Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Ocieplenie domu w Wałbrzychu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Ocieplenie domu w Wałbrzychu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
132
3 / dziennie

Ocieplenie domu Wałbrzych: Wykonawcy blisko mnie

Paweł Wiszniewski

Wałbrzych

Nowy

Gdzie diabeł nie może tam Pawła wysyłają. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, tylko cuda zajmują mi chwile.

B
Bartłomiej Kolański

Wałbrzych

Nowy

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, lubię wyzwania i wszelkie nietypowe zlecenia. Posiadam kilkuletnie doświadczeni...

J
Jakub Załubski

Wałbrzych

5.0

Przyłącza wodne-sanitarne Odwodnienia Usługi minikoparka

Krzysztof Piwowarski

Wałbrzych

Nowy

Witam. Od kilkunastu lat zajmuję się remontami łącząc pasję i jakość wykonania.

Bau Seriws

Wałbrzych

4.8

Jesteśmy firmą remontowo-wykończeniową pod klucz. Zajmujemy się kompleksowo wykańczaniem mieszkań i domów -wyburzanie i staw...

Patryk Spochacz

Wałbrzych

Nowy

Firma Marcel-Bud oferuje. Pracę ogólnobudowlane, malowanie, tynkowanie, układnie paneli, instalacje elektryczne, remonty dac...

Dawid Dobrychłop

Wałbrzych

Nowy

Zapraszam do kontaktu 731 408 212 Masz pytania dzwoń

Łukasz Chrzan

Wałbrzych

Nowy

Jesteśmy doświadczoną firmą wykonującą kompleksowe remonty mieszkań,łazienek i docieplenia elewacji. Gwarantujemy bezstresow...

Ocieplenie domu Wałbrzych: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

W jaki sposób świadczymy usługi w zakresie ocieplania domów w Wałbrzychu?

Budownictwo

Zakres reprezentowanych przez nasz serwis usług w Wałbrzychu obejmuje:

 • Ocieplenie zewnętrzne elewacji mieszkań w wieżowcach;
 • Ocieplenie fasad domów prywatnych;
 • Instalację i serwisowanie klimatyzatorów;
 • Wykonywanie prac na dużych wysokościach (zlecenia realizowane są przez alpinistów przemysłowych);
 • Uszczelnianie styków;
 • Inne prace związane z ociepleniem elewacji i pracami wysokościowymi.

Zachęcamy do współpracy z nami, gdyż nie tylko zapewniamy ocieplenia ścian w Wałbrzychu, ale także usług o charakterze dodatkowym i uzupełniającym, zwiększające komfort użytkowanych pomieszczeń i poprawiające ich zewnętrzny wygląd.
Wykonawcom serwisu OTOmistrz możesz zlecić m.in:

 • Usunięcie znacznych uszkodzeń ściany za pomocą zaprawy wyrównującej;
 • Ułożenie przewodów (telefonicznych, antenowych lub nawet instalacji elektrycznej) na zewnątrz pomieszczenia;
 • Wymianę okien (jeśli istnieje taka potrzeba), w tym realizację tak zwanego “ciepłego montażu” itp.

Często zwracają się do nas klienci, którzy mają już ocieplone domy w Wałbrzychu, jednak jakość tego ocieplenia jest dla nich niezadowalająca. W tej sytuacji powstaje pytanie – czy usuwać starą warstwę ocieplającą i zamontować nową, czy też może połączyć je ze sobą? Po analizie istniejącej warstwy ocieplenia nasi wykonawcy ustalą, pracować od podstaw, czy dokonać tylko docieplania budynku. Wszystkie aspekty realizacji zlecenia spisywane są w umowie, która zawiera także koszt ocieplenia budynku w Wałbrzychu, nieulegający już zmianom w procesie realizacji zlecenia.

Serwis OTOmistrz: najlepsze rozwiązania ocieplania budynków w Wałbrzychu

Strefa klimatyczna, w której znajduje się Wałbrzych, wymaga przemyślanego podejścia do ocieplenia budynków – powinny zużywać jak najmniej energii na ogrzewanie w sezonie zimnym, a jednocześnie zapewniać wystarczającą ochłodę w upalne dni. Ocieplenie domu w Wałbrzychu wymaga przemyślanego doboru materiałów i technik ocieplających, a często także uzyskania dodatkowych zezwoleń.
Na naszym serwisie można zlecić ocieplenie budynków w Wałbrzychu różnego typu i przeznaczenia:

 • Jednopiętrowych i wielopiętrowych budynków mieszkalnych;
 • Obiektów o charakterze komercyjnym (galerie handlowe, centra biznesowe, restauracje itp.);
 • Budynków historycznych (wszystkie prace wykonujemy zgodnie z prawem i po przeprowadzeniu konsultacji z Głównym Architektem Miasta).

Fachowe podejście do realizacji zleceń współpracujących z nami wykonawców, wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz duże doświadczenie, pozwalają nam reprezentować nie tylko ocieplania starych drewnianych domów w Wałbrzychu, ale i docieplania elewacji w celu zwiększenia ich efektywności cieplnej.

Ocieplenie domu styropianem

Ocieplenie domu styropianem w Wałbrzychu coraz bardziej zyskuje na popularności i jest ku temu wielu powodów. Styropian ekstrudowany posiada wysoką wytrzymałość mechaniczną i wodoodporność, dzięki czemu ściany budynku są niezawodnie chronione przed wilgocią, a niskie przewodnictwo cieplne pozwala na zwiększenie efektywności energetycznej budynków. Styropian jest materiałem ognioodpornym, co jest jego dodatkowym atutem. Ocieplanie ścian styropianem może być przeprowadzone zarówno przy użyciu kleju, jak i łączników. Lekki i podatny materiał idealnie nadaje się do ocieplania ścian w Wałbrzychu i przygotowania ich do dekoracyjnego wykończenia, pozwalając także znacznie obniżyć koszty ogrzewania. Niewysoki koszt ocieplenia styropianem za 1 m2 czyni tę usługę przystępną nawet dla klientów z ograniczonym budżetem.

Ocieplenie domu wełną mineralną

Wełna mineralna to wysokiej jakości, wszechstronna izolacja, która pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%. Dodatkowo jest ognioodporna, nie ulega procesowi rozkładu, tworzy dodatkową warstwę izolacji akustycznej i chroni przed wiatrem, dlatego tego typu izolacja doskonale sprawdza się zarówno na ścianach betonowych, jak i ceglanych lub drewnianych. Ocieplenie domu wełną mineralną w Wałbrzychu pozwala również ukryć nierówności i krzywizny ścian przed ich wykończeniem. Warto pamiętać, że wełna mineralna jest jednym z najtańszych materiałów izolacyjnych, które są dostępne obecnie na rynku. To wszystko sprawia, że ​​usługa ocieplenia ścian wełną mineralną (w tym ocieplenia wełną mineralną domów drewnianych), świadczona przez serwis OTOmistrz w Wałbrzychu, cieszy się dużą popularnością.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Ocieplenie domu w Wałbrzychu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Ocieplenie domu w Wałbrzychu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Ocieplenie domu w Wałbrzychu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Ocieplenie domu w Wałbrzychu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Ocieplenie domu w Wałbrzychu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Ocieplenie domu w Wałbrzychu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Ocieplenie domu w Wałbrzychu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Ocieplenie domu w Wałbrzychu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.