Nie przegap okazji i pobierz aplikację już teraz!
Pobierz aplikację
Dodaj zlecenie
Zaloguj się Zarejestruj się
Dodaj zlecenie
Strefa wykonawcy
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Ocieplenie domu

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Potrzebuję pomocy z...
Jak działa Otomistrz?

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Dlaczego warto zamówić ocieplenie domu na naszym portalu?

Wysokiej jakości ocieplenie ścian, zrealizowane przez wykonawców serwisu OTOmistrz, pozwala rozwiązać kilka problemów jednocześnie, w tym:

  • Zwiększyć właściwości wytrzymałościowe budynku;
  • Chronić ściany przed pleśnią;
  • Zwiększyć odporność budynku na mróz, ogień, wysoką wilgotność;
  • Poprawić dźwiękochłonne właściwości budynku.

Rodzaje ocieplenia domu wykonywane w przez serwis OTOmistrz
Wykonawcy serwisu OTOmistrz ocieplają domy styropianem oraz wełną mineralną
Nasz serwis współpracuje wyłącznie z fachowcami, którzy mają duże doświadczenie, posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia, nowoczesne materiały i technologie, co pozwala zapewnić wspaniałe efekty realizacji projektów nawet w starych drewnianych budynkach. Efektem ocieplenia staje się zwiększenie energooszczędności domu nawet o 60%, dodatkowo wzrasta jego dźwiękoszczelność.
Wszystkie prace realizujemy na podstawie umowy, a ceny ocieplenia domu za m2 zapewniamy jedne z najniższych w Polsce. Dodatkowo stałym klientom serwisu OTOmistrz przysługują zniżki.

Ocieplenie domu: skuteczne rozwiązanie przez serwis OTOmistrz

Ocieplenie ścian można wykonać zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz, jednak naszym klientom polecamy wykonanie w sposób dokładny prac zewnętrznych (mogą zmniejszyć straty ciepła o 30-60%), a najlepiej realizować takie projekty w połączeniu z tworzeniem hydroizolacji. Wśród licznych materiałów ocieplających, dostępnych obecnie na rynku, preferujemy watę mineralną i styropian: nie tworzą grubej warstwy i zapewniają dobre ocieplenie elewacji, nawet w bardzo starych budynkach.
Wiele nowoczesnych domów ma już warstwę izolacji, ale nie rozwiązuje to problemu utraty ciepła. Dlatego, aby rozwiązać ten problem świadczymy usługę dodatkowego docieplenia domu. Ponadto przez nasz serwis można zamówić ocieplenie samej elewacji lub tylko fundamentu budynku.

Ocieplenie domów styropianem.

Przed wykonaniem ocieplenia ścian styropianem, dokonują ich wyrównywania i osuszenia, w razie potrzeby stosują także specjalne środki, które zwalczają grzyby i pleśń. Styropianowe płyty nadają się do ocieplenia starych, jak i nowych domów. Za ich pomocą można ocieplić nie tylko elewacje, ale także fundament. Jakościowo tworzą nie tylko warstwę styropianową, ale także listwy startowe, przeznaczone do utrzymywania całej konstrukcji. Do przyklejania i kołkowania warstwy ocieplającej stosują osprzęt od sprawdzonych dostawców, którego okres użytkowania wynosi minimalnie 25 lat. Co więcej, po zakończeniu prac mogą także wykonać tynkowanie i farbowanie ścian.

Ocieplenie domów wełna mineralną

Wełna mineralna – to wspaniały materiał, nadający się do ocieplania ścian w starych domach, jak również do ocieplania fundamentów. Lekka, tania, dobrze izolująca wełna tworzy naprawdę niezawodną warstwę izolacyjną, a w celu polepszenia jej charakterystyk użytkowych zawsze tworzymy dodatkową warstwę, która izoluje i odprowadza wilgoć. Podczas realizacji zleceń ocieplenia elewacji watą mineralną specjaliści stosują wszystkie wymagane techniki ochronne. Dodatkowo wzmacniamy izolację, by działała niezawodnie przez długie lata.

Potrzebuję pomocy z...