Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Oszczędzaj czas i rób więcej z platformą OTOmistrz

Nasza platforma błyskawicznie pomoże Ci skontaktować się z wykwalifikowanym specjalistą/mistrzem, który pomoże rozwiązać wszelkie niestandardowe zadania i zlecenia. Dzięki temu Twój dzień będzie bardziej produktywny.

Jak działa OTOmistrz serwis?

Wybierz usługę i miasto.
Wybierz najlepszego mistrza/specjalistę do swojego zamówienia za darmo.
Skontaktuj się z wykonawcą Twojego zamówienia.
Otrzymuj korzystne oferty na realizację zamówienia.
80+ Ponad 80 usług
8071+ sprawdzonych wykwalifikowanych wykonawców
4,7 średnia ocena wykonawców
5 minut Średni czas oczekiwania na realizację zamówienia to 5 minut

Serwis OTOmistrz oferuje klientom szereg korzyści

Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze i wieloletniemu doświadczeniu zamówienia dla naszych klientów realizowane są szybko i sprawnie.
Niezawodni wykonawcy
Wysoka jakość realizacji zamówień
Błyskawiczne połączenie z wykonawcą
Kontakt bez pośredników
Korzystne oferty
Stałe wsparcie dzięki obsłudze klienta OTOmistrz

Opinie wykonawców i zlecających

Wysłałam zgłoszenie, zostawiłam numer telefonu, wieczorem zadzwonił mistrz i uzgodnił godzinę i termin montażu mebli, następnego dnia przyjechał i wszystko zmontował szybko i niedrogo.

Alexandra_16L

Jestem bardzo stronniczy w stosunku do ludzi i nie lubię obcych w moim domu, ale sam bym nie skręcił mebli do salonu, nie ma co ryzykować. Wszystko zostało zrobione na najwyższym poziomie.

Alek

Kilkakrotnie kupowaliśmy meble. Jedynym minusem jest samodzielny montaż mebli. Sam mógłbym zrealizować montaż szafek, małych stolików nocnych i szafę, to postanowiłem powierzyć montaż kuchni profesjonalistom, czego później wcale nie żałowałem. Wszystko zostało zrobione bardzo szybko, solidnie i za bardzo rozsądną kwotę.

Krzysztof

Mistrz się znalazł następnego dnia. Wybrałam spośród kilku, ale u jednego cena była najbardziej atrakcyjna. Przybył na czas i złożył wszystko szybko i sprawnie. Odpowiedzi na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolona z pracy. Ale najprzyjemniejszą rzeczą jest montaż mebli cennik, jaką cenę ustaliliśmy przez telefon, tyle zapłaciłam.

Anna

Postanowiliśmy z żoną kupić i zainstalować kuchnię. Na początku myślałem, że sam sobie z tym poradzę. Po około dwóch godzinach majstrowania zleciłem montaż mebli kuchennych na Otomistrz. W ciągu kilku godzin montaż kuchni został zrealizowany.. Byliśmy bardzo zadowoleni i zaskoczeni, że wszystko potoczyło się tak szybko i sprawnie.

Krzysio

Miałem do wyboru kilku Wykonawców, wybrałem jednego pod względem ceny. Montażysta przybył bez zwłoki ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami, od razu przystąpili do pracy. Nie mogłem sobie nawet wyobrazić, że tak kolosalną ilość pracy można wykonać tak szybko w bardzo krótkim czasie.

Władek

Kupiliśmy meble, nie zleciliśmy montażu, montaż mebli wydawał się prosty. Ale rozpakowaliśmy pudełka i…. Ogólnie wszystko pomieszaliśmy, nie mogliśmy zrozumieć, co do czego się odnosi, wszystko wydaje się jasne według schematu, ale nie mogliśmy w ogóle tego złożyć. Wniosek jest taki, że od razu należy powierzać montaż specjalistom. Pan Ireneusz z Otomistrz znakomicie sobie poradził!

Maciej_1975

Piszę recenzję po raz pierwszy. Potrzebowałem montażu mebli. Rozpakowałem 4 pudełka i pomieszałem detale… później potrzebowałem usługi profesjonalnych monterów mebli. Monterzy przybyli na czas, składanie mebli nie trwało długo, nawet posprzątali po sobie.

Piotr

Szukałem mistrza do montażu zestawu kuchennego, chciałem go najpierw złożyć sam, ale myślę, że byłby gorszej jakości, tym bardziej bez odpowiedniego narzędzia. Mistrz skręcił w ciągu 7 godzin.

Przemek

Zamówiłem szafę i stwierdziłem że dam radę ją zamontować, ale przykręciłem dół nie tą stroną i zauważyłem to zbyt późno. Zleciłem skręcanie mebli na Otomistrz, ale wyszło mi drożej, bo wykonawca musiał najpierw rozkręcić szafę i ponownie skręcić. Lepiej od razu zlecać takie sprawy specjalistom.

