Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Ocieplenie dachu i poddasza

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Ocieplenie dachu i poddasza: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Materiały do ocieplenia dachów i poddaszy

Budownictwo
  • Ocieplenie poddasza wełną

Jedną z głównych cech tego materiału jest niska przewodność cieplna, dzięki ocieplaniu poddasza wełną można sporo zaoszczędzić na paliwie w skali roku. Wełnę produkują z włókna szklanego i skalnego. Popularniejszą jest skalną, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji.

  • Ocieplenie dachu styropianem

Atutem tego materiału jest niski koszt ocieplenia dachu, ale najlepiej go stosować na zewnątrz, przez łatwopalność i wydzielanie szkodliwych substancji. Natomiast płyty XPS są bezpieczne dla zdrowia i nadają się do ocieplenia poddaszy.

  • Ocieplenie poddasza pianką

Najprostszym i najłatwiejszym sposobem ocieplenia poddasza jest natryskiwanie pianką poliuretanową. Tworzy jednolitą strukturę bez żadnych szwów, nie nasiąka, jest ogniotrwała, wytrzymała i bezpieczna dla ludzi.

  • Ocieplanie poddasza celulozą

Nowoczesnym sposobem ocieplania dachów jest wdmuchiwanie celulozy. Przewagą tego materiału jest brak szkodliwych substancji i alergenów. W dodatku zawiera antyseptyki, dzięki czemu jest odporny na gryzonie, grzyby i owady.

Dlaczego warto powierzyć firmom z serwisu OTOmistrz ocieplanie dachu i poddasza?

Firmy, które są u nas prezentowane indywidualnie doradzają klientom optymalne metody i materiały do ocieplania dachów. Wykonują prace pod klucz, realizując zobowiązania odpowiedzialnie, sprawnie i terminowo.
Wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje specjalistów firm z naszego serwisu OTOmistrz pozwalają jak najlepiej ocenić sytuację i zoptymalizować koszt ocieplenia poddasza.
Do wykonania zleceń używają nowoczesnego sprzętu i zaawansowanych technologii, co pozwala zapewnić przystępne ceny ocieplenia poddasza za m2. Priorytetem jest satysfakcja klienta.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Ocieplenie dachu i poddasza na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Ocieplenie dachu i poddasza należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Ocieplenie dachu i poddasza?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Ocieplenie dachu i poddasza starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Ocieplenie dachu i poddasza jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Ocieplenie dachu i poddasza jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Ocieplenie dachu i poddasza?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Ocieplenie dachu i poddasza ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.