Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Ocieplenie Pianą

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Ocieplenie Pianą: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy
W
Wacław
Szybko i niedrogo. Jakość pracy bardzo dobra. Polecaam
M
Marian4k
Kilka razy zamawiałem wykonanie usług na Otomistrz. Wszystko w porządku, polecam.
O
Olga_Shss
Korzystam z serwisu od dłuższego czasu. Głównym plusem jest szybkość i wygoda tworzenia zgłoszeń, a także otrzymywania na nie odpowiedzi. Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalamy z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu. Jest okej korzystajcie śmiało.
N
Nikk125
Skontaktowałem się z wykonawcą dość szybko. Zamówienie również zostało zrealizowane szybko. Jestem bardzo zadowolony polecam na 100%, pozdrawiam

Na czym polega usługa ocieplenia pianką?

Budownictwo

Ocieplanie poddaszy przy użyciu pianki poliuretanowej to stosunkowo nowa metoda izolacji na polskim rynku. Polega na aplikowaniu izolacji poprzez natrysk pianki poliuretanowej, która skutecznie wypełnia wszystkie szczeliny i zapewnia energooszczędne ocieplenie poddasza. Ze względu na swoje zalety, ocieplenie pianką pur zyskuje na popularności, wypierając z rynku tradycyjne metody, takie jak izolacja dachu wełną mineralną lub styropianem.

Ocieplenie poddasza pianką może być wykonywane z wykorzystaniem dwóch różnych rodzajów materiałów, a mianowicie piany zamkniętokomórkowej i piany otwartokomórkowej. Piany zamkniętokomórkowe charakteryzują się małymi, zamkniętymi komórkami, które zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Z kolei piany otwartokomórkowe mają większe, otwarte komórki, co zapewnia im lepszą przepuszczalność powietrza, ale nieco mniejszą izolacyjność niż w przypadku pian zamkniętokomórkowych.

Pianka poliuretanowa w Warszawie jest wytwarzana na miejscu i aplikowana specjalistycznym sprzętem, zaprojektowanym wyłącznie do profesjonalnego użytku. Aplikacja zajmuje znacznie mniej czasu, niż ocieplenie wełną mineralną – na izolację poddasza o powierzchni 200-250 m² wystarczy 1 dzień roboczy, podczas gdy montaż wełny mineralnej zazwyczaj trwa od kilku do kilkunastu dni.

Co więcej, pianka PUR ma mniejszą wagę, dzięki czemu nie obciąża dachu. Inną zaletą pianki do izolacji natryskowej poddaszy jest jej wysoki poziom przyczepności. Po aplikacji, pianka poliuretanowa rozpręża się, co pozwala na skuteczne ocieplenie każdej przestrzeni, nawet tej trudno dostępnej dla innych materiałów izolacyjnych. Ponadto ten materiał świetnie sprawdza się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza.

Ocieplanie poddasza pianką PUR wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego najlepiej zlecić tę pracę wyspecjalizowanym firmom, które dysponują właściwym sprzętem, wysokiej jakości materiałami oraz certyfikacją producenta. Trzeba też pamiętać o odpowiednim stroju roboczym, który zapewni bezpieczeństwo osobom aplikującym produkt podczas pracy (pianka poliuretanowa jest całkowicie bezpieczna i nie wydziela żadnego zapachu po odpowiednim wywietrzeniu).

Dlaczego ocieplenie pianką warto powierzyć specjaliście?

Ocieplenie budynku pianką poliuretanową jest jednym z najlepszych sposobów na izolację domu i jego zabezpieczenie przed działaniem wilgoci. Ten materiał można stosować jako izolację poddasza, ścian lub fundamentów. Jednak powinno się pamiętać: aby zapewnić właściwe wykonanie izolacji pianką PUR, warto skorzystać z usług specjalistów z doświadczeniem. Takich znajdziesz na naszej stronie, a dodatkowym atutem złożenia zamówienia będzie naprawdę przystępny ocieplenie pianą pur koszt.

Dlaczego twierdzimy, że nie warto podejmować się ocieplenia poddasza pianką poliuretanową samodzielnie, a prace te najlepiej jest powierzyć fachowcom? Stosując niezbędny sprzęt, a także opierając się na wieloletnim doświadczeniu eksperci sprawią, że izolacja zostanie wykonana we właściwy sposób, co będzie przekładało się na zmniejszenie zapotrzebowania na energię w budynku i, odpowiednio – spowoduje obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Ponadto takie osoby będą dysponować niezbędnymi zezwoleniami do wykonywania prac na wysokości, jak i z łatwością sobie poradzą z ochroną ciała i dróg oddechowych przed przedostaniem się niebezpiecznych substancji chemicznych do organizmu.

Wyszukanie fachowców zajmujących się ocieplaniem pianką poliuretanową na naszej stronie jest szybkie i łatwe, a ocieplenie pianą pur opinie są prawie w 100% pozytywne. Należy pamiętać, że współpraca ze znalezionym fachowcem wymaga podpisania umowy, która zapewni ochronę dla obu stron. Umowa pozwoli bowiem na egzekwowanie poprawnego wykonania izolacji pianką PUR zgodnie z zasadami sztuki budowlanej.

Ile kosztuje ocieplenie pianką pur?

Ocieplenie pianą pur cena jest uwarunkowana kilkoma czynnikami, w tym:

  • Miejscem, w którym wykonywano prace izolacyjne (dach, poddasze, ściany);
  • Regionem, w którym znajduje się ocieplany obiekt;
  • Terminowością realizacji zlecenia;
  • Występowaniem czynników, które mogą utrudnić pracę fachowców, takich jak nietypowe kształty ścian lub dachu.

Ocieplenie pianką fundamentów liczy się za za metr kwadratowy. Warstwa o grubości 5 cm, dająca optymalne efekty, kosztuje średnio 60 zł netto za metr kwadratowy. Łatwo można więc obliczyć, że izolacja fundamentów o powierzchni 100 m kwadratowych wyniesie około 6000 zł netto.

Zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce, wymagana grubość izolacji pianką PUR poddasza powinna być grubsza od izolacji fundamentów i wynosić minimalnie 20 cm. Koszt nałożenia pianki PUR za metr kwadratowy zależy od grubości pianki wykorzystanej do izolacji, gdyż może ona być większa od zalecanej wartości.

Średnio koszt izolacji poddasza pianką poliuretanową wynosi 60 zł netto za metr kwadratowy. Nasze badania wykazują, że standardowe poddasze ma powierzchnię 150 m kwadratowych, a koszt izolacji wyniesie 9000 zł netto.

Warto też wziąć pod uwagę, że koszt izolacji poddasza pianką PUR za metr kwadratowy zależy również od stopnia skomplikowania samej konstrukcji oraz stopnia energooszczędności budynku. Zastosowanie pompy ciepła, rekuperacji lub innych podobnych rozwiązań może zwiększać wymaganą grubość izolacji natryskowej.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Ocieplenie Pianą na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Ocieplenie Pianą należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Ocieplenie Pianą?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Ocieplenie Pianą telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Ocieplenie Pianą?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Ocieplenie Pianą starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Ocieplenie Pianą jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Ocieplenie Pianą jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Ocieplenie Pianą?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Ocieplenie Pianą ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.