Ryszard

Tu są ludzie ze złotymi rękami. Nigdy mi się nie udaje tak zamontować meble, aby to ładnie wyglądało, ale Wykonawca sobie poradził. Składanie mebli cennik też pocieszył. Dziękuję.

Andrzej

Wielkie dzięki Otomistrz. Zamówiłem montaż mebli. Jeśli chodzi o koszty, kosztowało to o 60% taniej, niż w innych firmach.

Jarek

Składanie mebli szybko, sprawnie i pięknie. Wszystkie nasze życzenia zostały uwzględnione. Monter nawet posprzątał po sobie.Jestem bardzo zadowolona.

MartynaW

Zleciłem montaż szafy przesuwnej, łóżka i stolików nocnych, wykonawca dość szybko wszystko skręcił. Nie ma pytań o jakość, jedyną uwagą jest to, że spóźnił się czterdzieści minut od umówionego czasu, ale rozumiem że były korki.

Mateusz R

Monter mebli przybył na czas, od razu zabrał się do pracy mebli, było 5 jednostek, montaż mebli trwał prawie 9 godzin, w sumie do wieczora wszystko było już na swoim miejscu. Znakomity mistrz, polecamy wszystkim, dziękuję.

Lucyna

Wymagane było sprzątanie domów prywatnych. Pan doskonale poradził sobie z zadaniem. Przyszedł jeszcze przed wyznaczonym czasem.

Iga

Rzadko piszę opinie, ale sprzątanie domów w Otomistrz mnie zachwyciło. Zrobili dla nas gruntowne sprzątanie dwupiętrowego domu, wszystko bardzo jakościowo i w terminie.

Ania

Wyrażam wdzięczność sprzątaczce Ani za doskonałe posprzątanie dwupokojowego mieszkania! Była bardzo pomocna w uporządkowaniu mieszkania w zaledwie trzy godziny. Lustra i podłoga idealnie wyczyszczone.

Oliwia

Mieszkamy w dużym domu, ale nikt poza mną nie sprząta. Zamówiłam sprzątanie w dwóch łazienkach. Byliśmy bardzo zadowoleni z pracy. Spędziłbym znacznie więcej czasu, a na pewno zrobiłabym wszystko nie tak idealnie, Stosunek ceny do jakości jest doskonały!

Anna-81

Naprawdę rozsądne ceny. Pilnie potrzebna była nieplanowana naprawa w mieszkaniu, każdy grosz trzeba było obliczyć. Wykonawca zaproponował wybrać budżetową wersję sufitu i warto zauważyć, że nie wygląda gorzej niż drogie płótno. Na pytanie ile kosztuje sufit napinany dostałem rozsądną wycenę.

Mikołaj

Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.

Lidia_LV

Sprzątanie biura na 5! Czystość, ogromne okna po prostu błyszczą, zapach przyjemny, świeży. Ostatnim razem zamówiliśmy jednorazowe sprzątanie na innej platformie, ale bardziej nam się spodobała współpraca z Otomistrz. 

Anna

Zdecydowanie polecam. Pan Michał jest prawdziwym profesjonalistą i zna się na swojej pracy. Wykończenie wnętrz wykonano w uzgodnionym terminie. Pomógł w doborze materiałów. Prace zostały wykonane starannie, zgodnie z reżimem ciszy, efekt w 100% zadowalający.

Marta

Chciałbym bardzo podziękować za naprawdę wspaniałe sprzątanie mieszkania. Pani Ola posprzątała idealnie. Teraz jestem stałym klientem. Dziękuję za czystość.

Sebastian

Po przeczytaniu opinii o kilku Wykonawcach wybraliśmy Pana Piotra i to był strzał w dziesiątkę! Pan Piotr szybko przyjechał, wizualnie ocenił zakres prac z usługi kompleksowy remont łazienki, poinformował o kosztach i terminach. Rozpoczął pracę dokładnie w wyznaczonym dniu, z góry poinformował nas, co musimy kupić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy, polecamy Otomistrz i liczymy na dalszą współpracę w sprawach remontowych)

Przemcio

Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.

Daria

Sprzątanie biura zostało wykonane szybko i sprawnie. Polecam!

AndrzejL

Długo szukałem osobę do wykonania tej pracy i dokonałem właściwego wyboru. Wykończenia wnętrz zostały wykonane terminowo, bardzo wysokiej jakości, przy minimalnym zużyciu materiałów. Wykonawca jest bardzo punktualny, przyjechał bez zwłoki. Polecam wszystkim.

Alek_76

Pani sprzątająca przybyła na czas i bez zwłoki zabrała się do pracy. Wszystko było bardzo dobrze posprzątane z uwzględnieniem wszystkich życzeń. Pojawił się problem z dostawą odkurzacza, który został szybko rozwiązany. Dziękuję za profesjonalne sprzątanie mieszkań.

Alek.R

Zamówiliśmy sufit do salonu, fachowiec pomógł dobrać zarówno folię, jak i oświetlenie, wszystko zostało zamontowane wysokiej jakości i wygląda świetnie.

Patryk