Profesjonalna naprawa matrycy pomoże rozwiązać ten problem.

Specjaliści, którzy działają przez nasz portal w Zielonej Górze, szybko przywrócą Twój telewizor do normy przystępnym kosztem naprawy uszkodzonej matrycy. Mają wszystko, aby szybko i sprawnie naprawić zepsuty ekran, a dokładnie:

 • Duże doświadczenie w wykonywaniu takich zadań;
 • Doskonale zdają sobie sprawę z funkcji telewizorów LED, LCD i plazmowych różnych producentów, dzięki czemu szybko poradzą sobie z każdą awarią matrycy;
 • Specjalny sprzęt do diagnostyki.

Naprawa podświetlenia matrycy

Należy zauważyć, że brak podświetlenia matrycy jest często spotykaną usterką telewizora w Zielonej Górze. Podświetlenie LED zostało zaprojektowane w celu polepszenia kontrastu, zmniejszenia zużycia energii i poprawy jakości kolorów w telewizorach LCD. Naprawę podświetlania matrycy w TV należy powierzyć specjalistom, ze względu na rozsądny koszt oraz dość skomplikowany proces, wymagający specjalnej wiedzy i narzędzi.
Gwarantujemy nie tylko szybkie przywrócenie działania Twojego telewizora, ale również regulację w celu usunięcia nadmiernych obciążeń z podświetlenia LED. Aby naprawić podświetlenie matrycy TV w dogodnej cenie, zamieść swoje zlecenie na naszej platformie i czekaj na oferty wykonawców w Zielonej Górze.

Naprawa płyt głównych telewizorów

Płyta główna telewizora Samsung, LG, Philips czy jakiegokolwiek innego pełni wiele różnych funkcji, dlatego nie zaleca się jej samodzielna naprawa. Ona kontroluje urządzenie w całości i każdy z elementów osobno. Odpowiada za:

 • Wykonywanie poleceń użytkownika z pilota lub klawiatury;
 • Wyłączenie i włączenie sprzętu, przełączenie go w stan czuwania;
 • Dostosowywanie ustawienia obrazu i dźwięku;
 • Wyszukiwanie kanałów i wiele innych funkcji.

Więc jeśli TV nie reaguje na polecenia pilota lub występują zakłócenia obrazu albo problemy dźwięku, oznacza to, że konieczna naprawa płyty głównej. Nie należy jej naprawiać samodzielnie, lepiej natychmiast skontaktować się z profesjonalistami przez nasz portal, którzy naprawią lub wymienią płytę główną w telewizorze szybko i w przystępnej cenie.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Naprawa telewizorów w Zielonej Górze na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Naprawa telewizorów w Zielonej Górze należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Naprawa telewizorów w Zielonej Górze?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Naprawa telewizorów w Zielonej Górze starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Naprawa telewizorów w Zielonej Górze jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Naprawa telewizorów w Zielonej Górze jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Naprawa telewizorów w Zielonej Górze?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Naprawa telewizorów w Zielonej Górze ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.